Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak DLC nemam rad, tak tohle si nejspis koupim. Od pocatecni nenavisti k Dark Souls se postupne stalo tou nejlepsi hrou, co jsem kdy hral. A to jsem hodne narocny hrac. U zadne jine hry nezazijeto to, co v Dark Souls. Dulezite ale je nenechat se otravit prvnich 10 hodin, kdy presne nevite, jak bojovat a jak vlastne cely svet funguje a budete dostavat hodne pres drzku :-D Dulezity je vzdycky se zamyslet , proc vas sejmuli a jestli by to neslo udelat priste jinak.
  • Takze trikrat hura: HURA! HURA! HURA! + pridavame dalsi studio do oblibenych .)
    • Za co si to zasloužili? Za port chráněnej GfWL, kterej budeš muset hrát na gamepadu, bude locklej na 30fps a ani nebudeš moct ovlivnit úroveň grafiky?:)
      • Malleth
        Už jen fakt že vyslyšeli přání fanoušků na základě petice je dost vzácnej jev....
        • Těžko říct, nakolik za to může ta petice. Vždyť tu samotnou petici odstartovalo tvrzení nějakýho zaměstnance, že to vlastně není klasická konzolová exkluzivita, a že PC verze není vyloučená, když o ni někdo projeví zájem. A i po tom petičním šílenství se rozhodli neriskovat a udělat nejlevnější možnej port, jakej vůbec mohli. Ani pitomý "low/medium/high" nastavení detailů tam nebude a pravděpodobně budem rádi, když tam aspoň půjde změnit rozlišení.
      • Nejsem negativista a skeptik, takze to vidim jinak. Nemluve o mluveni o necem co zatim neni. Ale co, ODSUDME TO PREDEM!
        • Vidět to můžeš jinak, ale GfWL, 30fps lock, nemožnost nastavení grafiky a nutnost gamepadu jsou informace přímo od vydavatele, takže asi ani tvůj optimismus ti nepomůže.
          • ale i s fps lockem nebude Blightown takový slideshow jako na konzoli
            • No, doufejme...
  • Veskoslav
    Na to jsem čekal. Steam, podpis na petici, moje prachy mají jisté.
    • No tak to já si zase počkám, pokud to bude mít to us*ané GfWL abych nedopadl jak posledně. Na Vánoce jsem dostal od Valve Section 8, chtěl jsem si zahrát mulťák a ejhle, prej si možu v CZ nas*at. Takže si pěkně počkám, nechcu kúpit hru za plnú pálku a pak zjistit že ju nemožu aktivovat, ikdyž teďka by to možná nebyl problém, v Dark Souls nejde o mulťák, že.
      • Veskoslav
        Tak mě naštěstí GfWL fungovalo vždycky, spíše mi vždycky blbne MRD od Ubisoftu.
      • http://www.xbox.com/cs-CZ/LIVE/countries
      • Pokud se nemýlím v Dark Souls má multiplayer právě roli poměrně významnou.

        btw: Nezprovoznili náhodou už GfWL podporu i u nás? Myslel jsem, že se to nějak plánovalo...
        • irdzi
          Poměrně významnou je těžký říct ... prodlužuje to určitě životnost kry, protože můžeš třeba jenom chodit a zabíjet cizí hráče, ale pokud chceš pomoci tak si i bez netu můžeš přivolat na pomoc před bossem většinou NPC ... z vlastní zkušenosti jsem to poprvý hrál bez netu a možná je to občas trošku těžší, ale udělat se to dá a navíc budeš mít pocit, že jseš hustší když to dáš sám:)
        • a)Sem myslel že to je jenom v té formě těch duchů ostatních hráčů?

          b)To bude asi případ jenom tohohle titulu, pak jsem si pořídil Gotham City Imp. a zhrozil jsem se, když na mě vyskočil GfWL, jsem myslel, že to zas nerozjedu ale povedlo se.
          • Spades
            Můžeš ostatní duchy požádat o pomoc, nebo je zabíjet a krást tak duše. Taky můžeš na zem pokládat předdefinované zprávy o nebezpečí, tajných skrýších a tak...
          • Já DS nehrál, takže neznám detaily, ale hodně se mluvilo o tom, že hráči mohou i nějak vstupovat do her ostatních a buď si vzájemně vypomáhat s těžšíma pasážema, nebo se třeba zabíjet a okrádat o nasbíraný duše apod.
  • V tom zdrojovým článku není ani slovo o tom, že by ve steam verzi mělo chybět GfWL. Obávám se, že tuhle srágoru budou mít všechny verze a steamovka bude mít steam jenom navíc, nikoli místo GfWL. Takhle to má už kvantum jinejch her.
    • Krabicova verze ma mit GfWL. Kdyby reagovali na petici, spis by dali vsude Steam. Tohle fakt vypada, ze Steam bude jen srani navic *10*
    • ales.smutny
      Bohužel, prolezl jsem těch článku snad dvacet, nikde to není řečeno jednoznačně. Na druhou stranu, většina se tváří tak, že jde o reakci právě na petici. Uvidíme, jak se to proflákne jasně a natvrdo, tak to doplním.
      • Třeba je to reakce na petici. A to taková že je zajímá kolik lidí se podepíše pod petici že nechtěj ani Steam. Aby mohli porovnat co je více nenáviděné *2*
      • MickeyMutant
        Je to tak. Zatím nikdo neřekl, že steamová verze bude bez Gfwl. Tím pádem je ale hlavní myšlenka článku (kupujte, protože vám bylo vyhověno) bohužel úplně mimo. A prohlásit, že se není na co vymlouvat a neexistuje rozumný důvod si hru nepořídit, je po informacích o možných problémech PC portu dost odvážné, i když se na to člověk třeba hodně těší.
    • Cypri
      No jako já mám na krabicovku W40k DoW2, to jsem taky musel regnout na steam a ze steamu mi to stáhlo k tý hře GfWL a musel jsem se logovat na GfWL, takže souhlasím. To že vyjde na steamu k prodeji neznamená, že nebude mít GfWL. Ale autor to asi myslel tak, že ho opravdu mít nebude, zřejmě. Nicméňe si počkám až to vyjde a pak se doinformuji :D Pokud tam GfWL nebue tak kupuji na 100%
      • Ještě mě napadá, ono se tam píše pouze o Games for Windows coby distribučním systému, nikoli o Games for Windows Live coby DRM. Nevím, jak to na GfW chodí, ale předpokládám, že distribuujou i hry bez tý jejich dementní DRM, tudíž ze zmíněnýho článku se nedá vyvodit už vůbec nic.
        • Black_Hand
          gfwl muze obstaravat multiplayer, a protoze xbl je hodne podobny gfwl...
      • Autor to tak určitě myslel, ale přitom vycházel z článku na IGN, kde nic takovýho napsáno není. Je tam pouze: "Dark Souls: Prepare to Die Edition for PC will be available on August 24 in North America for download through Steam and Games for Windows." To, že se Steam a GfWL vylučuje, je jen autorův předpoklad.
  • konečne niečo po diablu III a iných wowkách, viem čo si kúpim!
  • Japonci uměj hry, ale výhradně na konzole na PC no nevím jak to pujde s tím ovládáním. Spíš bude zase spousta děcek nadávat na zmršenej konzolovej port.
    • Nj, možné to je. Dark Souls jsem si chtěl už dávno pořídit, ale nějak nebyl čas a tak jsem to oddaloval. No a teď si počkám jak dopadne tahle verze a zda bude mít PC verze něco natolik lepšího abych se o ní zajímal spíš, než o tu na PS3...
  • dendyman
    předevčírem jsem udělal platinovku. paráda. někde jsem ale četl že to má vyjít v srpnu a ne v zimě...pokud by někdo chtěl hrát tak si mě přidejte na PSN: dendyman
    • A v čem spočívá platinovka? To je něco jako nejvyšší obtížnost?
      • Malleth
        To je nejvyšší trofej na PS3, kterou dostaneš, když posbíráš všechny, co v té hře jsou.
        • irdzi
          JJ já dojel před týdnem 1000G na Xboxu ... což je to stejný ... takže gratulace ptže tu hru musíš hrát minimálně 3x abys udělal všechny raritní zbraně ...
          • irdzi
            jj to je ... no já pořádně nic jinýho od doby co jsem si tu hru koupil (leden) nehraju(vlastně asi týden jsem se věnoval Portalu 2). Taky jsem chtěl skončit po prvním projití, ale nějak se to zvrtlo:))) Teď se chystám na zaklínače 2 a potom předpokládám budu pokračovat v Dark Souls a jestli ne hned po Zaklínači, tak určitě hned co vyjde to DLC ...
            • irdzi
              checknu to, ale myslím, že co jsem tak četl o Zaklínači, tak mě bude hodně bavit a když je hra dobrá, tak mi pár měsíců vydrží :) Každopádně dík za tip ...
            • Malleth
              Ještě bych doporučil Dragons Dogma. To je hra, která je Dark Souls asi nejpodobnější i když svá. Má taky dost zajímavý online prvky, skvělý souboje ale chodí se tam s družinou.
          • Malleth
            To jo. Dobrá věc pro lidi se spoustou času. Taky sem se o to pokoušel ale skončil sem na 96%. Knights Honor je celkem na dlouho.
  • A nějaká odhadovaná cena?
  • PS 3 verzi mám, ale jestli teda vyjde na steamu za dobrou cenovku, tak přispěju ještě jednou:) co si budem povídat to hraní na analogovejch páčkách je fakt otrava a vzhledem k odezvě mezi ps 3 a TV se hraje "Hardcore PC" hráčovi blbě i s myší.
  • Koupě. Namco má za tento krok moje sympatie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit