Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle neni zadna kokotina.vzit je to dobra hra proboha svateho vdit tuhle hru hraje skoro kazdy .
  • ale přitom to nejsou hračky ale dvou a půl metrový robotický panáci (Animatronici)
  • jména animatroniců ve fnaf 2 toy freddy,toy bonnie,toy chica,mangle,marionete,shadow freddy,shadow bonnie,golden freddy,old chica,old bonnie,old foxy,old freddy a největší zmrX balloon boy.
  • Nový animatronic bude golden bonnie
    • Neboli Spring-Trap
  • Ne díky, já si počkám na šestku.
  • Pokud to člověk nikdy nehrál, tak budiž, ať si vezme lepší verzi, ale takhle sekat sequely? Z něčeho celkem originálního se tu stává něco pěkně komerčního.
  • Pokud to člověk nikdy nehrál, tak budiž, ať si vezme lepší verzi, ale takhle sekat sequely? Z něčeho celkem originálního se tu stává něco pěkně komerčního.
  • seprah
    jen dál, jen víc, hlavně, že to sype!
  • niceguyfromrussia.ru
    nepreháňajú to s tou rýchlosťou vydávania nových dielov... a čo sa namáham, toto je hipster.cz čiže to nemôže byť zlé a hra je už teraz GotY... keby to je nejaká AAA hra tak už je tam milion narážok aký sú nenažraný že vydávajú nový diel každé 3 mesiace
    • Dogkiller
      Takovou kktinu si zahraje tak jeden člověk z tisíce, proto je klid. Naopak hry od Ubisoftu zná a hraje skoro každý, takže těch rýpalů (přestože se jedná o velmi kvalitní tituly) je logicky mnohem více.
    • Jenže o tomhle tu je jedna novinka a pak možná recenze, kdežto o nových dílech (kdysi) AAA hry nás všichni masírujou obden, a to je na tom nejhorší. Je mi fuk, že vychází AC dvakrát do roka, ale když každý den jsou novinky o tom, jak si berou ponaučení a tentokrát už to udělají lépe a co nového DLC den po vydání nabídne, už mi to fuk není.
    • Přesně.... tuhle indie pitomost vydávají pomalu každý měsíc a nikdo si nestěžuje... ale úžasný AC je jenom jednou nebo dvakrát za rok a všem to hrozně vadí
      • jenze tahle hra je porad 10x inovativnejsi a originalnejsi,nez asasin creed...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit