Přejít na výpis diskuzí

Další Zeldou na Switchi bude remake akční adventury Link’s Awakening

14.2.2019 12:13
Patrik Hajda 4 příspěvky

Když The Legend of Zelda: Link’s Awakening poprvé spatřila světlo světa v roce 1993 na Game Boyi, neměl jsem o ní vlivem své tehdejší neexistence ani ponětí. Osud ale chce, aby se naše cesty vůbec poprvé propletly. A to díky konzoli Switch, na které letos vyjde roztomilý remake.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ty 2D pasáže byly i v gameboy verzi. Jinak je to stejná hra to vypadá, jen modernější grafika. Na jednu stranu hezké, na druhou stranu.. mohli spíš udělat na tom enginu novou hru. Pro toho, kdo hrál původní Awekening, tu nic nebude to vypadá.

  • strouhal.l

   Ono zase tolik lidi toho gameboye tenkrat nemelo, aspon teda u nas ...v zahranici bude tech veteranu asi vic. Ja to urcite vitam, protoze i kdyz jsem to kdysi hral na vypujcenem gameboyi, tak si to vubec nepamatuju

   • Tak Gameboye jsem měl i pár dalších kamarádů, to problém nebyl, ale většinou měl každý jen pár her, konzole s Tetrisem sice stála 1000 ATS a hry byly i za 650 ATS. Já třeba tuto Zeldu nehrál a dle videa se k tomu ani vracet nebudu :) Nemám ani na čem, Gameboy byla moje poslední konzole, ale byla super.

  • Máš recht. Akorát mě právě původní minula, tak se moc těším. 🙂 Jinak portfolio na Switch je lepší a lepší.. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit