Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud by měl někdo zájem o nejaktuálnější informace o hledně The War Z, tak vás ráda uvítá naše československá komunita -> http://www.facebook.com/TheWarZczsk
  • Česká komunitní stránka pro DayZ a The War Z
    http://z-game.cz/
  • A já četl: Day Z našel vydavatele... *9*
    • Já taky poprvé...ale jsem rád,že zůstává zatim u Bohemky :D
  • Hra určitě nevypadá vůbec špatně. Ale chybí mi tam trochu z těch screenů ten pocit strachu. Samozřejmě hra je pořád v alfa verzi a ještě toho můžou dost dodělat. Ale DayZ mě baví a líbí se mi protože to vypadá "realněji". Neni to pestrobarevné jako War Z. Ikdyž je den, tak máte takový zachmuřený pocit dokud nedojdete na nějaké fajn místo, kde máte na chvilku klid,že tam nemusí být vůbec nikdo. Prostě neni to hra pro všechny. A to se mi hrozně líbí a baví mě to.
  • arma je hardcore a dayz je diky tomu unikatni,podle me to nebude mit takovou atmosferu,adrenalin uz vubec ne.DayZ proste nejde zkopirovat,kazdopadne to nemusi byt spatna hra
    • Toto neni kopie DayZ..
  • To jsem teda zvedavej... hlavne na ty jejich mikroplatby.
  • hmm koukam, ze se zombie mmo se roztrhl po vydani TSW pytel :)
  • smejki
    Rubáním a plněním úkolů budete získávat zkušenosti, které pak budete moct investovat do různých schopností: rychlejšího léčení, lepšího střílení a dalších typických “RPG” prvků.
    tímhle to u mě zabili. moar levelz!
    • trolo
      bude to somarina normalne mmocko. questy v zombie apokalypse? wtf. safe zony? wtf. skill v mmo? wtf. to bude len gear-level check mmo.
    • Stormangels
      Takže to vypadá na to že když chcipneš tak přijdeš sice o věci ale o Levely a schopnosti ne..
      • ani to neni jisty ci prijdes o veci
  • spook.y
    Jako ano zní to pěkně ale už teď mám strach. Zasazení by se hodilo spíše někam na východ a ne do USA. Snad to neztratí tu taktickou stránku co má Arma. Snad se to nezmění v nějakou chaotickou střílečku. Uvidíme buď skvělou hru nebo jen hon za prachama. Nevím :(
    • Vrook
      Podle mě to nemůže ztratit nic z toho, co má Arma, když to od začátku je úplně jiná hra. *4* Takže taktickou stránku a souboje se survákama ve stylu půlhodinovýho nahánění se na mapě za použití víceméně reálnejch vojenskejch taktik bych fakt nečekal.
  • Vrook
    Jak jsem psal ke článku níže.. Pokud to neudělaj alespoň tak hardcore jako je DayZ, tak to na něj kvalitou nedosáhne. Možná to naláká hráče FPSek s primitivním casual systémem combatu, ale to se dá těžko mluvit o úspěchu.
    Ještě když to prostředí vypadá naprosto nudně.. pokud dělám zombie titul, tak ho udělám tak, aby bylo alespoň těsně po vypuknutí zombie apokalypsy, takže to zelení zarostlý město mě docela pobavilo. Nemluvě o tom, že vypadá, jako by nešlo jenom o zombie apo, ale o nějaký hrozný zeměstřesení.
    Pokud si mám tipovat, řekl bych, že to v porovnání s DayZ (a to je ještě ke všemu DayZ jenom v alfě) bude sra*ka.
    • aj the war z je len v alfa verzii čiže veľa vecí sa môže ešte zmeniť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit