Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm max 5/10...jak má něco v názvu "the official video game" tak to zavání odpadem :-/
    • Souhlas, ale vidím to i z jejich strany jako ochranu před všemi Call of Cthulhu bez oficiální licence na RPG CoC od Chaosia.
  • ach jo... vypadá to jak další klon Amnesie, přitom o lacinejch jumpscares by tahle hra vůbec bejt neměla...
  • Luckiller
    Podařilo se někomu z vás dohrát Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth? Já jen že před lety jsem mi dostala pod ruky, dal jsem jí šanci, ale kvůli buggu na válečné lodi (neobjevily se mi pitomý světílka) jsem ji nedohrál. Co jsem četl, tak konzole tenhle problém neměli.
    • Existuje bug fix - dá se najít třeba tady:
      http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1716005
    • Jo dohrál a paráda. Bug na lodi se obešel pomocí instalace fanouškovského fixu.
    • Nedohrál po několika bugách co jsem překonal sjem narazil na jeden po tom co mě honí místní Dagonisti a já mušel pošoupnout bednu v tom skladišti to vždycky spadlo, a nerozjelos e to ani přes všechny rady a patchy a triky ,,Steam verze"
    • dohrál jsem to na PC do konce. Ten bug se dal nějak obejít. Myslím že tam byl nějaký problém se zaměřováním toho dělat na dagona, chyběl tam zaměřovací křížek něbo tak něco. Na netu se dalo vygooglovat jak to obejít. Pak to mělo ještě jeden bug uplně na konci, který se taky dal obejít
      • kubi-wan
        Já měl na konci problém, že jsem měl utýct před bortícím se stropem a nemoh jsem běhat. Celou hru jsem neměl tušení, že tam běhat jde... ale když jsem to stejně zkusil, nepohyboval jsem se ani o píď rychlejc.... obešel jsem to nakonec trainerem, kde jsem si rychlost chůze nastavil na rychlost, kterou měl bejt běh...
        • jj, to je ten druhý bug o kterém jsem mluvil. Obešel jsem to stejně, v nějakém config souboru jsem zvýšil rychlost pohybu. Tento bug byl úplně na konci, těsně před závěrečnýma titulkama.
    • Zvláštní, já to dohrál jak na xboxu tak na PC a na tenhle bug jsem nikdy nanarazil. (Tu hru jsem dohrál tak 5x... CoC hry a celý Lovecraft jsou moje srdcovka a i když DCotE je nedotažená hra, měla super okamžiky).
      • Pro mě je tahle hra srdcovka, víc jak ta "nejlepší" co běžela na half-life enginu.
        A zatím jsem ještě nehrál hru, kde by moje hratelnost měla vliv na průběh hry - (postava se bála víc a víc, když jste jí vystavovali děsu a hrůzám)
  • Ia! Ia! Cthulhu fhtagn!
    • That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

      “Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn. (In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit