Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Janun
    Tak už se instaluje, už se teším na mojí nejoblíbenější frakci z H3 :-)
  • me na homam otravovala ta kombinace tahovych bitev a pohybovani po velke mape. Ty mapy byli hrozne obrovske a vsude plno nepratel.
    • King´s bounty ukazal, ze real time pohyb po mape s tahovyma soubojema neni uplne marnej napad :) V tomhle se mi vlastne libil vic nez Heroesy, az se to stydim napsat skoro.
    • Janun
      Dobry vtip :-)
  • Tushan
    doporucuju heroes of might and magic 3 v epizodním podání Heroes Chronicles: The Final Chapters. Labutí píseň 3DO a to nejlepší co kdy udělali
    • Osobne se mi libily HoMaMy 1 - 3 a to hodne. Potom uz to slo spise z kopce bohuzel.
      Vice strategie jsem si ale uzil u Master of Magic,taky parada.
    • ja bych doporucil Wake of Gods...
  • filias
    Opravili už ty bugy, aby se dala dohrát alespoň původní kampaň? Nejméně kritických bugů měla snad ta původní verze. Teď se mi nedaří dohrát ani druhá mise za ty japonský ryby *9* . A to v původní verzi šlo bez problémů...
    • BoB.2
      Jo jde to dohrát v pohodě.
  • Ne, ne a ne. Heroes V se mi kupodivu líbí. Asi částečnej návrat k hratelnosti u nepřekonatelných Heroes III. Ale šestka je krok vedle. Osobně mi asi nejvíc vadí neustále měnění hradů a jejich jednotek. Čímdál víc chaosu, čímdál víc skoků v příběhu. Kde je sakra Erathie? :)
  • Nic proti fandum, ale HofM&M6 neni dobra hra. Graficy ulitly se svyma napady tak, ze to pripomina jakysi japonskej mismas, ktery si musi zahrat i 5lete dite. Takze surava evropsa grafika se vytratila uplne. Jednoduse pohadka pro male, i dospele. Inovace je minimalni, a konvertovani hradu te hre dalo posledni hrebik do rakve. Nedokazal sem tu hru dohrat a ani sem si ji v zadnem smyslu neuzil. Jednoduse receno, "je to blbost". Pokud nekdo si chce zahrat HofM&M, tak jedine 3, 5, nebo dokonce 2ka byla skvela. 5ku samozrejme se vsemi Datadisky. Ac je 5ka trosku nasvicene omalovana, tak jeste ma sve neodbytne kouzlo Heroesu.
    • Se obávám, že mě tady sežerete, ale já se na to dívám trochu jinak. Hrál jsem všech 6 dílů. Dvojka bomba. Trojka je prostě nepřekonatelná legenda. Čtverka úplná odbočka, ale dalo se - některý věci průser, některý věci se měly ujmout i do dalších dílů, jako třeba boj s hrdinou. Pětka pro mě nic moc - omalovánky a bestie laděný do "anime", což opravdu není můj šálek čaje; navíc jezdec na dinosaurovi? WAT? Ale zase nemůžu říct, že by ta hra nebyla dobrá. Šestku mám zařazenou hned za trojku. A přiznám se, že hlavně kvůli grafice, která u téhle hry pro mě dělá strašně moc, mechanismu bojů, schopnostem bestií, schopnost konvertovat hrad apod. Ale strašně mě tam m*dá to očividný zjednodušení, např. jen 3 suroviny atd.
      Ideální hra dle mého gusta? Spojte díly 2-5 a vražte je do grafiky 6... *1*
    • BoB.2
      Jsem velkej fanda a souhlasím s tebou ale přesto 6ky hraju nejvíc hlavně kvůli multipayeru.
  • BoB.2
    Škoda že je to asi poslední počin k Might and Magic Heroes VI.
  • Mohli by jste tu stupidní reklamu ve videu dát pryč ?
    • Zaplatíš za to? Jelikož ta reklama je jeden ze způsobů, jak financovat Games.cz. Já osobně si klidně 10 sekund počkam.
      • BoB.2
        Mě to nevadí tolik jako padání videa.
  • To trhání není už tak hrozné jako dřív, ale pořád mi to vadí takže jsem to nedohrál a oni už dávaj datadisk. :-/
  • Ne nedavno jsem hru znova zkousel mam ten sami problem, jedine co mi pomohlo bylo pri hrani misto gamenig mouse pouzivat uplne obycejnou mys pak se hra dala celkem i hrat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit