Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poláčku, jste gay nebo jste jen zbytečně zženštilej? Přestaňte používat zdrobněliny a vyhněte se stylistice středoškoláka, prosím. Díky.
    • Co máš za problém? Přehnal jsi to s ranní dávkou testosteronu?
  • ten záchod neni umistnen realisticky, prece nebudou kadit do rybníka
    • No jen si počkej,ař uvidíš ulici ve městě,teda pokud to bude až tak realistické,protože pokud se nepletu tak v té době bylo normální když lidé vyhazovali své hmm fekálie na chodník
      • Tikov
        což mne nikdy nepřestalo udivovat- ne z hygienického hlediska, ale fekálie jsou poměrně důležité pro určité výroby (vydělávání kůží, střelný prach) aneb jakto, že se nevyskytla obdoba Jindřicha Krále
        • doufejme že ve hře bude nějaký quest, například od barvíře nebo jiného "chemika"... tady máš vozík s bečkou a jdi vykoupit po okolí co nejvíc chcanek/sracek : D
    • Záchody tam nebudou, ve středověku šlechta srala z okna a chudina na poli. Pěkně s tím Vávra vyjebal. *1*
    • bud rad ze to neni nad studnou : )
    • Amylee.Anderson
      Ne? https://pbs.twimg.com/media/Azzp-LUCEAAhyLQ.jpg:large
    • walltar
      Víš jací v tom rybníku museli být kapři?
      • Keyz
        Pěkně vykrmený *11*
    • ZvacA
      Naopak. A počkej, až realisticky zjistíš, jak se v té době kadilo ve městech. Chlapče, to se k zakaděnýmu rybníku budeš ještě rád vracet...
  • http://i27.photobucket.com/albums/c195/MatoHa/Facebook02.jpg
    • dum a tri domy, je to podobny jak slovak madarovi...
  • podobnost cisto nahodna:D
    [IMG]http://i27.photobucket.com/albums/c195/MatoHa/Facebook02.jpg[/IMG]
  • Shakespearovská angličtina? Boha jeho, doufám, že ta hra vyjde i s českým dabingem, protože koukat se na to, jak Češi mluví anglicky, to by byl útrp. Už u Metra jsem volil originální ruský dabing, protože anglický s jakože ruským přízvukem, to je hnus. Hra založena na historických reáliích by dle mě mohla (nebo měla) mít možnost originálního dabingu i v zahraničí - Němci ve hře by měli mluvit německy, Češi česky atd. Akorát se bojím, že na západě jsou moc líní číst titulky.
    • zdarma se klidně přihlásim na dabing, nějaký zkušenosti už mám a vsadim se že bych nebyl sám.
      • A jaké máš zkušenosti s dabingem, prosím tě? Takové? http://www.youtube.com/watch?v=OxvOaERAFSk
    • otazka je kdo by to daboval
      • Ne, otázka zní - kdo by to celý zaplatil?
      • češi jsou dobrý herci a dabéři. ale už to neni jako za Menšíka, Hrušinskýho atd no...
  • nuda, připravujeme první next-gen bla bla bla, falešná reklama to je, jak na prostenal (jo, blog jsem četl)

    Chtěl bych vidět, jak se jízda křižáků rozbijí o vozovou hradbu, jak do nich práskají husitské píšťaly. Jak Hejtman, v čele lehké jízdy, drtí křižáky z boku a obrací je na úprk. Chci vidět, že půjde přesvědčovat panstvo, že jde o svatý boj a tak se zajatí šlechtici neberou na výkupné, nýbrž se dobijejí...

    Chci vidět náboženský fanatiky, jak rabují a pálí kostely... chci vidět, že jim v tom půjde pomáhat, nebo jim v tom s hrstkou mnichů naopak bránit se sukovicí v ruce...

    Ze středověké vesnice v době povstání, se chci PO.BLEJT, ne si říkat "jé, to je krásná chaloupka, přivoním si ke kytičce...."
    • fakt lol nejvíc lol. tohle je ukázka princezna ze mlejna. počkej si až uvidíš ukázku nějakýho hradu třeba. všechno je to o nasvícení tý scény. zkus si představit tu pohádku strašidelnou jak si popsal. děti by u toho srrali strachy
    • kdyby to náhodou Dan četl, omlouvám se mu za slovo "falešná"
    • nejlepší by bylo kdyby se pribeh vubec netykal husitstvi a husite by byli jen takova kulisa, obdobi do ktereho je hra zasazena
    • Kein
      Jo, je pravda,že temnější atmsoféra by byla asi lepší. Něco jako v Inquisitorovi.
      • ne při každé bitvě fouká vichřice, chumelí, prší nebo hřmí... vsadím tvoje koule na to, že se spousta zvěrstev odehrála za příjemných pětadvaceti stupních a sluníčka na opalování

        strkat do her "temnou atmosféru" je už ohraná písnička, takhle to funguje možná tak někde v Mordoru
        • Kein
          na druhou stranu si rozhodně nestylizuji středověk jako návštěvu švýcarska...
  • bude to mít multiplayer?
    • Ferdis2
      Určite, len autori sa momentálne snažia otestovať palcáty s laserovými zameriavačmi, aby si sa tam cítil ako doma... *1*
      • hlavně tam musí bejt skákání abych mohl skákat kolem hráče a střílej do něj šípy rychlostí legolase
  • Kein
    I řekl Papež: "A sluší se aby náměstek boží na této zemi i jeho biskupové a preláti jeho, byli bez peněz? I odpověděli všichni: "zajsité, to se nesluší!"

    http://www.youtube.com/watch?v=ItA_zASJ8PM

    Já nevím jak ostatní, ale já myslím, že s příběhem problém nebude...*1*
    • BTW vyborne video - stale aktualni.
    • ja doufám že jako správné rpg bude možnost si vybrat za jakou postavu hrát, treba ja bych rád hrál za nejakeho assasina v službách cirkve, ktery ma za ulohu odstarnit nejakeho vyznamneho husitu treba zizku nebo zelivskeho a v hre by tak bylo mozný zvratit dejiny.
      • Nic proti,ale ty jsi asi ve škole neměl dějepis že?A jen tak btw.ty "informace" které dnešní mládeži podává assassins creed,jsou tak trochu špatně,např.1.assassini vážně skákali po budovách a nebáli se,že spadnou a zabijou se,ale víš proč?Protože byli pěkně nadopovaní drogama(teď nevím přesně čím),kterýmy je nadopoval Stařec z ho,vůdce assassinů.2.Vůbec nechápu jak může být assassin v Itálii,nebo dokonce v Americe *11* *11* ,když to byli muslimští náboženští fanatici.3.Áno skok důvěry vážně byl,a pořádal se jen málokdy,za účelem ukázky jak jsou assassini věrní své víře,a neskákali do sena,ale na holou zem,a vždy to skončilo tím,že si rozmlátili hlavy napadrť
      • Nic proti,ale ty jsi asi ve škole neměl dějepis že?A jen tak btw.ty "informace" které dnešní mládeži podává assassins creed,jsou tak trochu špatně,např.1.assassini vážně skákali po budovách a nebáli se,že spadnou a zabijou se,ale víš proč?Protože byli pěkně nadopovaní drogama(teď nevím přesně čím),kterýmy je nadopoval Stařec z ho,vůdce assassinů.2.Vůbec nechápu jak může být assassin v Itálii,nebo dokonce v Americe *11* *11* ,když to byli muslimští náboženští fanatici.3.Áno skok důvěry vážně byl,a pořádal se jen málokdy,za účelem ukázky jak jsou assassini věrní své víře,a neskákali do sena,ale na holou zem,a vždy to skončilo tím,že si rozmlátili hlavy napadrť
      • Ferdis2
        ešte pridať animus a jedeme! *1*
  • "dokonce ani krásně zpracované stromy" nepsal minula vavra o skyrimu ze vyvojari by meli navstivit les aby videli jak vypada strom ?
    • jde o to, že skyrim je prostě konzoloidní shitt. sice mě to zezačátku bavilo má to svoje kouzlo. a je to pro mě taková menší náhrada za might and magic. ale furt je to hrozně tupá, nelogická, hrozně ošklivě hranatá hra. tam právě je použit onen generátor stromů a všeho
      • No ale pořád vypadá nejlíp ze všech dílů TES. *3*
    • smejki
      was?
      "dokonce ani krásně zpracované stromy si z toho nemáme odnášet"
      Jinými slovy jsou tam, jsou krásné, ale nejsou podstatou ukázky a nemáme se na ně soustředit.
  • to mě nebude bavit když tam nebudou draci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit