Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nebudu už přece zase psát,, jak parádní hra to bude ne? jak se na ní moc těším a jak dopadne a jakej MP je peckoidní, kam se hrabou jiné blbosti. Pristě COD FTW ( *15* *2* *1* *5* *10* *11* *12* *16* *6* ).
  • Nejsem proti aby reskinovali stále a furt dokola, ale ať to sakra nestojí 1400Kč, protože takovou hodnotu to vůbec nemá.
  • nejhorsi ze cody diky blafoidnim singleplayerum se ani nehodi stahovat :D a kdyz uz clovek chce koupit po delsi dobe na multak tak z toho udelaj freekulinskou kopii TF s hopsanim ktery omrzi v radech minut. mockrat diky *4*
  • Sithard
    Win button activated :D
  • Raději by měli přinášet novinky kolem hry pro jednoho hráče, kvůli tomu to taky vždycky předobejdnávám. Multiplayer u téhle jinak vynikající hry je takovej pofidérní a za mě zbytečnej.
  • Nepřipadají si už trochu trapně chlapci, když ždímají tento titul furt dál a dál? :D Jednou jsem si koupil jeden díl a už nikdy víc, stejně jako battlefield.
    • Mě by spíše zajímalo, jestli si nepřipadají trapně ti, kteří to neustále kupují.
      • Vůbec ne. Já jsem spokojenej s tím, co kupuju. Občas si odpočinout od Red orchestry a Sudden striku je potřeba. Třeba Battlefield už není dávno prvotním Battlefieldem a lepší alternativy než CoD stejně není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit