Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frustrující kravina s neuvěřitelně blbě uloženýma checkpointama, příběh nudný, plný nedomyšleností. Postavička nedokáže podlézt pootevřená vrata, kde je místa pro souložící pár. Ale grafika je pěkná animace ze začátku taky, ale pak když se tam běhá s tou osmnáctkou, tak už i animace vázne....
  • Je to skvělá atmosfericka pecka s neskutecnou vizualizací! Mužů jen doporučit,hra vás pořád ženě dopředu!!! Lahůdka....
  • Najít ženu a dceru fádní zápletka? Možná ... ale pořád zajímavější, emotivnější a dospělejší než záchrana nebo ovládnutí světa (zas a znova).
  • Bude tato hra i na PC???
    • Jelikoz to vydava primo Microsoft tak tezko.
      • Jack1947
        Coz je dobre, Exkluzivita bejt proste musi, kde bysme potom byli ze :-).
    • GlaDOS
      Spousta takových exklusivních indie her čistě pro konzole vyjde časem i na PC (resp. Steam). Viz. Limbo, Rochard, Insanely Twisted Shadow Planet, Awesomenauts,... Dávám tomu rok.
  • Perfektna behacka...urcite kupujte herna doba sice kratka ale intenzivna..vizual neskutocny..Konecne poriadny titul na XBLA
  • Od cias Flashabacka som sa tak nebavil..hodnotenie neberte vazne..vpohybe to vyzera neskutocne..
  • chcem už recenziu endless space ! :D
  • MidnighT91
    Na to video jsem čuměl s otevřenou hubou a pak si přečtu x360 *13*
    • Otevřená huba nad placením 400 za víceméně nic? *8*
      • MidnighT91
        Otevřenou hubu jsem měl nad tím jak krásně atmosféricky to vypadá... Víc takových her...
        • Ano, víc takových.

          Teď by to ještě ale chtělo i herní obsah, ne jen ten umělecký... *3*
  • Za dvě hodiny hraní trochu přehnaná cena ne? To už se radši ožeru za ty prachy, u toho je taky výborná znovuhratelnost
    • CrazyDiamond
      A výborný kooperativní multiplayer.
      • RakeW
        Na jedné konzoli, nebo jenom online?
  • MickeyMutant
    Bohužel z téhle recenze jsem se toho moc nedozvěděl. Hlavně nenacházím ty vady na kráse, pro které je finální skóre takové, jaké je. Je to jen za tu dvouhodinovou hrací dobu? Trochu standardní, internetová rychlorecenze. Nechci říct přímo odfláklá.
    • XXDarthVaderXX
      Člověče, 7čka není špatné číslo a spíš než o číslo jde o to...si hru prostě sám vyzkoušet. Ber to vždy jako subjektivní pocit autora, autorky *3*
      • MickeyMutant
        Sedmička je špatné číslo u hry, která vypadá tak, jak vypadá. A z recenze chci minimálně zjistit proč. Subjektivní názor autorce neberu, ale obávám se, že jsem se o něm moc nedozvěděl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit