Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :/ Jenom aby se hoši z toho předpropdeje alfy nenamlsali a hru vůbec dodělali . Jinak vesmírných stříleček je i dnes dost , ale simulace aka Frontier ... na to nemá síly nikdo :(
  • Hanzales
    Tak tohle mi krom Descenta připomnělo ještě trochu Terminal Velocity :) A pak jsem smrkl ještě ty další videika. Vypadá to velmi slušně. Tyhle "menší" hry většinou předčí hratelností ty komerční desetinásobně. Jdu zkusit demo. Vím, že je to pre-alpha, takže spíš jen tak okouknout, ale mohla by z toho být ve finále dobrá online smažba *3*
  • Zdravim. Ja som ten team leader ktoreho ste spominali. Ano, som Slovak, Bratislavcan, ale momentalne zijem v Cechach a prave teraz otvarame oficialnu kancelariu v Prahe. Team je naozaj medzinarodny, avsak v lokalnom office v Prahe budu vacsinou Cesi a Slovaci. Myslim ze najpresnejsie oznacenie by teda bolo, ze sme Cesko-Slovenska firma s medzinarodnym teamom :-)
    Inac ma prekvapila sprava tu na Tiscali... ale zrejme si nas konecne vsimli, po tom co nase demo vyvolalo mensi rozruch a prehltilo nasho hosting providera.
    • A ze vyskusam demo a mozno aj zaplatim - ked uz si z Blavy, tak nejaky lokal patriotizmus, ale... Dovol aby som ti vynadal. Tak. Na disku C, do prcic mam system a nic viac, miesta nazbyt. Ked chcem mat hry na D-cku do prcic, tak ich chcem mat na Dcku a nie aby si este nieco rvali na C. Kapis?! Rozumieme si...? Ach jo. :)
      • OK, mierna oprava, miesto chcel len instalacny program...co neznasam este viac :) Teda, dufam, zda sa totiz, ze po instlacii je tam miesta tak-tak (ako bolo pred), tak dufam, ze sa to po spusteni hry nezmeni.
      • Jdu do kina. Nejdu do kina. Tedy, náš děda je fešák. Proč? *1*
    • hra byla z torrentu hned, ale to patchovani.. *7*
      jen ta hra vypada spis jako technicky demo :) moc se to "hrat" neda :)
      doufam ze to bude fajn alternativa k X3TC *3*
    • sleepless
      A zrovna dneska jsme to resili v podcastu - jestli je hra Ceska, Slovenska, nebo Ceskoslovenska. Pravdu meli vsichni :)
  • Zas nějaká málo prodejná a nezáživná hra!
  • Vilge
    zkusil jsem to a uprime je to neuveritelne nudne....chapu ze je to pre alfa...ale proste je to nudne....
  • MrSanta
    Tak jsem juknul na gameplay videa a vypadá to zajímavě. Boje uvnitř asteriodů a vesmírných stanicích mi připomněli Descenta. Akorát to působí celkem HC, enemýci na mě působili drsnějc než první boss v Descent I.
  • Konečně si toho taky někdo všiml. Plná verze (či DLC nebo jak tomu budou říkat) má navíc dle plánů být opravdu monstrózní. Škoda celkem vysokých HW nároků.
  • oin.odin
    ok Minecraft-efekt je už tu som zvedaví ako sa tento systém rozšíri ...
  • misho8723
    Ste zabudli napísať, že hra je vyvíjaná na Slovensku
    • A? To se ma u kazde hry uvadet odkud je studio nebo autor? Kdyby to byla vylozene ceska hra, tak budiz jsme na webu .cz, ale jinak? Pff...
    • No, bez týhle informace nemá cenu hru ani zkoušet. Jak si to mohli dovolit! Z toho dneska asi ani neusnu *7*
    • Slovensko? To je tam někde na východě ne?
      • Myslíš, že team nemá prozatím ještě ani žádné kanceláře. Team leader je 100% z Prahy.
        • stačilo zájsť na next-gen expo,kde bola oficiálna prednáška. Team sa skladá z ľudí rôznych národností no team leader nie je 100% z Prahy ale zo Slovenska, bol na tej prednáške... Na hre najprv pracoval sám, no po tom pribral ďalších ľudí a založili Keen Software House Ltd., hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v Londýne a vývojové tímy sa nachádzajú v Prahe a v Bratislave *4*
      • Ano. Mam dojem, ze je to soucast nasich vychodnich sousedu - Madarska. Pro danou oblast je typicky chov ovci a vyucovani cestiny na mistnich skolach:)
        • ano vynikajuci parmezan, sice je to s byka ale bude ty chutit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit