Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michelangelo
    Je-li to (*4*) na PS4, protoze PS3ka nedovedla spocitat vsechny uzasny featury, ktery ta hra ma, tak pak s tim nemam nejmensi problem. "Last Guardian, AMAZE ME!"
    • Malleth
      Jakýpak featury, to bude kvůli tomu peří.
      • michelangelo
        Jen pockej az si snupnes. Nos od toho neodlepis :)
        • Malleth
          Challenge accepted
  • Robotron3
    S tim Last Guardianem je to opravdu směšný. PS3 jsem si kupoval také proto, že na ní měla v dohledné době od uvedení konzole vyjít tahle hra. Nechápu, proč by měla být až na PS4, vždyť by se musela celá předělávat, k čemu by to bylo? Zase by ukázali jedno video a nazdar. Sorry, ale už jsem nad Guardianem zlomil hůl a to jsou ICO i SOTC jedny z mých nejoblíbenějších her.
  • Malleth
    Ideální launch title, ale radši bych kdyby nebyl. Chci s koupí PS4 co nejdýl počkat. Ideálně do první slim verze.
  • ringmancz
    já bych se teda zlobil pokud by to byl exkluzivní PS4 launch titul, jsem zvedav na pristi stredu
    • michelangelo
      Ja bych se nezlobil a mozna by me ke koupy PS4-ky (za rozumnou cenu) i zlomil.
    • To se mi moc reálné nezdá, přece jen by do koncerze na PS4 museli naházet další prachy a to už by po tak dlouhém a úmorném vývoji asi nebylo nejšťstnější.
      Navíc tohle by zrovna nebyl "system-seller", ono taky mi přijde jakoby si spousta lidí myslela že po ohlášení PS4 to automaticky znamená že půjde PS3 k čertu, což je nesmysl. Když se podívám na PSone a PS2, tak v dobách jejich nástupců se na nich začali ještě dlouho objevovat zajímavé tituly. Vždyť šlo o platformy, které byly početnější než jejich nástupci.

      Ale samozřejmě možné je všechno :)
      • ringmancz
        sice je to nepravděpodobný, ale člověk nikdy neví. podobně a ještě hůř na tom je FF Versus XIII

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit