Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *8* Co to je?To nemá nic společnýho se serií RIDGE RACER. *8*
  • blahorodie
    nechceme trapnu ARCADU *11*
  • tak nějak mám obavy jestli to bude zábavné, když soupeř zezadu na tebe najede s nitrem a vyseká tě
  • doufám že do toho klukum z Bugbearu ty šikmovočka moc nekecali :D
  • tyjo podle toho screenu ve videu sem se na chvilku lek ze nekdo konecne trosku posunul grafiku dopředu") a ono je to jen foto *9*
  • jindra.veliky
    vim ze jsou na konci videa platformy ale proc nejosu i na konci clanku? fakt prace napsat 5 slov...
    • ales.smutny
      Protože jsou na kartě hry. Fakt práce, jeden klik :) Prostě je zbytečné vypisovat znovu a znovu u každé hry platformy.
      • Drak_1
        Opakovanie matka múdrosti :)
  • Mno ma to k flatoutu blize,nez samotny flatout3,ale presto je to v nekterych ohledech hnany do extremu a pusobi to blbe.
    Ja chci opravdove pokracovani stareho dobreho flatout *13* .
  • Moc dobrý pocit z toho teda nemám. Radši zase vytáhnu ze skříně Flatout 2.
  • To jsou dnešní děcka tak nedaržená z destrukce? Já už těch her mám po krk, není nad to si "férově" s někým zazávodit a nezničit u toho půlku města.
    • A ono jich je tolik? *4*
  • Ok, takze vezmeme ridge racer, udelame z nej Burout a budeme se tvarit, ze je to hrozne cool a originani napad :)
    • Pan_Klobouk
      Ne, ve skutecnosti udelali FlatOut 3 a prodali ho Namcu s tim, ze si na to muzou nalepit samolepku s logem Ridge Racer. Originalni to mozna neni, ale penize by asi jinde nesehnali. A my si to radi zahrajeme, bo BugBear a bo FlatOut. ;D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit