Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naprostá bomba. Ze začátku jsem se sice moc neorientoval, ale pak už to šlo samo... Hra je tedy hodně tuhá, asi to bude i tím, že jsem zatím žádný předchozí Quadrax nehrál. Ale až dokončím tento díl (už jsem v poslední epizodě), tak se asi vrhnu i na všechny předchozí.
  • Pane jo, naposledy jsme před lety zaznamenal a hrál Quadrax III...
  • Kdo nedohrál Spellcross na hard neví co je těžká hra, mimochodem taky od Cauldronu.
  • Bezva, 20 let . To to ureklo. To prece neni mozny !
  • Horst_Fuchs
    Tak já nespíš ani nepochopil ovládání, páč netuším jak se dostat z úvodní plošinky. :D
    • Tu kostku na začátku musíš přelézt - zmáčknout šipku nahoru a pak doprava. (Taky jsem nejdžív tu kostku odtlačil doprava a divil se, že nemůžu dolů), ale jak píše MikeR, je dobrý si na těch stránkách hry přečíst to ovládání a i jiný věci - člověk pak míň tápe. *3*
    • MikeR
      http://quadrax10.wz.cz/app/page03_cz.html#pos_1 *1*
      • Horst_Fuchs
        Tak nic, poradil jsem si sám. Chyba opravdu není u mě, ale v ovládání.
        Ovládání je dost prasácký, nutno přepnout tlačení šutrů s pomocí kombinace obou Controlů, pak šipka nahoru + dostrany pro šplh... *7* Tomu říkám retro výlet do devadesátek.
        • Hmm, to není IMHO vůbec potřeba, stačí prostě držet šipku nahoru a jít do strany - panáček pak na kostku vyleze automaticky.

          Jinak už jsem v 6 levlu - tam sem se zatim trochu zasek..,.
        • MikeR
          Tak to záleží, jak se ti to líp hraje. Já ctrl push mod nepoužívám, někomu to tak vyhovovat může. Proto to tam koneckonců dal.
  • waw, som ani len netusil ze niekto pokracuje na tomto projekte. uz vidim ako si budem mlatit hlavu o klavesnicu :)
  • Desátý díl? *8* *8* *8* .. ždímačka jak prase!!! *12* *11*
    • Ždímačka na co? Na prachy? Pokud vím, tak všechny díly od alfaline jsou freeware... Takže to seš trochu vedle jak ta jedle. Možná tak ždímačka na mozek, to souhlasí protože poslední díly už sou vážně extrém a pro normální lidi nehratelný.
      • Vsetky diely freeware su. A navyse ich hracia doba sa pohybuje na urovni 100+ hodin (pri dieloch s vyssim cislom podstatne viac), takze "zdimacka" asi tazko.
      • humory..
        • Zagro
          Hihi, dite je lamicka :D
  • Quadrax ok, ale pro mě bylo hardcore těžký Fish Fillets ... :-)
    • Jojo, jak se clovek dostal dal, tak to byl takovej hardcore, ze sem to radsi smazal. By mi vybouchnul mozek... *10*
  • Chidlink
    Vypadá to zajímavě. Možná někdy odzkouším. *12*
  • Hrál jsem jenom II a to jako malej....jestli budu chtít něco složitýho, tak si radši dám vlastní život do pořádku... to bude aspoň furt jednodušší, než Quadrax! :D
    • MikeR
      Dvojku asi ne, dvojka je nedostupnej artikl (autor jí dal poměrně "nedávno" akorát pár lidem za dokončení tuším osmého dílu a slib, že jí nebudou šířit dál, což podle všeho dodrželi, nikde se ke stažení neobjevila). Jo leda bys znal autora osobně a opravdu ses ke dvojce kdysi v dětství dostal, to byla jediná možnost. Potom ovšem těžká závist. :-D

      Ale desítka už je fakt šílenost, na tohle nemám. Klobouk hluboce dolů před každým, kdo se dostane přes pár úvodních levelů.
      • Evidentně to nebude s tou obtížností tak horký, díval jsem se na ty stránky hry kde je i tabulka hráčů a někteří se už dostali až ke dvacatýmu levelu, takže to asi tak těžký nebude (když hra vyšla před týdnem). Uvidíme, stáhl jsem a budu zvědavej jak mě to půjde.
        • MikeR
          Jojo, to jsou lidi, co si dávaj předchozí díly Quadraxu ke svačince. *1* Quadraxová hardcore komunita, neskutečný mazáci. Podle jejich výsledků se nedá moc dobře řídit, i když ti jinak logický hry nedělají problém. Q10 vážně obtížností převyšuje všechno dosud vydaný, věř tomu, že je to extrémně těžká hra. Ale samozřejmě ti přeju hodně štěstí, jestli ti to půjde, tak na sebe buď sakra pyšnej. *5*
          • Aha, to sem nevěděl. Teď sem se díval i na ostatní díly a je fakt, že v těcvh tabulkách se pořád motaj stejný jména. Jsem netušil že ta komunita kolem téhle série je tak živá. Prozatím mám odehraný už 4 levly, ale jak jsem pochopil z těch stránek, začátek je vždy takovej zahřívací a pak teprv přituhne. No, dávám si celkem velký šance *3* , Fish Fillets jsem za mlada taky dokázal pokořit *5* takže to beru jako výzvu. Přinejhorším zkusím některej z těch předchozích dílů, jak autor doporučuje.
      • Asi si to plete s jedničkou, ta byla kdysi v levelu CD9 který mi teď leží před klávesnicí protože jsem se sám musel podívat jestli to nebyla dvojka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit