Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super, doufám že ted bude hitman vycházet každy rok. líbí se mi že z posledniho dilu udelali strilečku prece jen ty posledni dily byli moc zdlouhave a nudne
    • o ty jsi tak vtipny sam si toho urcite vytvoril mnoho *1*
  • velmi vystizne:

    Don't be fooled by shiny graphics of Hitman: Abomination (or Assassin's Conviction: Saboteur & Lynch - Retardation), there is nothing good besides graphics. Gameplay is totally broken & dumbed down, its not even hitman anymore, everything we loved it for was removed, only some barely working rudiments was left. It is yet another Conviction, but worse, everything you hated in Conviction, Saboteur, Assassin's Creed and Kane & Lynch in terms of Stealth and gunplay is here, concentrated in extreme doses that may kill you. Also lensflare madness, started by Kane & Lynch 2 and continued by Syndicate is here, head of 47 shines like supernova explosion to blind you from truth - THIS GAME IS UTTER TRASH. It not just abandoned old Hitman gameplay, its simply broken everywhere and doesnt work, and its so primitive and generic. Let me list you few of many game design flaws: 1) Saves doesnt work, once you restart checkpoints every NPC & object will be respawned, your stats would be reset to state of beginning of level, so you better to restart level completely and dont die or exit until you finish it. 2) Disguise doesnt work, its connected to stupid INSTINCT MANA that could be gained by killing and hiding bodies, or not gained at all on professional modes. Without using instinct, which magically removes suspicion, your cover will be blown in 5-10 second from 30 meters. So you are forced to use instinct in any mode, but cant on pro modes, and without instinct there you would not be even able to blend into area. It only barely working on easiest mode. 3) Pro modes and especially PURIST - broken and rushed addition, game was not designed with these modes in mind, these modes not balanced at all, they simply locking features for retards, without even thinking that game designed that way so it cant be played without INSTINCT, and without thinking to compensate somehow lack of these features. It cant be played on PRO mode if you want to use disguise, blown covers makes game really frustrating, and pushing you to reastart, which will lead you to flaw 1 - broken saves. On pro mode you will have only option to use covers Conviction style. 4) 80% of game is linear stealth cover shooter, only about 20% of levels reminds old Hitman games sandbox, but they all made using generic objects and repetitive pattern, lacking about 80% features you had in previous game, so its simply boring, primitive and most likely you will screw up trying to go Silent Assassin way. 5) AI is deaf and blind, totally dumb, glitching a lot. They dont see and dont hear anything except for you in disguise or killing. 6) You cant select inventory for levels and only limited to very few objects you can find on level. Most of unlocks and tools useless and can be only used in contracts mode. 7) Due of nature of stupid prerendered cut-scenes, where 47 appears only in his suit or any pre-defined suit, once cut-scene over you will loose your disguise and default suit will magically appear on you, same happens with guns, you enter the room dressed one way, but after cut scene you dressed another way. Really stupid, even cheapest games from 90th era never had such a flaw, Hitman 1 was better than this. 8) Scoring makes no sense, its not what it used to be in previous game. You are encouraged to do not stealthy things and some stealthy things not awarded at all, other non stealthy things not punished. 9) Level design is very bad, it may look good it terms of art, but its really bad in terms of gameplay logic. Every possible guard have always dumpster nearby to hide their bodies, how handy... for retards, very few, like 3-5 objects that allows you kill somehow are available per level, generic dumpsters, fuseboxes, pits, balconies, there is no unique content that we saw in Blood Money or previous Hitman games, every gameplay object is just a copy-pasted repetitive trash. 10) Whole instinct gameplay is retarded and must be removed from game, but instead it was not even removed from purist mode. 11) UI is huge, ugly and was designed by captain obvious, why in the world you need to have giant icon of equipped weapon or disguise if you can just look at hitman's and see his weapon and suit? 12) You cant peek through keyholes (surely, u now have magic wallhack cheat to replace that) 13) You cant even close doors, they only closed automatically 14) Worst thing - most of your assassination targets are killed in FREAKING CUTSCENES, or not, actually most of time you will see cutscene where BEST KILLER IN THE WORLD, FAILING TO KILL HIS TARGET 15) Story may look like good one, but in fact its typical set of hollywood cliches and yet another plagiarism, this time they ripped off LEON THE KILLER movie. 16) Realism was lost completely, no briefcase, weapons spawns of Hitman ass, ammo picked up by legs. There are more issues, i cant compact them in 5000 chars limit. This game is near 5 of 10, but since it called Hitman, and since its not Himan at all, only 0 of 10.
    • sam neviem co by som mal dodat. snad len ze grefiku kazia urcite efekty ako vela zableskov do kamery a bloom a hudba je na pomery hitmana velmi nudna a nezaujimava. jesper kyd je proste jesper kyd.

      nesuhlasite co je v tomto zhodnoteni napisane? prosim argumentujte. ak teda viete co to znamena argument.
      • A ty jsi nějakej king of gaming že budeš rozhodovat co je dobrá a špatná hra? To že když se někomu nelíbí hra, neznamená že není dobrá, respektive nemusí být dobrá, ale může dalšího člověka bavit mnohem více. Tohle je prostě nesmyslné psaní o ničem.
        • to aby sa zrusili vsetky herne weby nie ? naco pisat o hrach, ved je to psani o nicem.

          v tom poste su praveze velmi vystizne popisane chyby co ta hra ma, neriesi sa tam ci to niekoho bavi alebo nie. ale objektivne vzato to proste je zla hra. ako moze byt dobra ? ma velmi nestastne pouzite herne mechaniky 'modernych cover based shooters' opustenie core gameplay prvkov tejto serie. a navyse su aj tieto mechaniky rozbite co je neomluvitelne. vid checkpointy ktore po loade resetnu cely level na zaciatok, nepriatelia ktory za 2 sekundy prekuknu moj kostym z 30 metrov v dave ludi ked som k nim otoceny chrbtom (aj ked mam swat uniformu z ktorej mi kukaju len oci) tiez tu chybaju zakladne animacie ktore mal aj hitman z pred 12 rokov, pistole tu miznu v rukach miesto toho aby ich 47 strcil pod kabat, chyba ties animacia chodze po schodoch, sniperku si kludne strci pod pod tricko. proste ci ta ta hra bavi alebo nie, tak objektivne proste treba priznat ze ma velke problemy. a v recenzii ako takej treba na toto poukazovat. ta hra proste JE ZLA. bodka
          • larvae: jdi si stěžovat na IO forum, tady už si zahatoval dost.
            • by mě zajimalo kolik ti je...
            • ano zahatoval. pakes zasran :)
          • Nebudu tady psát pořád jako to samý, co psali ti, co se jim to líbí, nech ty co se jim to líbí žít. A neurážej je, neboť jsou to normální hráči ale ti, co se za každou cenu musí rozčilovat nad každou blbostí akorat zvýraznují tomu jak tomu nerozumí.
          • Mě zlá vůbe nepřijde, je revoluční, tečka.
            • toto je psani o nicem. skus argumentovat chlapcek. ty si proste cielova skupina pre absolution - velka urazka viem, ale bohuzial je to tak.
      • Zayl
        Možná že to je velmi výstižné, ale nauč se parafrázovat. Kdo má číst takovou zeď.

        A když si od někoho vypujčíš jeho myšlenkové pochody, je dobré říct čí že jsou.
      • Já si to koupil, ale zatím nejsem tak daleko ve hře, abych mohl tohle všechno posoudit. Ale co se týče převleků a instinktu, tak má v podstatě pravdu, tohle trošku nešťastně vyřešené.
  • Freedom Fighters 2
  • ať to je legacy of kain!!!!!
  • je tu niekto kto hral vsetkych doterajich hitmanov a paci sa mu absolution?

    mne sa nechce verit ze niekto taky existuje. absolution nema s hratelnostou starych hitmanov nic spolocnee. jedina dobra stranka tej hry je novy engine ktory vsak kazia prehnane lense flairs a bloom.

    ale hratelnost je priserna od A po Z.
    • Já taky a taky jsem spokojen ;)
      • a nvadi ti ze to uz neni hitman?
        male linearne levely. prevleky v podstate nefunguju. ziadna volba zbrani. stupidne gycove hozhovory ktore musis v zdy pocuvat ako v divadle a k tomu extremne tupa story. co sa vam na tom paci? proste ten klasicky hitman gameplay tam neni. vo vymenovani chyb by som mohol pokracovat este dlho.

        vysvetli mi ako fanusik hitman serie, co sa vam na tom paci?
        je to presne ako conviction vs stary splinter cell.
        • Stillson
          Tak já hrál všechny díly. Je to trochu jiné to musím uznat. Ale,že by to byl zase takový rozdíl bych neřekl. Levely jsou sice menší,ale zase když je jedna mise rozdělena třeba do 5ti menších,tak mi to nevadilo alespoň se měnilo prostředí. Hraju to samozřejmě jako starého Hitmana (co nejmíň zabíjet a snažím se jen eliminovat cíle). Stejně jako v předešlích dílech můžete vždy svůj cíl zlikvidovat jinak,ale tentokrát je vícero možností v určitých misích což je fajn (otrávit,uškrtit,něco na něj může spadnout,výbuch,nalákat ho někam atd.). Ty efekty si můžeš omezit :-) mě se taky nelíbil ten obrovský odlesk ale pokud máš hru na PC,tak si můžeš pohrát v nastavení (nevím jak je to u konzole).
          Neříkám,že je to nejlepší díl Hitmana co kdy spatřil světlo světa. Ale ostudu mu nedělá. Střídají se rychlejší akčnější mise se starýma dobrýma ve kterých máš takovou tu "volnost".
          Líbí se mi detaily na které se dá ve hře narazit. Odkazy na předchozí hry,nebo na úplně jinou hru,když v jednom kole stojí u Jukeboxu Kane fakt dobrý.
    • Já hrál všechny a ano, jsem velmi spokojen :)
  • horsie jak absolution to byt nemoze. tipujem ze to bude cca rovnako zle
    • ale moze.
      nieco podobne som si povedal ked som videl splinter cell conviction. a pozri ako vyzera novy splinter cell.
    • Nevim co se ti na tomhle nelíbilo...
      • to ti hned vysvetlim, neni to hitman. core gameplay hitman serie bolo volne sa pohybovat po levely studovat si patterny ake robia npc a hlavne target a zosnovat dokonaly hit. core gameplay absolutionu je nebyt videny a po leveloch sa schovavat a plizit, kedze prevleky su uplne zmrzacene a skoro nefunkcne. dalej levely su extremne male a extremne linearne. v klasickom hitmanovi si sa ocitol vo velkom sandbox levely bolo ti povedane koho mas zabit a je to mohol si hrat, tu ta hra vodi za rucicku, - disable security system, - locate doorX - reech this area - kill xy (a povacsinu casu ani nedostanes target) dalej uz tak male levely su rozsekane este na mensie segmenty pricom ked v jednom nabehnem a s gulometom zacnem vsetko vrazdit a prejdem cez dvere do druheho segmentu nikto nic nepocul. dalej pred misiou si nemozem vyberat zbrane, dalsi takticky aspekt predchadzajucich hier tymto padol. pribeh je otrasny, robit zo 47 nejakeho samaritana je uplny vtip, hlavne ked predtym to bol vzdy chladnokrvny odmerany necitlivy vrah. ta hra nespravila nic dobre okrem grafiky (a aj tu museli zastret prehnanym bloomom a lens flermi)
        • Zkoumat pohyby nepřátel můžeš zde taky, výběr zbraní sice není, ale můžeš si je v misi posbírat od enemaku, grafika se mi teda osobně hodně líbí a udělal velky skok, co se týče hudby, očekával jsem že když to bude skládat někdo jiný, bude z toho trapas, ale tohle je splněný sen. Co se týče rozlehlosti, tak co já vim, levely nikdy nebyly tak velký, málokdy jsi měl takové environment jako tady a co je skvěle provedené jsou postavy, nebot když se podívaš na NPC, každý vypadá jinak, IO si vyhrali i s modely, takže se ti nestane jako dříve že tam bude 100 stejnych tváři. Převleky jsou podle mě super, nevim co na ně mít špatného naopak když jsem viděl že se vráti i ptačí oblek tak jsem byl hodně nadšen. Dále jsou skvěle udělané hide prostory. A co se týče AI tak je taky dost vylepšená. Celkově pokud nebudeš používat Instinkt tak je to ve starých kolejích ale v lepším kabátku-tedy alespon podle mě. A kvalita cutscén je taky vynikající rovněž i zajímavé lokace :)
  • Doufám že novým titulem myslíš Freedom Fighters 2 !! :)
  • Kdyz to bude dobre nemam proc sirit kritiku posledni dil si uzivam bez Instinktu plnymi dousky a Deus Ex 3 jsem si od montrealskeho studia taky uzil takze za sebe rikam - drzim palce
    • hral si niekedy respektive presiel si starsich hitmanov?
      kolko mas rokov ak smiem vedet?
      • Ano hral jsem vsechny dily
        • To nemá cenu tady vůbec řešit, kdo chce hatovat, bude hatovat....
      • Nejsem Stephano, ale stejně odpovím: 28 a ano, hrál jsem všechny a ano, Absolution se mi líbilo. To že se nelíbilo tobě, neznamená, že je to na ho*no hra, jak se nám snažíš navykládat.
        • a to ze sa to paci tebe zas neznamena ze to je dobra hra. proste sa ti paci nahovno hra :)
          • Ano, mě se líbí. A tobě ne. A líbí se i většině recenzentů. Tak mi prosím vysvětli, jak tohle určuje, že je to na ho*no hra? Mě se třeba nikdy nelíbily Age of Empires, ale to neznamená, že to je blbá hra. Takže v důsledku: Je dost možné, že se tobě prostě nelíbí dobrá hra.
            • Takže tobě se třeba zdá na ho*no, že převlíkaní se je mnohem bližší realitě? To taky o dosti věcech vypovídá.
            • a btw 'vacsine recenzentov' sa paci kazdy diel call of duty. to tiez o mnohom vypoveda
            • vyssie som rozpisal co sa mi na tom zda nahovno.
  • killing is my business and business is good
  • "Prý začala práce na novém titulu. Jakém? Inu, to Blystad neřekl...", protože je to každému jasné. Třetí Kane & Lynch.
    • Tohle rozhodně ne, pač v v jednom rozhovoru IO řeklim, že druhym dílem K&L končí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit