Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo a muj skype libor bin
  • chěl by někdo hrát se mnou dead island riptide aspon dva slovak nebo czech me to je jedno
  • od 13 nebo 14 ale hrajou to i mensi
  • od kolikati je dead island riptide odpoveztemi prosi
  • Čau chtěl jsem se zeptat když si hru naistaluju pujde spustit pres steam ? *1*
    • jo mela by kamos to pousti pres stream
  • Je to skvělá hra až na ty podivný názvy jako chuligán to je fakt na ho*no.Ale jinak vše skvělé a strašně mě udivuje,že se dá sebrat skoro každá čtvrtá věc na ktetou narazím.Nechápu jak někteří bl*ci tu můžou říkat,že je divná nebo že zklamala.Mě teda rozhodně nezklamala a baví mě!!
  • dám si špeka a du na to....
    rozeběhnout, vyskočit a kopačku do xichtu.Na zemi mu pak uříznu ruce a nohy*1* *1*
  • hra myslím dobrá jen coop nám nejde tak jak by měl schválně sme začali stejně ale hra nebyla sinchroní jeho sem viděl jak mlátí do prázdna a on mne neviděl vůbec .nevíte někdo v čem je problém ?
  • je mi10 hrala sem to asi2 hodky a poté na me vyskocil butcher a to me dostalo ja psych asi1 se klepu ale jinak good ale fakt tu hru uz asi hrat nebudu!!! *1* *1*
  • Prosím pomoc zasekla jsem se na místě s tím indiánem ve vesnicy kde na mně utočí šaman a spousta dalších zombiků vždycky mně toho indiána kterého doprovázím zabijou. Nedokážu ho ubránit. Nakonec mi dojdou zbraně a nevím jak s toho ven .
    • Jo jo :D tohle mi dalo taky docela dost zabrat,nejdřív musíš aktivavat zuřivost a zabít toho velkýho a o ty další se postarej brokovnicí jestli máš :D nebo nějakym automatem nebo mezi ně hod granát,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit