Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hraju dark souls. Jsem jinak hráč oldschool hard core rpg dungeonů. Na dark souls něco určo je, sice ta hra je totálně iiritující ale nutí vás stále ji hrát. Je to takové jiné RPG, chybí tomu nějaký celiství příběh a buď volný svět nebo nějaká jasná linie. Ale rozhodně je to lepší než nuda Skyrim.
    • skyrim ma skvelou znovuhratelnost a porad mam chut se k tomu vracet, na rozdil od tohohle
    • Jedna z mála her(asi jediná :P), která využívá imaginace a představivosti hráče. Ve hře jsou tuny náznaku a skládanek pro příběh a je vyprávěn bud od NPC nebo pomocí itemů. To každý hráč neocení, ale pro mě to byl asi největší herní zážitek .) Nádherná hra.
      • A ted tu o Smolickovi ;). Jinak solidni mlaticka na odreagovani.
    • To mně právě naopak vyhovuje u Souls série že nutí hráče k vlastnímu uvažování o vhodném postupu hrou namísto pevné linie, ať už to byla pětice světů které se dali prolézat v libovolné posloupnosti v Demons Souls a nebo celistvý svět kde se dalo vyrazit "do různých světových stran" a zkoumat ho dle svého uvážení/schopností v Dark souls :). A pokoušet se získat další střípky do mozajky pozadí obskurního světa mělo také něco do sebe.
  • To bude zas zničenejch klávesnic, gamepadů, monitorů, nervů... *1*
  • Přestože hry kupuju pouze digitálně, tak Dark Souls 2 koupím pěkně v krabici a sběratelku.
  • Ak sa Vám po novom patch DS1 "opravil", tak tunaky sme to poriešili:
    http://www.databaze-her.cz/
  • Hadate sa tu ako male decka. Dark Souls je paradna hra a je uplne jedno, ci na PC alebo na konzolach. Da sa hrat iba s gamepadom, inak to nema zmysel. Osobne to absolutne bez problemov hram na PC uz treti krat a dvojky sa neviem dockat. Mozeme byt radi, ze take hry vychadzaju aj na PC, lebo lepsiu hru tazko zozeniete. DS je robene s laskou a na kazdom kroku to vidiet.
  • BoB.2
    Hudba lepší než trailer to se moc často nevidí.
  • Velice zajímavé. Vypadá to, že oproti jedničce mají spoustu vylepšení. Covenanty evidentě dostanou nové vlastnosti a obecně budou mít MNOHEM větší vliv na hru. Z toho, co jsem slyšel, to vypadá, že pomocníci dostanou nové schopnosti (podle covenantů asi...), možná i časový limit, kdy mohou ve světě zůstat.

    Velkou změnou (v celé sérii) bude zrušení hollow/human mechaniky. Být hollow už nebude mít prakticky žádné výhody, protože invadovat bude možno kohokoliv (takže jedinou šancí, jak se tomu vyvarovat, je hrát offline).

    Sice jsme to už viděli z trailerů a gameplayů, ale kouzla budou mnohem propracovanější, backstaby už hráče neudělají nesmrtelné atd.

    Samozřejmě nová monstra, bossové, prostředí (i když ne tak docela) a další věcičky...
  • Yes please! S přehledem nejlepší RPG uplynulých let se vrací již ve třetí inkarnaci. Demons Souls i Dark Souls jsem nadšeně dopařil a skrz naskrz propařil už dávno a od té doby hledám náhradu, ale není co. Amalur nic, open world sandboxy blé, Grimrock měl hodně dobrý náběh, ale je to pořád indie... už jsem cvičně zopakoval Stonekeep, Dungeon Master 2 a oba System Shocky, ale ty už znám zpaměti. No a teď na mě z toho traileru zase dýchla ta temná, mrtvolně studená kobka! Konečně! Dám si ještě Arx Fatalis, abych nevyměkl a aby mi to uteklo.

    My kobkaři to máme v dnešní době těžké, pořádný hardcore dungeon abys pohledal, ale Souls série, to je balzám, to je blaho. Mohli by klidně ještě přitvrdit *16*

    Navíc se proslýchá, že na PS4 se kutí Demon's Souls 2 *8*
    • Že by návrat do Boletarie .. nechal bych si líbit, v mnoha ohledech pokládám Demons Souls za lepší než Dark Souls .... bavilo mne zkoumat co se kde bude dít po změnách tendencí světa o což bylo Dark souls ochuzeno :).
    • Přesně tak. Nic lepšího nás už nečeká. Nejlepší série za posledních x let.
  • Hlavnou vývojovou platformou pri Dark Souls II je PC
    http://www.sector.sk/sprava/13148/hlavnou-vyvojovou-platformou-pri-dark-souls-ii-je-pc.htm
    • Sector je na úrovní bulváru a píšu tam klamstvá vycucané z urugajských blogov....PC verzia bude zase klasicky port a príde neskôr ako konzolové verzie! Taká je pravda, nie tie bludy čo tam vypisujú na Sectore, kde je i Xbox One výkonovo silnejšie konzola ako PS4 a adminovia tam nadávajú užívateľom na fórach do retardov. Ten portál nemá úroveň...
      • Fallon
        Bez urážky ale to by sa rovnako dalo vztiahnuť aj na tiscali a tí užívatelia tiež nie sú v tom úplne nevinne.
      • http://games.tiscali.cz/preview/dark-souls-ii-bude-na-pc-vyrazne-lepsi-nez-jednicka-62584
        • To, že bude lepší na PC druhý díl než první ještě neznamená, že DS II je vyvíjeno primárně pro PC. Vývojáři tím jenom chcou říct, že ten port tentokrát neodflaknou, jako tomu bylo právě u prvního DS.
      • Jj, to nadavani je lepsi si nechat jednou tydne do podcastu. To ma uroven *9*
  • From Software ... Hmmm jo Armored Core ... takže v podstatě mečíky a rubanice charakterizují celou jejich tvorbu : / (Škoda že zajímavějšího universa Front mission se ani distribučně na starém kontinentu nikdo neujme )
    • Malleth
      Jejich portfolio je trochu rozmanitější. Mimo jiné Tenchu, Kings Field a několik dalších RPG nebo hororů.

      http://en.wikipedia.org/wiki/Category:From_Software_games
    • Tak možná by jsi si mohl Dark Souls prvně zahrát a zjittíš, že to v žádnem případě není jen o rubaní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit