Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preed

    .

  • frozen
    <span style="color: rgb(204, 204, 204);">Jde o možnosti ve hře, tato hra konstrukčně odpovídá FPS hrám z roku 2001.</span>
  • dle videi ze hry je to tuctova strilecka v krasnem prostredi a vypada to fakt nudne
  • Dobrý den....jako PC hráče mě zajímají dvě věci.
    1)Čeština je? nebo se dělá??
    2)Singlplayer kampaň s příběhem tam je??? nebo to je stejný jjako u každé hry na konzole???
  • Ne. Oni blokli hracum to, co bylo zakladem hry i bez datadisku (to uz jsem jeden starsi mel).
    Mena a zapasy co blokli, byly pristupny predtim a byl to zaklad hry. Ale kdyz sis to chtel zahrat, presmerovalo te to na koupi toho nejnovejsiho, protoze z toho udelali "soucast novyho datadisku". Oni to jednoduse neoddelili.
    A to jenom, aby meli jistotu, ze si to hraci koupi, protoze proste jsou k tomu donuceny.
    Jinak hra ztratila pointu. Mohl si hrat jenom podradny zapasy, bez naroku a odmeny, co byly korenem hry a hral si je celou dobu. Bez toho uz tak prazdna hra nemela nic. Ani to co si mel si hrat nemohl.
    Tady nikdo nemluvi o novym obsahu, samozrejme. Ale o tom, ze ti proste vzali zaplacenou hru a sikanovali k placeni dalsich penez. A to neni legalni. To je proste kradez.
    • Sakra, to byla reakce a nezreaktovalo se to.
  • Destiny1/2- hra ktera ma v prumeru 8-9/10 a ja se ptam za co? Je to jak vzit prumerny hry vsech zanru a hodit do mixeru a pak z toho vyleze destiny.

    Jakoze, jako fps strilecka je ve seovnani s kteroukoliv kvalitni fps k smichu. Jako nejaky polovicni mmo jak se prezentuje je k smichu jeste vic. Jako hra o grindovani predmetu kde je ten grind nejnudnejsi co jsem v jakykoliv grindovaci hre zazil taky neobstoji. Jako pvp? Uplne k smichu. Proc? Ve vsech smerech kteryma se hra prezentuje dosahuje nebo ani nedosahuje kvality prumernych her.

    "Scifi" "skakaci" "abilitovy" pvp? - Overwatch 9/10 - destiny? 9/10 ? Vazne? Takze je stejne kvalitni jako pvp strilecka tohohle typu? ANI OMYLEM.
    Jako fps pribehova hra? lepsi pribeh vymysli stara cikanska vestkyne z moji ruky.
    Jako mmo? Pfff no comment
    Tak v cem jsou ty kvality ze to dostava stejne hodnoceni jako ostatni hry ktere to v danem zanru prekracuji o mile daleko a destiny nedosahuje ani prumeru?
  • FansLunacy
    V roce 2002, když jsem seděl u PC a hrál Morrowind, jsem si říkal jaká to bude v budoucnu pecka hrát hry a vybírat si, jestli chci hry hrát z pohledu první osoby nebo 3rd person view ...

    Ooops ... Sorry, nedám prachy do hry, která mi nemůže nabídnout to, co mi Bethesda před 15ti lety nabídnout mohla ...

    Tohle je základ - Je rok 2017 dop*dele ...
    • Ano rok 2001-2002 to jsou i moje začátky Soldiers of Fortune,Red Faction,Quake2 ....ale Morrowind sem poznal o dost později teda.....a jediná hra kde sem měnil pohledy bylo NFS pohled s kabiny nebo klasika :-D :-D TVL oooops...rozmazlený PC hráč to jsem neviděl dlouho.......no tak hold budeš jen hrát Oblivion,Skyrim, a Mount and Blade tady mají tvoje speciál ovládání....uchvátily asi jen tebe jelikož by to za těch 15 let mělo více než 5 her což 3 hry jsou od firmy Bethesda tam 1 díl trvá 4 roky....GTA je rychlejší jelikož udělalo více dílo takže cca 1 díl 2 roky?? A vole co to GTA 5??? Tam byli pohledy co??? a dokonce si hrál za 3 postavy a furt si měnil pohled a postavu....Jak dlouho jím to trvalo co?? Kdyby si aspon nekecal a spíš dělal tak hochu GTA san andreas by vypadalo jako GTA 5 :-D........................jinak Zaklínače bych na PC zakázal
  • Komunita tady na gamescz je neskutečně negativní. Destiny 2 jsem nehrál, ale co se tady píše je na nakopání do prd****. Mart9: Absolutně nechápu proč srovnáváš Crysis a Destiny.
    • Mart9
      Protože jsem poprvé viděl, co je to za hru a hned mě napadlo, že hratelnost s těmi schopnostmi vypadá podobně. S Wolfensteinem to srovnávat nebudu.
  • Nehledě na hodnocení mi tato recenze přijde poněkud... podprůměrná.
  • Tak jsme se docetli, ze je to super, ale nevime proc. Neni tu ani zminka o tom, co se vlastne grinduje. Co se vylepsuje, co se da na sebe dat, co se da pouzivat a jak. To je prece to podstatne (grind) jak tu autor pise. Da se vybaveni modifikovat, ja ko v Division? Proste nic!!!
    • frozen
      Dobrý příklad: Division

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit