Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám to na GOG, takže už nech to tu je! Ja tú ženskú potrebujem! Všecia na úrovni 2-3 sú rozlezený po bláznincoch a sanatóriach, nemám ani fuka na výpravu, jediné čo robím, je že beriem na výpravu vrabčiakov a s posledným čo prežije zdrhnem z dungu. To pohrebisko by sa malo upgradovať samostatne a postupne pohltiť celú dedinu.
    • ona zadna sberatelka neni potreba, staci prolejzat sklepeni mazane

      ono totiz ve tme jsou vetsi odmeny uz ted, takze bud ma clovek rambo partu a vubec nekupuje louce (tohle doporcuju az ve chvili, kdy opravdu vite, co delate)

      nebo snazsi varianta, nejdriv se to proleze az k dokonceni ukolu, celou dobu se nevybiraj curios, a teprve na konci ve tme se to probehne zpetne a posbiraj tucny odmeny, to pak i v tom nejkratsim naplni batoh temer vzdy vrchovate
      • jo a parta blazni jen zpocatku, na vyssich urovnich jsem to uz vubec neresil, prakticky celou hru i na ng+ jsem dohral jen s jednim vyupgradovanym patrem v kostele (3 mista, pritom jich tam muzete mit az 18 i s hospodou)

        podstatne dulezitejsi je nemocnice a odstranovat pokud mozno okamzite nemoci a quirky

        no a to meneni dedictvi za jinej druh je docela velka zmena, driv musel i tohle clovek peclive zvazovat, kam se vydat, aby mohl stavit
  • Zajímavé.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit