Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, všem to sice připomíná Warhammer 40K, mně to ale připomíná třeba takovou Dunu :-) Ono by se dalo taky tvrdit, že 40ka kopíruje Alieny a Terminatora. Tohle nemám rád u fandů WH, ikdyž možná u všech fandů čehokoliv, "Oni mají něco podobnýho, jako moje oblíbená značka? INKVIZICE na ně, ORDO MALLEUS!" Btw, je ale pravda, že mi obrázek připomíná mou nejmíň oblíbenou armádu z 40ky. A taky se víc těším na Eternal Crusade, než na tohle, což je ale zapříčiněno tím, že Destiny není na PC. A stejně nejlepší vesmírný fantasy univerzum jsou Star Wars :D
  • XorxoxTalarius
    Ted mne tak napadlo jestli se nasledne najdou idioti co budou tvrdit az vyjde Eternal Crusade ze je to pouze kopirka Destiny ...
    Kazdopadne diky za clanek, diky nemu se tesim na Eternal Crusade o to vic, holt original je original ...
    P.S.: Kazdym dnem by meli ukazovat prvni gameplay video
    • hehe, to by bylo hodně vtipný :D
  • TheGGG
    Stejný případ jak starcraft, zase jen sprosté obšlehnutí W40k
  • skvělý nápad, skloubit sc-fi a fantasy, dobrá práce... tohle totiž nikoho před tím nenapadlo a obrovský svět Warhammer 40k totiž neexistuje, že?
    • A - Nikde netrvdí, že je to nějaký průlomový nápad
      B - A Warhammer s tím přišel první? To opravdu ne.
      • Si myslíš že bol prvý Starcraft ?
      • noo z článku to tak vyplývá jako by to bylo něco hrozně průlomového skloubit tyto dva žánry a i když nevím, jestli byl warhammer první, rozhodně je to největší svět tohohle ražení a tahle jeho kopie mi přijde opravdu trapná... když jsem viděl obrázek s terminátory, zaradoval jsem se, že třeba další dawn of war :) a ono nic
        • XorxoxTalarius
          No mam pocit ze co se toho kdo byl prvni, tak tam by se mohlo rici ze jako prvni s tim prisel Games Workshop v roce 1987 a dva roky po nem pak Shadowrun. Je samozrejme mozne ze tu nejake pokusy byli, ale stejne jako behem evoluce se jednalo o slepou ulicku co vyhynula
  • Jack1947
    Ááááno, at je to Halo ale lepsi, jesteze tam budou prvky fantasy jinak by to bylo uz na entou to same. *3*
  • Zbroj SPARTAN......, no to snad ne....
    • zbroj ŠPRTAN
  • MrSanta
    Na Destiny jsem celkem zvědav. Je to jeden z důvodů, proč plánuji pořídit na vánoce 2014 konzoli. Možná k tomu dojde i dříve, když bude nějaký pěkný bundle konzole+Destiny.
    Zamlouvá se mi, mimo jiné, že hra bude mít podobný lootovací systém jako Borderlands a hlavně bude mít speciální zbraně, které půjdou postupně "vylevelovat".
    Stále jsem lehce zmaten jak vlastně bude hra fungovat ohledně té on-line části, ale detaily budou zajisté upřesněny nejpozději během únorové bety.
    Zřejmě povalím Titana.
  • Už aby byla hra na světě. Vypadá velmi slibně.
  • Zayl
    Terminátoři, jeden s bolterem, druhý s bolter pistolí, kryjící se za storm shieldem.

    Velmi originální vizuály.
    • XorxoxTalarius
      No ono si staci prolizt artworky te hry, nekteri nepratele z oka vypadli Eldarum, scouti zase vypadaji jako Tau a tech podobnosti je tam az prilis mnoho na to aby se premyslelo nad tim ze podoba je "ciste nahodna"
    • Black_Hand
      ale neblbni. storm shield je mensi. tudiz to neni storm shield.
      • regant
        ale přiznej, že první věc co jsi viděl byli Space Marines
        • Black_Hand
          to byla nadsazska. samozrejme ze vidim salamandry, bez vyzdobenych narameniku.
    • Lawliet
      Vždycky se kopírovalo a vždycky se kopírovat bude. Nevidím důvod, proč by mělo být špatné brát a používat úspěšné myšlenky, když mám za cíl udělat úspěšnou hru.
      • regant
        inspirace je dobrá, prakticky identické kopírování méně známé značky je špatné... (ne že by byl Warhammer "méně známý", ale lidi, kteří hrají pouze cod a hry jako Unreal nebo strategie (WH) viděli pouze ze Šinkazenu si řeknou "jééé to je cool, to tu ještě nebylo", to mě pěkně se*e)
        • Lawliet
          Mě je celkem jedno co si řeknou. :) Mě se takovéto classování vojáků líbí a baví mě. Jestli ve hře bude tento prvek dobře využit a bude zábavný, tak budu rád.
          • Zayl
            Inspirace je super, osobně se mi koncept power amorů líbí- navrací to pěchotě středověkou rytířskost, nebo alespoň její elementy.

            Problém je v tom že tohle nemá žádnou identitu. Rozpoznat mariňáka ze SC a W40K nemám žádný problém. Tohle je něco jiného. Když jsem to zahlédl tak jsem myslel že je to novinka o Dawn of War 3.
            • MrSanta
              Aha, já se naopak domníval, že víš něco víc *1*
            • Zayl
              To je možné, já taky nekomentuju hru samotnou, pouze ten art. O Halo totiž vím jen naprosto okrajové drobnosti a Destiny rozhodně není něco, na co čekám se zatajeným dechem.

              Kdybych si to nespletl s DoW 3 tak bych jen scrolloval dál.
            • MrSanta
              Huh, já se domníval, že toto je nějaký concept art znázorňující bůhvíco. Ve hře by se žádná klasa k něčemu takovému snad ani dopracovat neměla? Podle concept artů zbrojí se k tomuhle ani zdaleka nepřibližuje zbroj třídy Titan, který by měl mít ty zbroje nejtěžší.
    • pomaly na zalobu, pravda *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit