Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N7N7
    Mám dotaz, proč 4/10?

    V recenzi jsem se nedočetl jediné pozitivum, píšete: "horor, ve kterém se nedočkáme strachu", herní doba 2 hodiny, ošklivá grafika, dokonce hráče odrazujete od koupě.

    Tak za co tedy jsou ty 4 body?
    • Carmamrdon
      Protože je naprosto nepřípustné, aby zde indie hra dostala méně než 4/10.
      • Veskoslav
        Ty se taky jednou z té indie scény "poděláš".....Mimochodem občas by chtělo pročíst Level, možná by ses "ošklivě" divil.
        • davidBray
          na level nedostane kapesný
    • sleepless
      Protože 10 bodová stupnice. Na trojku by hra musela vykazovat větší technické potíže. Tady je charakteristika 4/10, kterou se snažím držet:

      "Nuda, šeď a ještě k tomu závažné nedostatky ve všech směrech symbolizují hry v této kategorii. Občas v nich najdete záblesk kvality nebo dobrého nápadu, ale ten velmi rychle odezní a v rukou vám zůstane nepříliš kvalitní a hlavně nezábavný titul."
    • B.o.b
      Nejspíš za to, že to jde spustit dohrát do konce.
  • Sr_Lobo
    Vydrzel sem hodinu a pul bloudeni stale stejnym prostredi kde se opakujou stale stejny zvuky a snazi se na Vas bafat stale stejna odrana hajzlbaba... cekal sem fakt trochu vic:-(
  • oktavius66
    No já se na to tak strašně těšil a dopadlo to takhle... Ach jo. Proč všechno na co se těším jako malý kluk musí dopadnout špatně. Hrál jsem to sotva hodinu a půl a musím říci že opravdu nic moc... Ta hra už vůbec začala nějak špatně. Já čekal nějaké úvodní video a příjezd k budově abych se pokochal zvenku, jenomže se začíná už vevnitř a to mě celkem zklamalo. Nevím o co šlo, kdo jsem, kde jsem... Jenom jsem se spawnul s mobilem v ruce a sbíral červené a modré dopisy a utíkal před mrtvou holkou. Nemůžu té hře doslova popřít atmosféru. Ona ji totiž má dejme tomu dobrou, ale co z toho když tam není příběh a jde jenom o pobíhání sem a tam... Vlastně jde jenom o to, aby jste se neotáčeli. Jinak vám vlastně nic nehrozí. Ale jednou jsem se tam ale tak pos*al, že jsem to musel vypnout *15* . Jsem se jenom otočil a už jsem to měl v trenkách ! Ani za celý Outlast jsem se tak nelekl. Jinak bych chtěl říci že jsem hru nedohrál, ale i tak si myslím že půjde furt o to stejné co jsem v 1 h a půl viděl. Takže za mě 6/10. Skvělý nápad, ale není dokončen. Joooo a jenom chci říci že Unreal 4 je naprostá katastrofa ! To snad nemyslí vážně. Náročný teda až tak není jak jsem slyšel, a graficky co předváděli... to teda tahle hra nešahá videům ani po kotníky.
    • mummra
      Pěkně vystiženo *1*, ale to hodnocení recenzenta mi přijde celkem v pořádku.
      Jinak sice je to UE4, ale to nic neznamená. Engine nezaručuje dobrou grafiku. I v Cry enginu 3 lze udělat nekoukatelný balast *15* a zase naopak v Unity lze udělat něco co člověka překvapí. Vše záleží jen na tom jak si s tím dají tvůrci záležet. Samozřejmě bez příběhu je pak i hezká grafika na nic.
  • Já u toho vydržel teda jen pár minut a to Unreal 4 engine logo na začátku je více než trapné.
    • není tam náhodou logo Unreal Engine 4 ? protože celý název je Unreal Engine 4, a ne Unreal 4 engine (mimochodem tahle blbost je i v článku :D)
  • Inquisitor
    To bylo zase keců a skutek opět někam utek.
  • XXHUGOXX
    Prečítal som si tú recenziu celú a teda vyzerá to dosť zle. Radšej si to upirátim. *2*
  • Shenkster
    Tak to jsem teda čekal víc :/ Vypadalo to dost dobře, ale přeci jen to i přes nízké hodnocení zkusím.
    OT - Náhodou nemáte někdo nějaký tipy na hororové hry, které mají zvuky po instalaci ve formátu wav nebo ogg nebo mp3 ? Díky *4*
    • Ve .wav Vampire: The Masquerade – Bloodlines, to ted aktualně hraju, ale zase to není horor v klasickým slova smyslu, i když se tam dejou hustý věci.
    • GlaDOS
      Určitě Penumbry a myslím, že i Amnesie.
      • Shenkster
        Jop v Penumbrách a Amnesiích jsou to vím díky :) A dík za tip na to MAsquerade ;)
  • Erien
    Hezká reklama pro UE.
  • Není to zas tak hrozný, jak se tady píše. Pravdou ovšem zůstává, že jsem čekal trochu víc.
  • takove dementní hry at dělaji na mobil nebo ja nwm na co ale at takovyma srackama nezaplavujou PC a už vubec ne next gen konzole dpč,kde sou ty časy kde vychazela geniální AAA hra každý měsíc,teďka je to s bídou jednou za pul roku a jěště to jsou stejně dementní koridory na 5 hodin ,mám pocit že jediná dobrá hra v blízké budoucnosti je snad jenom kingdom come od warhorse
    • nwm... *tripple facepalm*, geniální AA hra každý měsíc, tak to žijem asi v jiném světě ;)
      • no možná že ne každý měsíc,ale cca 5 let zpátky to bylo uplně o něčem jiném ,to sem měl pořád co hrát ,teďka díky aspoň za dementní dark sould 2 který je uplně stejný (i graficky) jak 5 let starý deamon souls a je to jediná AAA za dlouhou dobu co dostala hodnocení na 90% a přitom je to blbost.před 5 lety by to byla dobrá hra ale v roce 2014 nic moc teda
        *1* *1*
        • Kinet1c
          suhlas
      • Dřív to tak opravdu bylo, pamatuju si, že byly měsíce, kdy jsem měl několik nových cdček a nevěděl co dřív hrát a všechno to byly parádní hry. Tohle je fakt kktina tak někam na mobil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit