Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gat mi chyběl, to, že ho na začátku 3ky zabili a pak z něj Saundi emařila, se mi nelíbilo...badass vtipná postava umře a z pohodové holky se stane cholerická ženská, se mi nelíbilo, ale teď je Johnny zpátky a už se těším, až s ním půjdu nakopávat pr... emzákům xD
  • obrázek vypadá jako Bruno Mars na obálce bravíčka (až na tu hromadu mrtvol samozřejmě :D)
  • Jack1947
    Johnny Gat is backs! Jak jinak bez Gata by byla sranda jen polovicni *15* .
  • firebug
    Pořád se těším, ale ten trailer tentokrát fakt nic moc. Asi málo dubstepu... :-)
  • Generalmagor
    Na tuto mega ujetost se prostě těším. V žádný jiný hře si neužiju tolik hovadin, jak v této a to se mi prostě na tom libí.
  • Hmm podivny. Ve 3 si hrdinsky umre a ve 4 zas zije. Nemluvim o veteran child ze SR2 kterej taky umrel a ve 4 zije apod.
    • Hlavně spousta postav se podle mě vrátí jen ve virtuální realitě
    • Ono myslím není jasné zda umřel.Ony byly slyšet jen výstřely v telefonu při misi v letadle a pak hlas hlavního týpka ze Syndicátu.
      • lipkozzi
        akurat ze ak sa nemylim, tak si ho neskor bolo mozne zohnat ako partaka s menom "zombie gat" :)
    • Black_Hand
      vsechno je mozny v matrixu :).
    • Tohle je jediná věc která ti příjde na SR podivná?
      • No tohle je jedina >D na vsechno ostatni jsem si zviknul. Hele treba Gata onesl Zyniak jeste kdyz byl v letadle xD Ale na klona fakt nevypada.
        • "zviknul"??? Kamaráde, tobě doporučuju okamžitě přestat hrát hry a začít chodit do školy!
  • Bola to Genki Arena? Unethical!
  • Gat je zpět?Huraaay!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit