Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak jsem pokracovani puvodne moc nechtel videt vzhledem ke genialnimu byť jednoduchemu konci jednicky. Tohle me opravdu zaujalo a uz se tesim jakepak podivnosti na nas Kojima nachystal.

  • Mňaaaaam!!!!! 

  • tassik

    Hezký. Moc jsem tomu nevěřil, že by se skutečně mohlo jednat o pokračování. Už mnou cloumají emoce. Těším.

  • walking simulator 2 :P

    • twicer

      Pod fotbalovou hru taky píšeš, že to je fotbal? :)

  • Ale do prdelle s tou PS5 exkluzivitou, to zase budeme muset uhybat spoilerum...

    A to Sony breci ze Microsft chce koupit Activision/Blizzard

    • MalyZeli

      A to sis myslel ze z niceho nic Sony zrusi exklusivity? Je to tak 30 let.

      • lito

        Sony exkluzivity zrušila, teď zůstávají už jen časové exkluzivity, což je za mě největší zlo.  PC hráči ví, že se to na PC dostane, konzole je nezajímají, takže koupě konzole nedává smysl, ale zážitek se trošku časem zředí, protože celý internet bude zavalen informacemi o hře.

        Za mě dává smysl kompletní exluzivita časová ne.

        • MalyZeli

          Časová exkluzitiva je pořád exkluzivita. Jak říká Derp, extremistům je to jedno. Já jsem hlavně PC hráč, ale mám ps5 kvůli exkluzivitám, a upřímně nelituji. Bylo by líp kdyby to bylo hned na PC? Jo...  Ale nebudu brečet že Sony si platí studia a má skoro každý rok nejkvalitnější hry. Že Elden Ring mělo takový mega úspěch sice osobně nechápu, ale respektuji to, ovšem je to výjimka. Kdo z vývojářů má takové "megahity"? Ubisoft? Ten si zničil všechny velké značky co mohl, EA jsou většinou naprosté sr@(ky,  hlavně ty sportovní (ale najdou se výjimky typu Fallen Order), Blizzard? Haha. Jedině Rockstar, a to je jednou za 20 let. Doufám že Microsoft zabere a začne produkovat pořádné hry a bude konkurence. 


        • Derp_1337

          Ani ne. V praxi je jedno, jesti je kompletní nebo jenom časově omezená exluzivita. Ti hráči, kteří sami sebe nazývají "PC master race", by stejně nikdy konzoli nekoupili.

          A kdo si chce koupit konzoli, tak si ji koupí a je mu jedno, že některé hry se o 5 (a více) let později objeví na PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit