Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diablo 3 je nejlepsi hra vsech dob. Budu hrat D3 po mnoho let stejne jako Diablo 2. Je to perfekni hra. Nejlepsi hra vsech dob beze sporu. Jen hlupaci a zakomplexovany hateri nesouhlasi. D3 >>>> all

    je to nejlepsi hra v historii vy ubozaci
    • Nevím, jestli to má být jen nějaká provokace, nebo jestli to myslíš ironicky :). Diablo 3 není sice špatná hra, ale s tím co jsi napsal se souhlasit nedá. Zahraj si raději nějaké pořádné akční RPG, jako třebas Dark Souls. Proti tomu je Diablo 3 jen opravdu nudná hra pro mainstream (nebo pro fanatický grindery ... na inferno)
      • D3 je 100x lepsi trotle
  • Poslední věc, která téhle hře chybí, jsou měsíční poplatky *1*
    • Dockej casu jako ... *1* *1* *1*
      • Je mi jasné, co bude obsahovat první DLC *1*
  • Tak mě už žádné D3 trápit nemusí, Diabla na Inferno jsem zabil a tím pro mě tahle simulace Wall Street skončila. Blizzard jsem si přidal na svůj osobní "blacklist" a tohle byla poslední hra, kterou jsem kdy od nich koupil *11*
    • Tak tak D III bylo to posledni co jsem do teto zdimacky zvane Blizzard narval ... delaji z hracu nemyslici platici hlupaky, takze doufam, ze se jim to zpetne vrati i s uroky.
  • Diablo III - hratelnost zadna - znovuhratelnost vubec zadna - celkove strohe - odflaknute - male - klaustrofobni - nulovy a smesny pribeh - totale domrsena itemizace padani predmetu ve hre - grafika avataru=LoL - system skillu fail ... ... ... atd. atd. atd.

    No jeste, ze je ve hre aukce a vsechno si lze koupit tam :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

    Aukce = uspech teto hry je zarucen, nevadi ze jsme hru uplne znicili, hlavne ze to sype ...
  • Diablo - z nejlepsi akcni RPG serie se stala nejhorsi zlatokopecka dira zvana Diablo III, ktera celou serii definitivne poslala do kytek.
    Vivat Blizzard - po zniceni WoW a Warcraft pribehu celkove, dalsi osudna rana pro hrace ...

    Blizzardovske slataniny hraji uz jen uchylove jako Ellendway a jeho verny slizky had Plisken a stado nemyslicich ovecek k tomu. *1*
  • Nazdárek
    V Diablu II padali věci, které byli pro všechny možné klásy, ale ne pro vás. Věci si na battle netu hráči mezi sebou směňovali, nebo měli muli a přitom hráli i za ostatní klásy.
    Auction Hous vítám, můžu se zbavit věci pro klásy postav za které nehraji a přitom můžu koupit věci pro sebe. Pokud možno ty nejlepší ve hře a farmení itemu ve hře jenom způsobí, že budeme nadlevelování nad mostry.
    Takže mi to vychazí tak, že je lepší koupit velmi dobré předměty AH a poté třeba pět až deset levelů počke a žádný nekoupit. Dobré je kupovat výbavu po částech, aspoň pak nehrajete s nejlepší možnou výbavou ve hře na daný level.
    Rozhodně je Diablo III jednou z nejlepších her, kterou sem kdy hrál!
    S pozdravem!
    • V Diablu II padali všechny věci, i pro tvojí klasu.
      • No má tam bejt padaly, jsem si to po sobě včera nepřečet *7*
      • klasa klasa... proč mě z těch vašich komentářů svědí klobása?
  • Mně vadí prostě, že AH není něco navíc je to součást hry. A právě padání věcí je dost změněné o proti D2. Nejsem žádný hater diabla 3, ale tohle mi dost kazí dojem z hry.
  • Osviceny
    Hra pro slabé upocené nerdy jak dělaná.... Každý musí nějak vydělát a nerdi si musí zaplatit hry a tuny žrádla... na toto jim bohužel nestačí sociální dávky, nebo invalidní důchod, který dostali za svoji neschopnost.. A jak může nerd lépe vydělávat než prodáváním herních věcí a goldů... Nerdi se tedy třepou a chrochtaj blahem že už opravdu jediný jejich pochyb je k ledničce a u některých ještě na záchod a do postele... navíc to je i lék pro jejich mizerné dušičky, protože si připadají jako borci a siláci, když si od nich lidi kupují věci... a mají při prodeji jako bonus pocit sociální interkace... prostě hnus... Budu se znovu opakovat, ale děkuji Blizzarde, děláte z lidí neschopné tlusté kapustňáky s IQ bublajícího bláta, bez jakékoli budoucnosti...
    • vydělat
      interakce
    • Docela by mě zajímalo, jakým super živovet žiješ ty.
      • životem
    • Zayl
      Nějaký agresivní. Co, nepadá ti nic solidního co bys hodil do aukce?
    • ne že by na tom nebylo trochu pravdy,ale zní to lehce zaujatě sákra..
    • deridon
      začátek idiokracie v herním průmyslu :D

      btw koukám, že jedeš ve stejném duchu i na konkurenčním webu, všichni jsou nerdíci a vlastně pohrdáš uplně všemi a přesto jsi mezi hráčskou komunitou.. nový troll, či dokážeš něják vysvětlit normálně, proč takhle reaguješ na vše?
      • Osviceny
        Snažím se, aby hráči otevřely oči !!Říkám jenom pravdu...
  • "Hlásej pravdu, braň pravdu, chraň pravdu až do smrti!"
    Jan Hus
    • hele nacku, neber si Husa do huby
      • Oj chlapáku a co tak strašnýho řek když jen zopakoval jeho slova?
  • Dworkin: Nech at se místní vyřvou. Je to jen závist že židi na rozdíl od nich jsou úspěšní. Stačí si přečíst třeba knihu Startup: hospodářský zázrak Izraele . Tam se člověk dočte že mnoho lidí v Izraeli se snaží přijd na něco nového a né že si tam odrobí šichtu a pak jen nadávaj u piva.
    • procti si taky neco o irgunu, hagane a lechi abys vedel, jak tento teroristicky stat vubec vznikl
      • Vrook
        Ty si prozměnu přečti něco užitečnějšího a smysluplnějšího. Což je v podstatě cokoliv.. třeba nějakou dětskou literaturu? No někde začít musíš. Každopádně toho budeš muset přečíst kvanta, aby se tvoje duchovní hodnota dostala do kladnejch čísel. *3*
        • no ne, to sou mi argumenty...
          bez nastavit prdl svym sionistickym paneckum chudaku, snad se ti ujdou nake odrobinky z jejich hostiny
          • Vrook
            Ty asi nebudeš ve vaší partě ten "opinion leader" co? *15* *15*
            • jojo trotliku, ty si tedy jasny leader...
              bez dal hltat sionististicke pr z kazdeho mozneho media, protoze sam nejsi schopen kritickeho mysleni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit