Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, koupil jsem si včera Halo 4 Limited Edition a zadal jsem všechny kody který v edici byli
    Nemohl jsem si nevšimnout že k této hře nabízí pass kod za 2000 Ms bodu, s upozorněním že kdo má Halo 4 Limited Edition nemusí tento pass kod kupovat. Přesný název je War Games Pass a tak jsem hledal a hledal a žádný takový kod jsem nenašel:-(
    Prosím tedy o radu, nebylo to lecný tak bych to chtěl mít všechno

    Díky ElvisLevis
  • ano na nete je od 13.10,2012 vydanie bude o mesiac a že pri PC je piratenie takuto exluzivitu som ešte nevidel na PC aby hra bola k máni mesiac pred vydaním inak sklamanie strašna kravina ,kratke ,nezaživné pribeh nulový lutujem ten čas hrania hral somto z ucty že sm hral predošle diely
  • miker17
    Halo 4 je aspoň 4 týdny na torrentech.......zase ti "PC piráti". *16* Konzolové pirátství přece neexistuje *1*
    • Faktem zůstává, že na konzolových releasech vydavatelé mnohem víc vydělají.

      Zbytek jsou jen blbý pindy PC a konzolových fanboyů.
    • Existuje, ale pravděpodobně nestačí jenom stáhnout ISO, ale je potřeba i zásah do HW. Tím pádem je složitější a ne každá konzole se ho může účastnit. A Bluray vypalovačky stojí celkem dost.
      • Bluraye se nevypalují... stažený PS3 hry hraješ z HDD.

        Ale kdoví jak to bude dál, když teď unikly LVL0 klíče.
      • Veskoslav
        2000 stojí už docela kvalitní BlueRay vypalovačka, což není moc:)
  • Trochu offtopic, ale jako fandu scifi a majitele PC mě trochu mrzí, že MS po Halo 2 PC opustil. Sice nevím, jak propracovaný je Halo vesmír, ale bych to rád zjistil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit