Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No asi věděl proč :) Dal bych tomu ještě pár let, než fyzika v hrách dotáhne i jejich grafiku.
  • Promiň že ti beru iluze ale pro někoho jsou polozapadly budgetovky i tebou zmiňované tituly
  • Kdyz oni se asi boji proceduralni destrukce terenu *1* Od te doby to nikdo v takove mire nepouzil...
  • Jack1947
    Taky si myslím a přibalit jako bonus i remaster druhého dílu...
  • Remaster jednicky by byl dle meho daleko lepsi, ta je hratelnosti o parnik dal. Guerilla nevypada zas tak hrozne ani dnes.
  • Kdyz uz, tak proc se neremastrujou hry jako FEAR, Max Payne, Saboteur apod? Zrovna hry jako Guerilla, Rogue Trooper a takovyhle polozapadly budgetovky... Kdyz uz se remastruje, tak snad pořádně, ne?
  • Kompost
    zrovna minuly tyzden som to po case znova zahral a kralovsky sa bavil pri rozbijani na prvocinitele. za remaster sa rozhodne nebudem vztekat *2*
  • RF:G mám. Vůbec první RF byl hodně dobrý. Vývojář byl už tehdy k hráčům dost loajální a tak hru upravil tak, aby na steamu fungovala i do dnes, včetně online hry. Hodně mě bavila do chvíle, než se úkoly v misích začaly až moc opakovat.
  • Zrovna tohle mě bavilo dost, takže remaster... proč ne? Souhlas s hodnocením jedničky a dvojka.. škoda mluvit.
  • deathfish
    Guerilla je povedená a maximálně jsem si užil to plně zničitelné prostředí. Líbilo se mi, že toho bylo využito i v rámci různých questů. Hlavní postava je vcelku sympatická a příběh taky neurazil.

    Naopak Armageddon, sequel po Guerille, kde už není otevřené prostředí a hrajete za méně sympatického syna (nebo vnuka?) hlavní postavy z Guerilly, se už tolik bohužel nepovedl. Nebylo to sice úplně hrozné, ale s autorem článku souhlasím. Aspoň ten soundtrack měl pár hezkých skladeb.

    Každopádně to není špatná série a mohli by se k ní vrátit. Dle mého ale nejlépe ve stylu Guerilly *4* Tak snad se remaster povede a tvůrce to rozhoupe.
  • x_ander
    Guerilla byla docela zábavná, ale že by se mi do ní chtělo vracet, to ne. Ale jednička je pro mě srdcovka, tu si občas dávám. Dvojka je žumpa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit