Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jedině Aleš dokáže dát závorky i do názvu článku
  • Jestli vše výjde jak má.... tohle bude bomba! Palec nahoru za hudbu v traileru :)
  • TheGGG
    Planetside 2 vypadá líp než todle. To jako má být ten grafický zázrak?
    V čase 00:29 je vydět jak otřesně jsou vymodelované obličeje postav fakt děs
    • homoklada dostana
    • Dost chabe pokusy o to byt vtipny. *3*
    • Tahle hra zrovna ne když má být i na xbox 360. Navíc je to první video a ani ne trailer. Co od toho čekáš ?
      • Faolan
        Když má někdo jako ikonku fotku Biebera... mohlo by všem dojít že jde o trolla :).
        • Došlo mi to, ale nemoh jsem nereagovat. To prostě nešlo. :)
  • Grandhalf
    Nejlepší hra co kdy stvořilo Bungie byl stejnak Myth 1 + 2 . Ale Wolf Age od Take2 ( mumbojumbo )taky dobrý , nejhrubší herní song snad : http://www.youtube.com/watch?v=8u3cM3KeA7M - tohle je epic ... *14*
  • Whoossain
    Jak to bude s tou PS4? Má to být supercharged PC a great, fantastic never seen b4 Destiny poběží i na PS3 a X360 (a možná i ne-supercharged domácích PC). Destiny ještě není ten next gen, next gen bude něco jinýho nebo v čem bude nová PS lepší?
  • to je kopa marketingovych kecov, great, fantastic, best..
    :))
    a vijde z toho dalsia obyc. strielacka na par mesiacov :)
  • Já už Bungie vůbec nevěřím. Celá série Halo je jedna z největších sračkek co jsem kdy hrál a tak velké pozornosti se ji dostávalo proto, že prostě byla exkluzivní. To je první a poslední zajímavá věc na této sérii (to samé by se dalo použít např. u Crysis, které kdyby nemělo pěknou grafiku, tak by si konečně lidi všimli že je to nehratelná slátanina a týden po vydání by si ani nikdo nevzpoměl že něco takového vyšlo, ale jako benchmark, proč ne...)

    Lhal bych, kdybych tvrdil že mě to nezajímá, ale moc od toho opravdu nečekám...
    • Libit se ti ta hra nemusi a ani se nejedna o nejlepsi hru pod sluncem, ale "jedna z nejvetsich sr*cek" to myslis vazne?
      Bud si tech her opravdu moc nehral, nebo ses jen dalsi troll, coz by dle tveho nicku a profilovky i docela odpovidalo.
    • ehm víš o tom, že první dva díly vyšly i na PC že?
      • ehm a co já s tím?

        Bavím se o celé sérii - a to že stála za h*vno i když byla i na PC (hlavně ten úžasnej port dvojky) na tom jaksi nic nemění.
        • USER47
          Tak trochu to nabourává tu tvou teorii o tom, že úspěch zaručila exkluzivita.
          • Ani bych neřekl.

            Zajímalo by mě kdo ze zdejších diskutujících hrál ty PC verze a teď ať mi z těch lidí někdo řekne jak moc se mu to líbilo - mám pocit že mě většina pošle do pr....
            • Já jsem hrál všechny díly a první 2 ztoho na PC. Pak jsem si kvůli tomu pořídil Xbox. Pro mne je to jedna z nej FPS serií. Blábol o exkluzivitě je hodně omezený, protože 1 a 2 na pc už jsou a na steamu má být prodávána i HALO 3 . (možná)
            • Já, dohrál jsem to bavil jsem se toho stejně jako třeba u kampaně CoD 2 (takže hodně *1* )
            • Blue.Shark
              Já to hrál. Oba díly se mi líbily a nemám s nima problém; grafika dobrá, příběh dost poutavej. Nejvíc se mi líbilo, že šlo nasednout do čehokoliv, co mělo volant. Docela mě štve, že neudělali port dalších dílů, jelikož by mě zajímalo, jak si další díly oproti prvním dvěma stojí...
            • já třeba hrál oba díly na PC a to sem zarytý PCkář a první díl je pro mě jedna z nej FPS co sem kdy hrál, a Halo 2 měla podle mě nejlíp vyřešenou instalaci jakou jsem kdy zažil vložíte DVD a začnete hrát, hra se sama pomalu instaluje a po odehrání 3nebo 4 misí jste si akorát přepli hru aby se už načítala s HDD kam se mezitím nainstalovala, žádné čekání než se hra nainstalovala.
            • Bože co ty to plácáš za kraviny. Nejdřív napíšeš, že se Halu dostávalo pozornosti jenom kvůli exluzivitě a pak napíšeš "co já stím? " jako reakci na to, že Halo vyšlo i na PC. Asi si neuvědomuješ, že to kompletně vyvrací ten tvuj zvratek. Běž si flamovat jinam...
            • janchor
              Z celý série jsem hrál jen jedničku, singl na PC, tu hru jsem si koupil a spolu s Dark Forces a Future Shockem ji mám za třetí střílečku z pomyslný Svatý trojice těch nejlepších vůbec.
            • Magister_Peditum
              Hrál jsem jedničku na PC a pak u kámoše na Xboxu Halo Reach. Tam to byla celkem sranda díky kooperaci.
            • Ze zdejších málokdo, protože Halo u nás nikdy nebylo populární. Mě osobně přijde jako naprostá kravina Killzone nebo Uncharted. Nikdy nepochopím co lidi na těch hrách vidí. Ale to z nich nedělá špatné hry. Je dobré být při výběru her opatrný, zvláště když se prvních záběru z hraní dočkáš na akci na které je oznámena nová konzole. Však víme jak to bylo v roce 2005 u představení PS3 a jak ty hry nakonec vypadaly. Ale nic se nemá přehánět.
            • Halo 2, asi hodinku, za víc to nestálo :)
  • Na PC těžko..Bungie to několikrát označovalo za konzolovou záležitost
    • nojo jenze oznameny xbox720 a PS4 s AMD procesorem uz od PC nejsou nijak vzdalena uz jde jen o to do jake krabicky hru zabalis
  • Jak dlouho tam bude ta dementní reklama vyskakovací ?

    Hra vypadá dobře. To video asi nebude z Xbox360 ...
    • jindra.veliky
      dokud si nesahnes AdBlock *15*
  • chybí video

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit