Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase k tomu nebude nikdy čeština stejně jako není k Star trek.
  • A co je mi po nějakých Yuuzhan Vongach? Ani nejsou canon stejně jako swtor, ale na tom ani nezáleží, pořád je to svým způsobem star wars i když Disney řekl ne.

    Toto je SWTOR a my se tady bavíme o HŘE, o hře, kde od samého začátku byly dvě frakce, které proti sobě bojovali, vzpomeňme si na ty 3 cinematics, kde mezi sebou bojovali a následně i umírali.
    A pak z ničeho nic, přišel velký Revan a uzavřeli takové menší spojenectví, ale s příchodem KOTFE fakticky ve hře zanikli tyto dvě nepřátelské frakce a existují už jen v pozadí, teď tu máme takovou přátelskou alianci bojovníků Republiky a Impéria.

    Proč to udělali? Mohl bych přemýšlet o spoustě složitých myšlenek, ale řekl bych to asi tak, příběh pro jednu frakci se dělá za méně peněz, méně času a méně úsilí, než kdyby dělali dvě oddělené story linie jako tomu bylo za dávných časů na startu této hry.
  • Walldstein
    "Co to sakra ma bejt. Jsem Imperialista od sameho zacatku, ale abych se pakoval z republikou, tak tak hluboko jsme dlouho neklesli.... " Co na to říct.. Asi jen: "Nepřítel mého nepřítel je můj přítel." Winston Churchill. Myšlenka spojenectví Republiky a Impéria vychází z holé nutnosti a snahy přežít. Oba dva (Rep. a Imp.) jsou nepřátelé, každý staví na jiných hodnotách a až na touhu ovládnout galaxii a rozšířit v ní své přesvědčení nemají nic společného. Jenže tady stojí před nepřítelem, který je technologicky převyšuje a oba vědí, že prostě nemají šanci. Notabene tohle je převzatá model z Yuuzhang Vongské války. Spojenectví starých nepřátel (Nová Republika, Imperiální zůstatek atd.), které mělo krom obnovy galaxie atd. za cíl porazit právě Yuuzhan Vongy, kteří prostě válcovali celou galaxii. Ale to se k Vám asi nedostalo...
  • Přesně. Plot star wars: členové rodiny bojují proti sobě
  • no to vím ale co to je za hru
  • BOŽE, byl jsem špatně pochopen *10* *10* .. Nemyslel jsem to své GMV, ale ten originální trailer .. Omlouvám se, špatně jsem to napsal ..Vše, co jsem napsal bylo myšleno na originální trailer a to, co jsem napsal o GMV bylo kvůli tomu, že jsem s tím i ostatně všemi trailery od nich hodně dopodrobna pracoval .. Moje chyba ..
  • star treck online predsa.
  • Tilwaen
    Skromnost sama.
  • Sto ani nevim co je, nejaka starsi hra?
  • No uvidime
  • Dělal jsem na tento cinematic GMV ( Game Music Video ) ostatně stejně jako na předchozí. Možná není tak kvalitní příběhově a nevzbuzuje tak silné emoce jako ten dřívější, ale pořád je to výborná práce. A říkejte si co chcete, ale v těch 4 minutách je více emocí a více epičnosti, než v celém SW VII - Síla se probouzí .. *4*
  • Proste fajn single player hra :)
  • Jak pises uz na zacatku, tak je to spis RPG, osobne bych byl za, aby to bylo uz od zacatku RPG i klidne ve stejnem razeni jako je tomu nyní s méně prvky MMO. KOTOR byl fajn a tohle ma podle me i super singleplayerove kampane :)
  • KrPa
    wildstar je mrtvy
  • Kvalitativně nic moc. Obličeje jsou takové tupé (úplně uncanny valley) hlavně u té holčičky. Animace jsou průměrné a přijdou mi strašně pomalé. Jinak holčička je kopírka Jack z Mass Effect 2...
  • STO je dobrá volba. Navíc ma opravdi dobře udělaný f2p model, kde lze vše získat hraním. Doporučuju alespoň zkusit.
  • tak ja hrám neverwinter a všetci sa tam sťažujú ako je strartreck online rozbitý a samý gamebreaking bug. a predtým som skúšal aj wildstar ešte než to prešlo na free to play ale prišlo mi to strašne nudné
  • Technicky dobrý, obsah lehce klišovitý.
  • Spíš se tady nabízí otázka - "On ještě někdo hraje Wildstar?" *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit