Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hraju podstivje legalni d3 a blizard mi zablokuje ucet a rika ze spamuju coze??? dal sem za diablo 1399kc a ty sv*ně mi blokujou za nic *16*
    • No kur*a že to nas ere, taky mam legal d3 taky mě tak samo stalo jen mam asi hroší příběh :D, když si dělam nove acc na battle netu tak mi pišou že email addres se použtiva skusim dalši svoje 2 nove a taky se použivaj... udělam novej acc na battle netu a nemužu požit ty dva keye co jsem dostal k origu tvl, hral jsem to pěknou dobu věci za miliardy všechny postavy krom 1 levely 60 + minimal paragony barba 40 a wiza tež :D a to dodam že mam kliku toho že jsem si nekupoval věci za real money.. jedina klika ale se re mě to že nemužu si udělat dalši acc a skusit to znovu.
  • Zelenej
    vykradli me taky... goldy stash itemy na monk 38lvl..vsechno fuč... nechali mi akorat witch doctora na 10 lvl.... vypsal sem nakej ticket... mate nekdo skusenost s vracenim a rollbackem ? :((
  • kolega z guildy má za příplatek autentizátor a účet našel bez postav. tak to začal řešit s blizzem, stálo ho to desítky euro na telefonátech a řešení - je jim to líto. žádná obnova dat ze zálohy, žádná možnost kompnout si postavu z lvl 1 na 80/85 (např. jako u scroll of ressurection). jejich řešení je v takové situaci 0, pouze omluva a přislíbení boje za to, aby se to nedělo...
    • Ale pane, to sou frky. Mám osobní zkušenost s hackem acc, stačilo napsat ticket a do dvou hodin jsem měl účet zpět, plus vše co na něm kdy bylo, včetne goldů a itemů.
      Takže tu nevyprávěj příběhy typu kamarád má kamaráda...
      • Mne vykradli acc. na Age of Conan. Niekto si objednal za moje peniaze blbosti a zmenil mi mena postav a vykradol všetky veci. Jediné čo sa mi podarilo vyjednať bolo aspoň vrátenie peňazí. Veci mi na spať nedali.
    • => reakce kolegy: OK, predam vec svemu pravnikovi a doporucim mu kontaktovat i dalsi (tisice?) poskozenych hracu.

      Ver tomu, ze mu vsechno (a radi) vynahradi.
    • no hele mě se taky stalo že jsem našel účet úplně prázdej (postavy pryč, achievmenty taky...) ale naštěstí jsem si blbec přehodil jen region. kdyžtak tady na tom odkazu to je vysvětlený http://eu.battle.net/support/en/article/missing-hero-characters Snad to pomůže :)
  • Ešte by sa mohlo spomenúť že hesla mohli byť odchytené na spoločnej wifi, moc by som sa tomu nečudoval... Za urč podmienok nie je problém odchytávať heslá aj cez https, ale neviem ako blizzard rieši šifrovanie.

    Ale ohľadne vykrádania účtov, tak myslím si že ak by zlodej mal nejaký keylogger na zistenie hesla od battlenetu, určite by si ukradol aj heslo od mailu a získal by účet "se vším všudy".

    Ja mám na Gmaily overovanie cez heslo+SMS (je to zadara) takže aj keby mi niekto čmajzne heslo od Battlenetu tak možno stratím veci ale určite nie účet. (v prípade straty mobilu mam záložne číslo :-))

    Ak ide o samotné Diablo tak som si ho plánoval kúpiť aj keď som nevedel že sa nebude dať cracknúť. Ale až po skúškovom, aspoň sa dovtedy vychytajú detaily. S betou som bol veľmi spokojný :-)
    • V tom pripade si ovsem vyvojari zslouzi byt poveseni za kule do pruvanu, nebot i blbec vi, ze pro autentizaci se pouziva ssl a ze jakoukoli komunikaci po netu lze odchytit kdekoli cestou (tedy zdaleka ne jen na wifi).
  • tohle je kvalitní nazor ode mne mas plus
    • to patrilo jejdaskovi
  • vsechny co vykradaj ucty hracum bych nejradsi zlamal ruce
    • Spis bez zlamat ruce vyvojaru, to ze neco hracum vnutej a neumej to zabezpecit je jejich vina. Neexistuje zpusob jak hacknou sluzne zabezpecenou vec - jeste se to nikdy nikomu nepovedlo. Vsechny hacky sou bud o lidech (zamestnanec ...) nebo o odflaknutym vyvoji.
    • Spís zakázal internet to by je teprve naučilo :D
  • frag.ment
    delete
  • Kdyz pirati okradaji vydavatele, je to ok, ale kdyz zacnou okradat hrace, tak na to mame hned jine meritko.
    • lmao
    • Přesně tak a to je taky důvod proč ani samotní vydavatelé nemají soudnost a uvažují stejně pokřiveně jako jednotliví hráči, jen ve svých makrovydavatelských měřítkách. Pak třeba podporují totalitní návrhy zákonů typu SOPA, PIPA a hledají příčinu svých komerčních neúspěchů všude jinde, než jen u sebe.
      • Veskoslav
        Hlavně, že takový Blizzard i Valve vždy ostře vystupovali proti SOPA a podobným.....
    • když začnou okrádat hráče i přes jejich skvělé "řešení" s trvalou potřebou připojení. Snažil jsem se přehlédnout, že musím být pořád připojený, že to pořád padá + tunu dalších problémů a pořád jsem si říkal : "Jo Blizz to dělá kvůli bezpečnosti a podvodům ve hře" , ale nakonec je tu situace, kdy bezpečnostní prvky co mě omezují, a že mě OMEZUJÍ, nefungují. Nemám právo na to být rozhořčený.

      Najde se tu spousta chytráků co mi řekne tak to nehraj, ale snad mám právo kritizovat koupenou hru. Je to stejné jako kdyby doktor pacientovi se salmonelou řekl : Tak proč jíte, kdybyste nejedl tak nemáte problém a vůbec jak si dovolujete kritizovat kvalitu potravin.

      Všem diskutujícím se omlouvám za takový psychický výlev ale to už si vážně mám nechat sr*t na hlavu kvůli pár hodinám zabavy za kterou platím.
      • "Tak proč jíte, kdybyste nejedl tak nemáte problém a vůbec jak si dovolujete kritizovat kvalitu potravin."

        Miluju demagogii :D
      • Tyhle omezeni jsou proti hackum a naslednym podvodum ve hre, nijak te nechrani proti zcizeni uctu. Takze tezko lze rict, ze nefunguji. A omezeni vuci zcizeni uctu by se ti libila jeste mene.
        • Mno ja nevim, banku bezne pouzivam, bezne se do ni prihlasim a jeste mi ucet nikdo neukrad ... cim to asi bude ...
        • Uplně by stačil sp na harddisku...ne, to by to pak nikdo nekoupil že ano?
    • Veskoslav
      Už ti někdo řekl, že má šílené nutkání Tě jebnout lopatou po hlavě?
      • Ringwraith
        Už ti někdo řekl, že jsi silně agresivní jedinec?
        • Veskoslav
          Zastávat se trolího krále Jejdáska, no nevím. Násilí se sám snažím vždy vyhnout.
          • Ringwraith
            Ale já se nazastávám jejdáska. Pouze kritizuju tebe.

            Ale pokud se násilí vyhýbáš, tak v pořádku. Sdílím stejnou filosofii.
            • GlaDOS
              Prvně bych si zametl před vlastním prahem.
        • jo, ale na důkaz že není ho zbil
          • Ringwraith
            Celej on.
      • Pro pravdu se kazdy zlobi a postizene husy kejhaj nejvic.
        • Veskoslav
          No tak podle téhle definice jsi husí král.
          • Jejdasek má pravdu. Je vidět co jsme zač ;) My my my :D Nádhera. Teď si řekněte kolikrát jste si stáhli hru a nic za ní neplatili? No myslím že každý někdy ano. A co víc? Ještě si stěžujeme že pro nás dělaj málo. Moc toto :D
    • Trol.diskuzni
      No ty jsi tady opravdu chyběl k dokonalosti... *4*
  • Za chvíli bude u každé hry předimenzované dildo, které si bude muset hráč v rámci DRM strčit do ****, jinak hru nerozjede. Život hráče bude zase o něco težší, život piráta zase o trošku veselejší a blizzard Vám doporučí lubrikant, který prodává za výrobní cenu.
    • walltar
      To sem vždycky chtěl. *3*
    • Skyrim kolektorka, kdyby vyšla za chvíli?
      http://images.bluegartr.com/bucket/gallery/da7f2587e17899e0f89691de97807523.jpg
      • Troll status : DISABLED
  • žiju s rodiči a mám vreckove 1000€ měsíčně, diablo me sice nebavi a koupil sem ho ale neresim to proste sem to smaznul a jedu dal
    • walltar
      Jo to znám teď sem dostavil barák na klíč a barva nebyla nic moc, tak sem ho nechal zbourat. *7*
      • Oni jsou už domy i na tlačítko? Že nějak specificky zmiňuješ, že ten tvůj byl na klíč.

        Vím teda o autech, ale o domech ještě ne.
        • Kristepane, víš co je dům na klíč?
          • Jo, jen zkouším udělat celkem hloupý vtip.
            • Aha no to musis rict driv abychom to mohli vsichni vstrebat a zasmat se...
            • Jak jinak *1* .
      • Já myslel že Ti do něj nepasoval ten klíč. :-D
        • walltar
          Ty by si chodil dovnitř kdyby se ti nelíbila barva? Já sem jenom stočil okýnko u svého nového rolse, cestou na šroťák a řekl sem ať postaví další.
    • smejki
      jedno slovenské slovo z tebe slováka neudělá *1*
    • Drsný, drsný.

      Nepošleš mi 500 éček na Paypal? *1*
    • Alex81
      Nechcete mě adoptovat na dálku? *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit