Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hele nevite nekdo jestli se to ma delat pres origin
  • mám takový problém když dám spustit zápas hra mi spadne já se snad po letech vrátím k pesku *10*
  • Na klávesnici je to nehratelný. Navíc, když chce někdo přenastavit tlačítka, tak musí postupovat pěkně krkolomně. Byl jsem zvyklý ve starých Fifách na osvědčený systém a,s,d + e,f..atd. Fifa 13 je ale na klávesnici nehratelná šílenost. To konzoloidní nastavení v menu je hrozný.
  • uz jde prenastavit klavesnice? ja hraju na gamepadu a bracha na klavesnici a nejde mu to nastavit. klasicky to ukazuje po zmacknuti tlacitka uplne neco jineho. vim, ze je to jen demo, ale vydat takoveho kripla...
    • hznk89
      Mě to šlo v pořádku, zvolil jsem si alternativní klávesnici, tam už jsou navolene šipky a zbytek jsem si donastavil
      • z technickeho hlediska je to fiasko. kdyz vidim, kolik je s tim demem problemu, tak se mi zda, ze to ani nikdo netestoval. proste doufali ze to bude ok nebo co. nechapu...
  • Trapárna,12ka s pár opravama,to co mělo fungovat ve 12ce dávno,nacpou do 13,změní barvu menu,jinak je to uplně stejný.
    • Ty si tonda *1*
  • Vzdyt je to temer stejne jak predchozi dil. *9*
  • máte pc na pi... tak vám to nejde no :) já hraju celý den a perfektně beží nemá chybu vážně povedený fotbal :))
  • Po blamáži s Mass effectem 3, kde byly 3 různě barevné konce, vydá EA FIFU 12 se změněnými barvami v menu pod názvem FIFA 13. To je docela odvaha.
  • Není to takový skok jako mezi posledními ročníky FIFA (alespoň na PC), ale opět je to o kousek blíž fotbalovýmu přenosu. A minihry před zahájením zápasu jsou super *4*
  • Mně se to teda vůbec nevypíná a hra skvělá, když to chci svižnější, tak si to v nastavení svižnější nastavím. Fyzika opravdu znatelně lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit