Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celkem jsem zvědavý, nějáké to menší info o GTA V jsem zjistil na www.hernigalaxie.cz .
  • life28
    no, vsetko naznacuje, ze sa gta bude odohravat v Los Angeles...a na engine GTA IV, takze dost pochybujem, ze tam bude nejaka priroda, resp. venkov...co je skoda
    • posila
      Nadeje prece umira posledni :D. Nemuselo by se odehravat jen v Los Santos, ale v celem San Andreas ... a Red Dead Redemption je taky na stejnem enginu jako GTA IV, takze ten engine s prirodou problemy nema.
  • jedne je iste ....GTA V sa to volat urcite nebude
    • jak to?
  • Jo s timhle jsem dokazal mrzacit lidi cele hodiny *1* Achjo kde jsou ty casy, kdy se mi do ruky poprve dostalo vice city a pak san andreas *9* To uz takovy zazitek z novych gta nemam takovy jako tehdy.
    • Reakce mela byt na Honzu...
  • tak to vypada ze chteji pouzit stejne technologie jako v LA noire, mame se na co tesit. Prozatim to je slibne. Sem zvedav na kazdou hru od rockstaru, zatim sem hral vsechny GTA, midnight cluby a red dead a jsou to skvely hry.
    • Joha
      Skvele hry to ano... ale ja sa bojim ako dopadne novy Max Payne... predsa len zo screenshotov to tak moc nevyzeralo... a nejak je okolo toho ticho ze ano? :D
  • doufam ze tam bude poradne rozlehly venkov a moznost prejizdet lidi kombajnem :)
  • Varcí se král! :D Už se těším na akci plnou adrenalinu,sprostých slov,sexu... a mnoho dalšího :D
  • Miluju postavy z nových GTA! V té svojí satirické zkratce maj vlastně k realitě mnohem blíž než tucet obvyklých herních šampónů či ultra ubervojáků.
  • KIMCID
    hmm než nove GTA raději bych Hidden and Dangerous 3 *9*
    • smejki
      A já SimCity 5, ale tohle by vážně slušelo spíš článku o zapomenutých značkách (redakce, koukám významně vaším směrem *5* )
    • HD3 by chtělo spoustu fanoušků. Dokonce bylo prý v plánu, ale po příchodu amíků do IS úvahy o tom projektu padly. Bohužel.

      Co se týče GTA, je to moje srdeční záležitost. Doma mám i raritní krabicovku GTA2, pamatuju časy kdy vyšlo DEMO GTA1. Od té doby započala jedna velá série, která je již nyní nesmrtelná. Jediný faktor, který by mohl hrozit je - nevydání na PC . . .
      • GTA 1 + 2 jsou jine hry nez GTA 3 a novejsi. Navic od tretioho dilu jde kvalita a zabavnost dolu.
      • No a ked to aj vydaju na PC, tak sa to nebude ani hybat. *7*
    • Illusion Softworks ftw!
    • Souhlas....
    • raději vietcong 3. To by bylo něco...
      • dvojka mi stacila, nikdy vic.
        • smejki
          nedělalo ji externí studio?
      • Aj ja by som rad Vietcong 3,Hidden and Dangerous 3,Operation Flashpoint 2(ten od Codemasters vnimam ako inu hru),... atd,dalo by sa menovat dalej,mozeme len dalej snivat
  • Wow, děti v GTA? *8*
    • Taky mě to hned napadlo… zajímavé :-)
      • V San Andreas byli taky nejaci kluci, pro ktere se dalo delat mise.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit