Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím kde jste nabrali že čeština nebude já se ptal přímo comgadu a ti tvrdí že bude
  • Nevíte, jestli se dá někde u nás koupit/předobjednat sběratelka s tou maskou? Nikde jsem to nenašel, díky.
  • MidnighT91
    Tahle hra je černým koněm roku 2012...
  • a to že si některý z vás za 10 let nezvykli hrát FPS a TPS na gamepadu mi přijde pěkně slabý a vůbec to nehodlám rozebírat *1*
    • ...kolik ti je trolliku, mozna tak tech deset let ne? :D
  • a v Gears of War 3 se nakonec dozvíte že locustí královna je ve skutečnosti matkou Marcuse Fenixe, kterou v dětství ztratil, aby se mohla zakopat pod zem a vytvořit Locustí armádu.. dobrý ne? Teď už to nemusíte hrát *1*
  • jo a víte jak skončí MassEfect 3? Shepard zjistí že Reapeři ho poslali do budoucnosti aby jim pomohl vyhladit všechen život v galaxii, což se taky stane. Teď už to nemusíte hrát *1* *2*
  • perfektní hra, kdyby furt nevotravovali s logickýma hádankama, moh jsem se promlátit až do konce:)))
  • By mě zajímalo, kolik z vás má u PC nějaký gamepad? Darksiders si o něj vyloženě říkají. Sám mám Microsoft Xbox 360 Controller do USBčka a nemůžu si ho vynachválit.
    • Vše, co si na PC říká o gamepad, je pro mě naprostá ztráta času. Pokud někdo není schopen dostatečně vyladit ovládání u hry např. při portu z konzolí na PC, tak má u mě smůlu. Tuhle lenost herních vydavatelů a vývojářů trpět nehodlám.
      • Ringwraith
        Darksiders se dá hrát dobře i na klávesnici.

        No, pokud jsi jeden z těch zatvrzelců, co gamepad nesnesou, tak je to tvoje věc. Ale sám se připravuješ o skvělé hry.
    • deridon
      taky, že je to nejlepší kombinace mít na hraní jak myšku+klavesnici tak xbox controller.. tyhle hry se s ním hrajou skvěle, pak třeba takové plošinovky či závodní též.. ale když jsem zkoušel hrát fps, to prostě nejde a je to i hřích to s tim hrát :D
      • Vzdy zalezi na konkretni hre. Darkness II bych napriklad na klavesnici s mysi asi nehral i presto, ze je to FPS.
      • Třeba takový Deus Ex: Human Revolution se s ním hrál docela dobře. Ale když jsem nedávno hrál Half-Life 2, volba padla jednoznačně pro klávesnici + myš. Jak už bylo psáno, arkády/plošinovky + závody jsou pro gamepad ideální.
      • EuroSamurai
        FPS s tim de hrát ale klávesnice myš je pohodlnější :)
    • Ringwraith
      Mám přesně ten stejný, Darksiders jsem na něm taky hrál a taky si to nemůžu vynachválit.
  • Shenkster
    Takových her na PC moc není takže stejně jako na jedničku se na dvojku těším moc !
  • BoB.2
    Jednička byla naprosto užasná škoda je že dvojka nebude v češtině jako první díl Comgad na to pěkně se*e.
    • Český překlady jsou vesměs k zblití a těžce degradujou hru. Jak už zmínil někdo dříve - vypadni od počítače a nauč se anglicky.
    • BoB.2
      U Risen 2: Dark Waters to nepišu ten v češtině vyjde.
      • Však jsem taky psal "u každý hry, která nevyjde v češtině" *1* *1* *1*
    • Mahcake
      Co takhle nejdřív dokončit základku? *7*
    • Nebude čeština, nebude čeština. Už se opakuješ dost dlouho a tedy radím najít si novou věc ke stěžování. Celý internet ví, že BoB.2 neumí anglicky.
    • Ty seš vtipnej. Tohle tady píšeš snad u každý hry, která nevyjde v češtině. Zkus ten čas, kterej strávíš tady v dizkuzích, věnovat (samo)výuce angliny. Bez ní se stejně neobejdeš.
      • Vy jste tady všichni tak úžasný že jo, někdo se chce prostě do hry ponořit a neovládá tolik cizí jazyk a co jako? víte o něm kulový, jediný co umíte je se do někoho navážet jděte se vycpat
        • Ringwraith
          Sorry, ale o BoBovi.2 toho tady lidí ví už dost.

          Opravdu prostě pod většinu her napíše jen něco na styl: "nemá to češtinu, škoda" nebo "hurá, je to v češtině".
          • Tak tak. Kdyby normálně diskutoval, ale né... stále jen čeština sem, čeština tam. Skoro to působí jako kdyby radši hrál ty češtiny než hry samotné:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit