Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trailer mi pripomina trailer na ten posledny duke nukem forever ..len dufam ze deadpool bude opacny pripad ako duke a nebude ztoho prepadak, som zvedavy na normalny gameplay :) .. trailer zatial na jednicku tak ako navnadil pred 2 rokmi aj tento http://www.youtube.com/watch?v=wVuuyRGB_BA *1*
  • Redneck
    Breaking the fourth wall...I just love it!!
  • Trochu se stydím, že mě u "I love DP" napadl Deadpool až druhý...
    • Jsem rád, že je tady někdo další se zdravými koníčky *3*
  • God-of-War
    Jasnej MUST HAVE!! Tady není co řešit *1* .
  • Je venku uz nejaky gameplay video? Hledal jsem ale asi ne moc dobre...
  • Co na to říct, snad jen: Paráda!!! Teď držet pěstě ať se to povede a plus ať udělají port na PC!! Prosím :-)
    • tss koho dnes zajímá pcčko?
      • No jo no, Justin v avataru blbne hlavy - nejvíc ale tomu, kdo si jej tam dal *15*
    • prudislav
      no je to od HighMoon studios a oba díly Transformerů na PC nakonec vyšli stejně jako většina marvelovek v poslední době - uvidí se - vše je na Activisonu
      • Spiker01
        Jo Amazing Spider-man nakonec vyšel...a měl tu nejhorší optimalizaci, coi jsem kdy viděl...
    • O PC zatím nepadlo ani slovo :/
    • Cožéééé? *8* Já taky z nějakého důvodu myslel, že to bude i na PC *13* .. do ********** *16* *10*
      • Nedalo mi to a projel jsem net a na oficialních strankách, nemají vypsaný PC... Snad se pletu *9*
    • kubi-wan
      Tyjo, já doteď (než jsem čet tenhle článek) žil v domnění, že to na PCčko vyjde... *9*
      • Jsme dva :-(
  • Deadpool je jedna z mých nejoblíbenějších komiksových postav, takže na tuhle hru se obzvlášť těším :) .. a jsem moc rád, že všechny prozatímní informace naznačují, že půjde o takovou hru, kterou by si sám Deadpool přál *1*
    • firebug
      Mohl bys mi jako člověku, který se s touto postavou nikdy nesetkal, doporučit nějakou konkrétní komiksovou knihu prosím?
      • podívej se na kocogel.info, zadej do vyhledávače deadpool a stáhni si co tě napadne *3*. To se dá číst fakt od jakéhokoliv booku.
      • Začít s Deadpoolem se dá prakticky s čím koliv ale jedna zvlášt dobrá je mini série Deadpool - Suicide Kings.
  • Brutální trailer :D
  • Moc komiksovyho humoru se ve filmovych ani hernich adaptacich neuplatnuje. Zeby Deadpool blyskal na lepsi casy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit