Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale vypada to ze to rozjede jen 1% lidi kteri to chtej hrat *7*
  • skoda ze nikdo nevi jaky to chce statistiky PC
  • Do háje! Né, že to Uni posere! Tohle vypadá skvěle!
  • UBISOFT je cely na piču, viď. AC Unity je toho jasnym dôkazom, je zbytočne sa tešiť na dalšie AC. Jbmnt.
    • Chlapci nebojte sa, zajtra letím do Montrealu do Ubisoftu, tak to vybavím, ak sa mi tam podarí uspešne doletieť. Držte palce
      • Joj Milan mne v 99 nedali prednosť a doletel som uspešne, aj ked cez križovatku ale doletel.
    • Tak určite,
    • suhlas, v ubisofte bud spia alebo su na drogach.
      • Čoskoro ma pustia, tak môžme zistiť ako je to s tými drogami
      • Hmm na drogach hovoriš ?
  • Nevím jak ostatní hráče,ale představa Viktoriánské Anglie pro sérii AC mě děsí. Ano Londýn bude dozajista úžasná lokace,ale problém je v době kdy se má děj odehrávat. Viktoriánská doba (1837-1901) dle mého poskytuje až moc moderní technologie. Především co se zbraňových systémů týče. Zatímco v posledních čtyřech hrách byli pušky a pistole (vyjma Unity) jedno rané. Ve Viktoriánském období se již od začátku používali opakovací pušky na náboje jak je známe dnes. Můžete tedy za několika vteřin vystřílet pět ran a během okamžiku být opět schopný střelby. Navíc první kulomet (moli jste vidět v posledním samurajovi) byl vynalezen roku 1861 a velmi rychle zaveden do výzbroje evropských mocností. Obávám se aby se AC nepřiblížilo Call of Duty :(
    Co myslíte vy?
    • Souhlasím. A prostredi je dobry ale podle mne nebude tolik otevrenej svet .
  • Skvěle to může fakt jenom vypadat, jak nám dokázalo Unity..
  • "únik informací" *1* ... tomu by neuvěřil snad ani předškolák
  • Jack1947
    Pokud nebude Oldgen - což je logické proč taky že? tak Nextgen tedy jediná verze se musí povést pokud ne. Nad AC by člověk už defentivné přerazil několik holí, prorazil betonovou zdí a celé to mohl rozdrtit v lisu a ten zbytek toho svinstva polít benzínem a spálit pak ještě pro jistotu popel zadupat do země.

    Snad se safra poučily a nenechají si takovou parádní značku zkazit. No ták... it depends on you. *4*
    • Ještě neodladili tu pirátskou verzi ? Smutné :)
      • Jack1947
        Co to meleš? já to nehrál ani lol. -10 tobě za hloupé a nesmyslné kecy.
  • jezis uz dost,,,stop UBISOFT to uz staci,,,,,ste jak na fetka na perniku tyjo *1*
  • ringmancz
    "Victory totiž vypadá skvěle" - to z videí vypadalo i Unity

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit