Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WoW sice nehraji pravidelně, ale nový datadisk určitě zkusím a rozšířím sbírku o další krabičku. Asi divný, ale ta hra mě baví celá až do raidů, na ty nemám čas. *4*
    • ja to mam taky tak, ale ted je tam LFR a co jsem slyšel ale zatim nezkoušel i vyhledávač pro flex a normální raidy.
      Čili sedneš kdy máš čas a dáš si raid a zvolíš bossy v libovolnem poradí jaké chceš.
  • Sice již wowko dávno nehraji, ale nemohu si pomoci, když to tak čtu, vše se okatě dělá jen pro hordu, vypadá to jakoby aliance, byla spíše k obtíži, než jako rovnocenná frakce ve hře.
  • KeanuX
    Zlatý časy TBC. *9*
    • Lepsi byla Vanilla, hlavne AV co klidne trvalo celej den.
    • BoB.2
      Tuberkulózy?
      • Na TBC ma BCG, takze OK...pokud neni hodne mladej.
  • uz by konecne mohlo vyjit nejake hratelne mmo
    • Dobrych Mmorpg her je dost. Mmo her jeste vic.
  • Když mě to nebaví ať to vypnou všem! Takový sobecký názor může mít jen zoufalec!
  • Za hordu!
  • Nejdřív jsem myslel, že je to obrázek z Fallouta4... Takhle nějak totiž vypadají supermutanti podle Bethesdy
    • wenceslaus
      ...což jsou zase orci z Warhameru :-)
  • novou hratelnou rasou budou klokani
    • smoulove ti zapadaji do konceptu priblizit wow nizsi a nizsi vekove hranici
    • 100/100 *5*
  • Stormangels
    Pardon, ale WoW už mělo dávno skončit u Lich Kinga
    • N0isy
      Taky mě nejvíce bavilo WotLK, ale to neznamená, aby přestali dělat nové XPaci. Právě naopak. WoD by mě a další "vanillisty" mohlo přivézt zpátky po (bez urážky) čínské MoP, která se tématicky do hry absolutně nehodí a byl to jediný a hlavní důvod, proč jsem se hře poslední roky vyhýbal.
    • vsak taky skoncilo .) Ti co maji mozek tak v tu dobu odesli
      • Shania
        Otazka je, jestli ten mozek taky obcas pouziji
    • Sobče
    • Janun
      Nesmysl, když to lidi porád baví a datadisk se blizzardu v pohodě zaplatí, tak je dobře že lidem dávají to co chtějí.
      Já skončil u lich kinga. Pak sem zkusil cata, ale už mě to postě nebaví.
      Tech lidí co to s radostí hraje je ale stále dost, tak jen ať přidávají další obsah :-)
      • Janun
        Lol z +22 na 0. Lidi nehcete ten system plusu a minusu smazat? Tady je stejně k prdnu.
        Ta banda děcek co si hraje hackery to stejně už dávno poslala to kytek.
      • co to zvanis tvle ? :D davaji lidem to co chteji ? Lidi to porad bavi ? :D Ty lidi nemaji co jineho hrat, jsou to tzv. "herni bezdomovci", ktery nejsou schopny hrat uz jinou hru a tak porad konci zpet u wowka, i kdyz to zkousej jak chteji. Nema to nic spolecnyho se zabavou, ani s tim ze dostavaji to co chteji.
        • Boze,boze!
        • facepalm ma pravdu bohuzel your comment is invalid

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit