Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kein
    Opravdu měla starověká města ulice o šířce osmiproudé dálnice? *1*
    • nějak se na těch slonech museli naučit jezdit ne ?
    • No, kdyz uvazim tradicne skvele ovladani a chovani jednotek v zastavenych oblastech, tak zrovna tenhle krok designeru opravdu vitam...
    • http://www.daviddarling.info/encyclopedia_of_history/C/Carthage.html
      "The streets were narrow, like trenches. This arrangement had advantages, for with winding narrow streets the defense of a city is much easier. Not only can the streets be bridged by planks to enable the defenders to move across the rooftops, but attackers are herded in a narrow space and thus make easier targets."

      Myslím si, že designéri si ich prispôsobili (rozšírili), aby boli bitky pre hráča viac prehľadné.
    • Zajimave, ale stoji za zvazeni ;-)
      Zacim co jsem byl v recku/italii, tak vse co jsem videl, a bylo vychvalovano jako velka historicka pamatka byla na peti a pul metrech ctverecnich, a kde nic, tu nic ;-)
      Na druhou stranu, kdo vi.. kartago jsem nezazil ;-D
  • AI by především na vyšší obtížnost nemělo podvádět a přisypávat si zlaťáky nebo snižovat údržbu. Doufám, že bude spíše lépe manévrovat, účiněji využívat aliance a společné protiútoky v rámci více národů. Grafiku chlapci vylepšovali dost dlouho, teď už je doufám na řadě výraznější změna *3*
  • No uvidíme co z toho vzejde mám celkem strach o doplnování jednotek a o diplomacii.Doufám že diplomacie bude vylepšena teda o dost.Je celkem blbost aby mirumilovný národ který stojí proti přesile 1:12 mi bude vyhlašovat válku.
    • Presila nehraje roli, vzbourenci vzdy byli i kdyz jich bylo daleko mene a nekdy zautocili, kdyz to Řím nejmene cekal. A co mas proti doplnovani jednotek ?
      • Nebylo mysleno na vzbourence ale na národy jenz ti vyhlasovali bezduvodne valku nekdy i kdyz byli trebas i desitky provincii od nejblizsi mé provincie.No ohledne doplnovani jednotek se obavam aby to nedopadlo jako v jednicce a zas i ten shogunovsky(shogun 2) zpusob mi nevadil ale zda se mi lepsi kdyz na doplneni jednotek utratis nejakou kacku nez abys to mnel zadarmo.Je to v tu chvili lepsi, vic se mi v tomto ohledu libil empire.
  • Ježiš ten přehrávač je tak na h*vno, to se s prominutim jinak říct nedá... Když video dohraje tak ho nemůžu spustit znova bez toho aniž bych ho musel zas načíst??? *7*
  • smajdal
    Tomu týpkovi není ani pořádně rozumnět.
    • Estophelen
      Trochu huhlá, ale je to primárně designer, ne marketingový týpek, takže není důležité jak věci řekne, ale jak je implementuje do hry.
  • Stejne bude AI tak tupe, ze budu nuceny pouzit Auto Resolve, abych si nepripadaj jako cheater...
    • Minusive body :). Tak vidim, ze pro nektere lidi, je AI v seriich TW adekvatni jejich schopnostem.
  • Neví někdo, zda to bude i v češtině??
  • InvisiblE182
    Já se nechci hejbat při obraně. Já chci vzít čtyři falangy, s těma ucpat náměstí a ubránit se čemukoliv. Hold jich budu potřebovat víc, ale myslím, že to půjde. Už se hrozně těším.
    • Když ucpeš náměstí ze všech stran, není nic snadnějšího než poslat na tebe lučišníky, kteří budou tvé falangy kosit zezadu napříč náměstím. Tohle není zrovna ideální taktika *3*
      • Tak proti kompovi jedničce byla, ten většinou valil s jizdním generálem přímo do středu falangy.Takže doufám že to nebude jen o těch čtyřech jednotkách které šikovně rozmistíš a neprojde nic.
        • Jo tak proti počítači to šlo, to je pravda :). Ale člověk s tím neměl problém *4*
  • Tak neviem čo konkrétne sa tam myslí pod pojmom neovládať každú jednotku a urobiť bitky viacej abstraktné. Ale osobne by som uvítal aby sa aspoň na najťahšiu obtiažnosť velenie prisposobilo realite. Teda,že generál nemá okamžitý a priami dosah na všetky jednotky na mape. Prinieslo by to nutnosť prieskumu nepriatelských pozíciií pred bitkov, planovania dopredu, ponechávania si záloh,ktoré by v pripade krizi na niektorej casti fronty boli použitelné ako posili a generálska jednotka by konečne mala využitie,lebo by sa dali priamo ovládať len jednotky v jeho dosahu.
    • Estophelen
      Tak přesně tohle mají na mysli, že tam nebude. A to je jen dobře. V nějaké jiné strategii bych to viděl dost rád, ale Total War bitva je o plné kontrole nad všema jednotkama.
      • Ja som bol vždy vtom,že Total War bol o najlepšom pocite z reýlnej stredovekej/starovekej rubanice. Čiže ,že pociť z bitky sa blížil realite a dali sa na výhru používať realne taktiky z minulosti a nie zerg rush a niake special abylitky čo autori dali elitným jednotkám. I autori vo videách stále zdoraznujú realitu. U malých máp pri starších dieloch mi to nevadilo,ale pokial majú byť mapy v novej hre takéto obrovské tak by som uvítal aby aspoň pri jednej obtiažnosti poprípade ako možnosť niečo podobné zaradili. To neznamená,že hráč jednotky riadiť nebude,len by to prinieslo do hry snahu predvídať čo protivník urobí a pre ludí ako ja ,čo hrali každá diel by to prinieslo trochu iné riadenie samotnej bitky a nebolo by to nudne stereotipné.Ostaní čo chcú hrať šachy by si to vypli.
        • No ktomu můžu říct, jen jedno. Pokud bude umělá inteligence nepřítele tak skvělá jako vždy předtím, tak si myslím, že předvídat jeho kroky nelze. Snad v každém díle jsem zaznamenal hlavně jednu a tou je hrr kupředu. Od doby co hraju Darthem vytvořené mody, nebomody, kde dělal UI, tak je hra výzva i s ovládáním všech jednotek. Takový shogun na nejvyšší obtížnost, no doporučuju zkusit..
    • A ešte som si z videa všimol,že rimania pred útokom nepoužívajú pilá ,čo mi príde ako veľká chyba. Rimania totiš vďaka tejto taktike mali veľkú taktickú prevahu pred jednotkami ozbrojenými štítom a zosilovalo to silu ich útoku.
      • Magister_Peditum
        Pila byla už v Rome 1, takže tady to spíš ještě neměli hotové, ale ve finále určitě budou. vis http://wiki.totalwar.com/images/thumb/6/6b/FactionRevealRome1.jpg/700px-FactionRevealRome1.jpg
        • Viem,že ich v starom Rome mali preto ma prekvapilo,že videu neboli. Prinajhoršom to opravý komunita.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit