Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechna ta DLC jsou placená? Na kolik tedy vyjde kompletní hry?
    • ...kompletní hra.
      • celkem tak 150 euro *14*
  • MMO hra nemůže mít víc 6/10 jen z principu, že je to mmo.
    • Tvůj nick je naprosto odpovídající. I MMO mohou být dobré hry. *3*
  • activision z toho udelal peknou pracku na penize,skoda.bohuzel me to chytlo a hraju porad uz od vydani.pocitam ze ty dalsi dlc budou taky minimalne za talir.nadruhou stranu jsem usetril za hry ktery bych si koupil ale nekoupil protoze na ne nemam cas diky destiny.vlastne jsem dohral jen killzone a alien a prokladam to s dayz (to hraju taky furt).GTA jsem hral na ps3 takze me to lezi na policce (nez budou heisty).kdyz to sectu tak jsem si koupil mimo destiny jen tri hry a kdybych to nehral cislo by bylo asi trojnasobny.ve finale jsem usetril,divny co *1*
    • Jsme na tom podobně. Akorát to Destiny tak často už nehraji. World Of Warcraft v FPS kabátku, mě začal nudit a ta DLC mi přijdou drahá, na to jaký obsah má původní hra. Ale občas se k tomu vracím. FPS žánr u mě zatím zaplňuje Battlefield 4.

      A GTA na PS3 mi také leží na poličce a s verzi na PS4 čekám až budou heisty. Hrát rok GTA se také omrzí :D
  • Kolik z vás se ještě nechalo napálit a koupila Crapstiny za plnou pálku jako třeba MiseriusPH? *1*
    (nemohl jsem si to odpustit *15* )
    • Proč napálit? Před vydáním byla beta, lidi si mohli vyzkoušet či alespoň počíst dojmy ostatních hráčů...
    • oktavius66
      Nedávno jsem hrál DEMO a mohu říct, že to není úplně špatná hra. Nejvíce doplácí na obtížnosti a stejnými oblastmi. Ale jinak jsem se v TRIALU skvěle bavil. Samozřejmě jsem to hrál na PS3, takže jsem se nedočkal krásné grafiky jako třeba na PS4, ale v pohybu se to překousnout dalo. Osobně si myslím, že ta hra je prostě něco jako "kvalitní BETA", protože se do hry stále a stále přidávají nové zbraně, mapy a mise. Hrozně se mi líbí trailery na The Dark Below. Neboli mise na měsíci. Pokud má momentálně hra hodnocení 7/10, tak v příštích pár měsících si můžeme ten bodík ještě přihodit a pokud se tak stane, klidně až to trochu zlevní, tak mám v plánu hru pořídit.
      • Jack1947
        Já mám poněkud jiný názor, ten že si sice ukosli velké sousto ale ve finále je to vlastně jedno. Prodeje zaručeny na dalších x let a další díl je defakto zaplacený, pokud někdo rád grind a nevyvážené PVP necht je vítán.

        Ted to nejduležitější ne, nepořídil bych to z tohohle důvodu as ještě jednoho... asi by mne to zas tolik nebaviloo. I s někým si myslím že to omrzí zakrátko. Izmael jen ZPRAVIDLA PROVOKUJE bohužel ale mu neybívá než dát pro jednou(!!!() a snad i naposled za pravdu no. Nelíbí se mi tenhle styl no, kdy se ya maličkosti platí ale kdyby ne tak by nefungoval, jasné ne. +bez DLC se žít dá.

        Čiší z toho až moc warframe a borderlands... tedy 2 hry co moc nemusím s vyjímkou toho že tady nejsou freemium takže se to dá všechno vygrindovat.
  • stado jiste rado nakoupi kazdou zbran jen za 2,99$ a co teprve mapu za 4,99$
    • A kdo jsi ty, že na ostatní shlížíš? Jsi jen další odpad, tak zavři hubu a vynes koš, než se máma vráti z práce a uvaří ti oběd.
      • Magister_Peditum
        Rust a jeho slovník mi tu chyběl. *1*
        • slapl jsem mu na kuri oko,tak se certi *1*
    • A víš že jo? Destiny mě tak baví, že bych do něj sypal prachy, kupoval si barvu na brnění, emblémy, lodě, zbraně mapy... jenže Bungie se rozhodlo, že mikrotransakce do hry nedá, takže smůla. Bohužel musíme čekat každého čtvrt roku na DLC s obsahem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit