Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Haha pod k tatkovi..už za týden!!
  • Jack1947
    Já to přeji těm pcchráčům těm normálním, co nejsou vyhraněni vůči platformě... ostatní at shoří ve vlastní štávě. *4*
  • A to redakce slibovala ze bude diskize hlidana....ostravaci na to maji hezke slovp...
    • nj, závist je ošklivá věc, v tomto případě z toho, že budou mít PCčkáři po tom útrpném čekání lepší verzi z míň peněz.. přitom já konzolím to Bloodborne přeju, jen ať si grindí donekonečna, hlavně že je to baví ty kluky a holky na konzolich *4*
      • Asi to baví i PCčkáře, když tak horlivě píší petice za vydání na PC...
        • del0
          PCčkáře spíš už nebaví to trapný divadlo jménem exkluzivita v režii Soníka a klakou zadarmo v podobě fanboy trotlů.
  • Jak muze byt verze pro PC vic jak rok stara, kdyz teprve vyjde 14.4.2015? :D

    A navic, je jedno jak je jaka hra stara, ale jak je zpracovana a jestli je zabavna. Koukni na HW Remastered. To je hra stara 15 let a je to jedno ;). Novy kabat dal hre nove moznosti a nove priznivce ;).
    • A jaké to jsou teda ty možnosti? :D

      Pořád tu jenom čtu o grafice, ale ty možnosti jaksi ještě nikdo nenapsal :D
      • No hlavne to nebudem musieť ovládať na gamepade jak magor.
        • ucho
          Jestli bys to ovládal na gamepadu jako magor, jako magor to budeš ovládat i na klávesnici s myší. Ovládací zařízení totiž nerozhoduje o tom, jestli je někdo magor...
          • to se jen tak říká ušáku, asi jako když si řekneš "to jsem z toho blázen, kam jsem dal ty klíče" , neznamená to, že by ses měl jit hned nechat internovat do bohnic *3*
      • Keyz
        Nejsou žádné.
        Je klasická edice hry na staré konzole kterou graficky vylepšili na nové konzole a PC. Navíc přidali
        pohled z očí. To je ta jedna možnost jak to hrát jinak navíc.
        • napři multiplayer pro 32 hráčů
          • Keyz
            To je teda bonus *15*
            Něco jako pohled z první osoby. Konzole také má MP.
            • homeles8
              to je dobrý bonus. Čim víc hráčů tim lepší hra. (!)
  • Tak proč ??
  • To ještě nevyšlo? On byl snad ještě nějakej odklad nebo co?
    • Nove je to ze hra bude na PC kde ještě nevysla. To ze jsi ji dohral a musel jsi sem jit prudit a delat blbyho je věc jina. hail
    • Keyz
      Vychází to 14 dubna
      • Já dění okolo PC verze moc nesleduju (nemám důvod, mám dávno dohrané) a tak jsem měl za to, že už to dávno vyšlo. Vždyť ta hra už je víc jak rok stará...
        • jenže na PC to bude mnohem lepší. To jen abys měl přehled
          • jindra.veliky
            mnohem lepsi? lepsi grafika, kterou si uzije 1% hracu *15* *15*
            • to neni o tom kdo na to nema! spis kdo si neumi spocitat dve a dve dohromady pac by mu vyslo ze za PC+hry da MNOHEM mene (a dostane vice) nez za (levne konzole+ drahe hry) kde preplati mnohem mnohem vic na predrazenejch hrach, tedy pokud si nekupuje sotva 1 hru za rok (to ale pak ta jedna hra vyjde vyjde skra draho...)
            • del0
              Holt kdo nemá na kvalitní PC, hraje na konzoli. Jaké to překvapení. *15*
          • "Mnohem lepší" - to znamená co?

            Budou tam nějaké zcela nové herní prvky, speciální mise, obsah, který si nikde jinde nezahraju?
            • del0
              "masochismus hrát na kancelářském vybavení"

              Ano. Omlouvám se, že kvůli nám PC hráčům s kancelářským vybavením nemůžou fungovat crossplatformní hry. Holt máme omezené možnosti. *15* *15* *15*
            • Kanelářské vybavení máš možná tak ty doma. Já mám herních periférií Habaděj včetně herní myši a klávesnice. Jestli používáš kuličkovou myš nebo nějakou optickou shitku z teska tak bych se na to taky ....... ovládání je rozloženo možná bezchybně ale také toho mnoho neumožňuje, takže náplní skoro každé hry jsou bezduché QTE a navíc bez autoaim je ovládání nanic, akcelerace páček je divná a i když si na to zvykneš, pořád je to omezující a s autoaimem hraje hra za tebe a to mě nebaví. Pro mě je masochismus hrát FPS na zařízení, které pro to nebylo nikdy stavěné v quake 3 bys neměl s gamepadem šanci ani proti botům. Proč si myslíš že nový Unreal nevýjde na konzole *7*
            • navíc, někomu stačí málo, já třeba budu spokojený, když se to nebude sekat jako na konzolích + ty mody
            • tak o tom ovládáni bychom mohli pohovořit, například střelba z auta za jízdy je na páčkách peklo, na myši dáš headshot řidiči v okolo jedoucím autě nez problému.. pamatuješ si tu misi ze San Andreas, kdy jsi v San Fierro sestřeloval ze střechy ta nalétávající letadýlka na dálkové ovládání, na PS2 jsem tu misi dělal snad 20x a málem u toho rozmlátil ovladač, když jsem to pak hrál na PC, dal jsem to napoprvé s prstem v nose
            • First person pohled už na konzolích dávno je, volitelné ovládání je dobré pokud to budeš hrát na klávesnici (masochismus hrát na kancelářském vybavení), na gamepadu je totiž ovládání rozložené naprosto bezchybně.
              Jediný co beru jsou mody, o tom žádná, jenže to nezapadá do oficiální PC verze o které mi tu pořád tvrdíte že je "mnohem lepší" když evidentně sami musíte vědět, že není...
            • vlastně ještě vyšší dohled, ostřejší textury, více objektů..
            • přesně tak, kromě lepšího rozlišení, více fps, volitelného ovládání, modů, vylepšeného multiplayeru pro více hráčů a first person pohledu nic nového nepřinese *4*
            • Tak já se ptám, protože nevím co bude mít PC verze navíc, protože to nevím.

              Z toho co tu zatím padlo vidím že nic...
            • můžeš tam běhat jako zebra. musel ses vůbec ptát? *7*
            • Já osobně hraju hru a ne grafiku, takže mě upřímě je úplně jedno jak to vypadá když se to dobře hraje. Vyšší FPS jsou nepochybně plus, ale já třeba osobně žádné propady na konzoli nepociťoval a rozhodně jsem ani jednou neměl pocit, že by mě 30 FPS nějak omezovalo.

              Ale dobře, i když budu předstírat že vyšší FPS a lepší grafiku nutně potřebuju, tak pořád nevím v čem je teda ta hra "mnohem lepší" když z toho co tu padlo je více méně stejná...
              Spíš je mi líto těch, kteří to budou hrát na klávesnici...
            • Vylepšili grafiku a hra poběží ve více FPS a půjdou dělat modifikace snadněji oproti konzolovým verzím. Škoda jen, že naprostá většina modifikací budou opět pitomé skiny, kde si tam budu moci běhat s krávou místo Trevora a ne třeba nové mise. To bych o PC verzi uvažoval, takhle mi nemá co nabídnout a radši budu šetřit prachy na MGSV.
            • Zcela jistě tam budou "Options".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit