Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prý není naskriptované. Zajímavý že jsem viděl gameplay přímo z konference sony a ten nový, uvolněný později, kde se děje úplně to samé, ale liší se v drobnostech. Tak co je na tom nenaskriptované? Samozřejmě, že to může být tím, že je to jen demo a doufám v to, protože jsem na tu hru dost zvědavý, ale nelíbí se mi tahle móda falešných prohlášení... *10*
    • To samý může člověk vidět u videí na The Last of us na to když se kouknu tak taky vídím jen skripty, ale i skripty můžou být v pohodě pokud jsou udělaný chytře.
  • Myslíte, že to bude náročnější než Crysis 3 ?
    • Sorry za dvojtý koment...
  • Myslíte, že to bude náročnější než Crysis 3 ?
  • Bohemund
    Batman má Batmobil, Spiderman má své sítě, Ironman má svůj oblek, a hl. hrdian z Watch Dogs má iPhone ....
  • Zase takové bloumání ulicí o ničem, čumět na lidi můžu i v reálném světě a nebo na hezké holky.A , že se borec umí napíchnout na el. zařízení tak to je opravdu super zábava *6*
  • To dopadne jako Asasííín... Taky jsem se na jedničku těšil dokonce předobědnal a byla to pecka... Jenže zas to bude 1,2,3,4 a zas na tu hru budou všichni nadávat... Každopádně určo to zatím bude pecka
  • Mozno od veci, ale brutalne ma serie v akej kvalite tiscali dava videa do clankov. To v dnesnej dobe ked mi ide HD video pomaly na mikrovlnke sem drbnete takyto hnus? pri tom na YT je oficialne video naozaj v HD. why! preco si kazde druhe video z tohoto webu musim rucne hladat na YT?
  • Pokud toto je opravdu gameplay bez skriptu, zajimalo by me, kolik lidi a kolik desitek hodin tohle nahravali nez to bylo v tyhle podobe :D
    • ucho
      jestli se nepletu, na prezentaci to někdo údajně hrál realtime a stál tam s ovladačem v ruce. otázkou je, jestli to nebylo šméčko na lidi :) bohužel neudělal nic, čím by to hraní mohl potvrdit.
  • Amylee.Anderson
    Vypadá to moc dobře, na tohle se těšim :)
  • pekny, prijde i Dr. Manhattan?
    • v dlcečku i s rorschachem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit