Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Games.cz je jen jedna velká hrouda haterů, co nemají nic lepšího na práci.
    Nejdřív si zanadávat na ještě nevydanou hru, pak si zanadávat mezi sebou a pak si nakonec zanadávat i na hru která vyjde... jen proto, že pozitivní názor je moc mainstream :)
  • Doufám, že DS 3 dosáhne přidáním kooperace stejných kvalit a atmosféry jako coop Fear 3.
    • [/sarcasm]
  • RIP DS, udělají z tebe další konzumní sra*ku. Hororovou atmosféru nahradí jatka.
    Za trest by měli ti k*k*ti z vedení ty svoje výmysly hrát až nadosmrti stále dokola nebo dokud by sami neodešli a nezačali dělat něco smyslulného. Třeba kopat kanály.
  • Trosku se obavam ohledne kryti a poskakovani do strany, protoze se to jiz trosku vymyka z filosofie jednicky (Issac neni zadny vojak), ale necham se prekvapit :).
  • Typek kotulajuci sa v skafandri, priceless. Pridat co-op do survival hororu, najlepsia vec co moze byt. Jedize ze by nie.
    Prekvapive bolo ze EA nedoj*balo hru uz v prvom pokracovani. Ale evidentne sa to usilovne snazia napravit aby si udrzali svoju povest
    • Nemůžou udržet něco, co už dávno nemají.
      • nikde som nenapisal dobru povest:)
        "svoju povest", co v pripade EA znaci hajzl*v co doj*bavaju cely herny priemysel a vsetky hry a studia ktorych sa dotknu
  • no neviem, mne sa zdal Isaac uz na konci jednotky tesne pred nervovym zrutenim, uz v 2jke som sa cudoval ze nepotiera svojimi exkrementami vypolstrovanu celu, ale nie, on v Gears of dead space war 3 bude vrazdit tucniakov, vojakov a nekromorfov
    cele zle

    edit: informacie cerpam aj od konkurencie :)
  • Co-op je fajn nápad, ale nevěřím tomu, že se při něm podaří udržet hororovou atmosféru. ještě když tam budou běhat obyčejní lidé, budu se moct krýt a skákat parakotouly. První Dead Space jsem měl rád právě kvůli té atmosféře a kvůli tomu, že tam nebylo tolik akce. Ve dvojce už některé pasáže byly vyloženě bezhlavé střílení do houfu monster, hlavně ten konec. Doufám, že trojka bude dobrá hra, zahraju si jí asi tak jako tak, ale podle těch popisů už se asi s hororem můžu rozloučit.
  • Nevim co máte proti Co-opu. System Shock 2 sme si s kámošem užívali tak jako tak. Koment MiBoxe totálně nechápu. A já osobně sem rád za každej coop, protože posledních 10 let se na něj těžce ... a rád si dám příběh i s kámošem.
  • Jsem tu jedinej, komu se přehnaně naskriptovaná, komicky brutálně krvavá dvojka nelíbila? Jedničak byla geniální dílo (až na konzoloidní konec s bosem).
    • asi jo:) me se dvojka libila snad jeste vic nez jednicka,ktera byla ale skvela.)
  • Hanzales
    Já jsem dočetl půlku odstavce a už plesám jako hrom! Dead Space 1 byl až na malinko nepovedené ovládání boží a dvojka mně osobně bavila ještě více, hlavně díky dolazenosti. Už jen kvůli atmosféře a zvukům si to dávám občas znovu a znovu. No a třetí díl, třetí díl, ta kooperace celou kampaní mně uzemnila. Tohle kupím i kámošovi a ...potratil jsem slova. Coop fakt chybí, vždycky když tak nějaké 4 mapky a šlus. Čest Alien Breed a spol... Sem s tím a nezvorat!
    EDIT: počítám to budou mít vylazený. Prostě při hře dvou hráčů klesne zdraví na půlku a aby to bylo více HC, přisypou potvůrek. Ve dvou se dva vyhecoujou kolikrát a zmáknou i za tři ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit