Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm...zajímavé je, že když sem se registroval na jejich stránce, tak mi měl od nich přijít email, ale nic mi nepřišlo. Tak nevim co si o tom myslet??? *13*
  • Mně připadá, že naklonovaný Enterprise není moc dobrý nápad a zvlášť v PvP to bude vypadat jako kdyby jeden hráč mlátil fáserem sám sebe po hlavě...
    • Tvuj prispevek nechapu. Co je fazer? Ve Star Treku maji phasery. A co jsou naklonovane Enterprise? To jako myslis, ze kazda trida lodi ma jen jeden kus? To asi tezko. Docela mne to zajima, protoze STO od Crypticu je totalni shit co ma ST tak akorat v nazvu.
      • Tak fáser je počeštěný výraz, poněvadž nebydlíme v Americe a pro mě je Enterprise jen jeden a připadá mi trochu blbý, že je v traileru 50krát.
        • Enterprice je především loď třídy Galaxy, kterejch bylo vyrobeno více kusů. V tom čase, kdy se hra má odehrávat to je taková nejlususnější třída lodí, co mají Feddies k dispozici. Sovereign class ještě ve vývoji a nabušenější Prometheus class nebo Defiant jsou velice účelový třídy, zdaleka ne tak univerzální.

          ALE Moc bych se divil, kdyby to byla MMO smožností RP a taková, která by uspokojila hard-core Trekkies.
  • ze by dalsi hra na pripravovany jungle? rekl bych, ze jo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit