Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no ja jsem uprime nemile prekvapen kolika lidem se to zde líbí. myslel jsem že zdejší komunita ma smysl pro to co je dobre a co šmejd *8*
    • Možná kdyby si to hrál tak nemáš debilní řeči jako teď :) Hra je to po roce dobrá a možná nejen to
  • Ach doufam ze se ted pusti do vydavani noveho obsahu. Jsem porad trochu zklamanej z Diabla 3. Veskery ten koncept s aukci a tak. Vubec jsem si nezvykl na nove zpracovani boss fightu kdy jsem zamceny v nake arene. *7*
  • Nechci rýpat, ale jak sem viděl ten obrázek, tak sem prvně mysle že je to novinka o Torchlight 2. *1*
  • Priznam sa mne chyba nejak motivacia to hrat dalej. Jednak mi vadi a to uz od D2 ze z toho viac dungeon feelingu ktory malo povodne Diablo sa to zmenilo na dost open space bitky. Mne sa proste to podzemie prveho diabla pozdavalo viac (ano je v aktoch dost podzemnych casti, ale su tam aj planiny kde ma proste nebavy nahanat bossa cez pol mapy). Uplne otrsane mi prisli skilly v D3. V podstate som za barbara pouzival 2-3 skilly.Ostatne mi prislo skoro nepouzitelne. Som zvedavy ako sa to zmenilo po patchoch ale ocakavam ze asi moc nie. A posledna vec je fakt ze ten loot co pada je 90% odpad a tym nemyslim ze mi nepadaju nejake legendar alebo setove veci ale ze doslova to co vypadne sa pomali neda ani predat. Staci si inak pozeriet ten nepomer (aspon aky bol) sankciou za smrt a tym co clovek nafarmi.
    • Úplně s tebou souhlasím, Diablo 1 je podle mě nej, žádné open space bitky apod. Na druhou stranu včera jsem po půl roce zaktualizoval Diablo 3 a zapnul od začátku. Přijde mi, jakoby hrál docela jinou hru. Některé podzemní levelíky se generují lépe a jsou trochu menší, nepřátele víc vydrží a hlavně z nich padá slušný loot. Je fakt, že teď tam běží "Happy Birthday, Diablo III", díky čemuž padají častěji zbraně a v kombinací s Nephalem Valorem toho padá fakt dost, ale je to zase zábavné. Tak uvidíme, kam se to posune.
    • sakra , hodilo mi to do zleho vlakna :-(
  • yuri337
    D3 je mrtvá hra, která dělá ostudu jménu Diablo.
    • písk písk, nejde totiž upirátit, řekl yuri337, proto doma bečánkuju, nemám totiž tisku abych si jí koupil, písk písk.
    • Mrtvá hra kterou hrají spousty lidí ... probrat by se to možná chtělo :) ...
  • XorxoxTalarius
    Dekuji ne, radeji Path of Exile *5*
    • uz se to da hrat nebo je to stejna 5racka jako v den vydani ?
      • Sr*čka to není, ale diablo ve stavu v jakém je, je zábavnější. PoE hraju dodnes i T2 ale D3 je po roce konečně ta hra za kterou mě není konečně líto vyhodit ty peníze jako na začátku.
    • davidBray
      davidBray, marauder level 51, kdyžtak si mě přidej :)
      • XorxoxTalarius
        Ouk, pridam ... ale ja hraju prilezitostne :) Takze mam o dvacet levelu min jak ty :)
  • k D3 se vratim jedine az vydaji patch ktery zrusi aukci a z bossu bude padat poradny drop (a nejlepe predem dany tak jako ve wowku) a ne smeti jako z kazde truhly na prvnim aktu
    • Sak pokud se vam nelibi aukce, hrajte HCcko ... Osobne ted D3 jedu docela dost, DHcko 45 paragon lvl cca 330k dps :D a ba Monster Power 6 uz je to jakztakz makacka, s lepsim equipem a az si konecne poridim po delsi dobe novou zbran tak pojedu uz jen MP8-10 ;).
    • Pokud si chtěl další wow, tak podělaný pandy (cata i wotlk který zničily wow tak jak jsem ho měl rád) na tebe čeká :)
    • Tj nesmysl v hrach podobnych WoWku jdes k hlavnimu bossovi treba 2h a mezitim zabijes dalsi 3 a stovky mobu-ktomu tam jsou zamky ze to muzes chodit treba 1x tydne..Diablo lvl na inferno s partyjou udelas ja nevim za 40min? a rovnou setova vec by mela spadnou..a za tyden mas hotovo
      • Jenomze ve wow mas podstatne vyssi sanci,ze ti padne z bosse co chces nez v diablu 2.
        Staci jenom upravit drop z bosse a snizit ho,porad je lepsi si sestavit loot,ktery by jsi chtel a chodit bosse nez,ze vse pada ze vseho,takze,aby jsi mel Mempo,setovku,echoing of fury,..tak mas nulovou sanci,ze it to vse padne > ah *9*
        • A navic uz to takhle fungovalo v diablu 1 a 2.
    • to by mohli konecne udelat,takhle to bylo uz v diablu 1 a 2.
      Z butchera padala sekyrka, z leorica koruna,...
      A ne jako ted,ze vse pada ze vseho,sance 1/10000 na brimstone,na kvalitni legendarku nebo setovku je to pomalu 1/1000000000000 *1* .
    • jo a nejlepe, aby mel kazdy nejpozdeji za 2 mesice full vybavu co...
      • Mas excelentni talent tahat si z pr*ele veci co nikdo nenapsal. *3*
        • pisu snad ze nekdo nekde neco psal ? ty mas evidentne talent nerozumet psanemu textu
          • Navic tvoje pripominka nedava smysl. Ted muzu mit top vybavu za 2 vteriny kdyz vytahnu kreditku, jak v kazde p2w hre. Takze lepsi drop by nic nepokazil. *7*
            • vim presne jak MF funguje a pokud mam diky nemu v lootu vic legendarek tak je ten loot sakra zajimavejsi
              kdyz chces najit item s top statama a vlastnostma tak farmi klidne 2 roky...protoze pokud uz ho najdes tak jsi v podstate tu hru dohral.
              Stejne d3 porad zjednodusujou, takze se nebojim ze casem dojde i na ten loot a vsem bude padat vsechno...
            • Takze kdyz ty se dal nedostanes, musi mit ostatni na chuj loot? A protoze jsi rekl, tak by ten kdo farmi to MP10 nemel dostat svoje Mempo? Chtelo by to videt dal nez za svuj nos.
              MF nema vliv na velikost statu na itemu. Takze v lootu je vic legendarek, vic zlutych s vic affixama atd. a min bilych. Takze MF nedela loot zajimavejsi.
              Neco dalsiho?
            • me je proste putna ze par lidi co farmi inferno na MP10 si stezuje, ze jim nepadlo mempo s crit ratingem a ze 99% unikatu co nasli jsou k hovnu...pritom maji vybavu temer full a jen hledaji stejne veci s trochu lepsima statama. Celkem v pohode se daji sehnat veci na mp3-4 dal se na HC stejne nedostanu. A s MF 300+ je ten drop zajimavy, to ze nemas kontrolu nad lootem je jenom dobre, protoze diablo vzdycky bylo RND a takove napady jako ze itemy by byly vazane na urcite bossy jako ve wowku jsou proste hnus.
            • sikula
            • Navic kdyby loot mel kvalitu podle MP, tak nad nim ma hrac kontolru a nepopada mu neco co nechce. Ale to by chtelo fakt pouzit to na krku.
            • Aha takze tys tvrdil ze neco nejde, ja napsal proc jde a mam jit hledat lekare. Zajimave. *15*
            • jojo, zauvazuj o nejake volbe pro sebe...navsteva lekare nebo tak neco :D
            • Je to volba? Je. Psals ze by nebyla. Vyvraci to tvuj blabol. Tim to hasne.
            • co to placas ? to jako kvuli tomu, ze bych nachazel casto dobry loot tak bych ho mel schvalne vyhazovat nebo co ?
            • Jo a kdyby padal lepsi loot (teda chci rict pouzitelny loot) tak bys na vyber nemel. Ta hra by te nutila si ho nechavat. *7* Pouzils uz dneska hlavu?
            • ted mas na vyber...me netrapi ze nejaky pepa novak ma za 1000$ vybavu
          • Ja tvrdim zes rekl ze to psal? Pisu ze si to tahas z **. Takze kdo tu neumi cist?
            • Koukam mas i talent na nesouhlas random vetama. Na to bohuzel nemam odpoved.
            • svoje pr..elni zkusenosti si nech prosim pro sebe
  • Musím povedať že po dlhej dobe som to skúsil, rovno som to šupol do 1. aktu, ktorý je môj najobľúbenejší a musím povedať že zvýšená denzita potvor je naozaj zábavná :-)
    • Jo jo, to je, ale Blizzard to opět nedotáhnul do konce a ten zvýšený počet příšer se týká jen Inferno obtížnosti a hlavně tzv. Monster Power 1+. A teď jim potrvá ještě několi patchů, než s velikou slávou představí novou věc...zvýšení počtu příšer i obtížnostech Normal/Nightmare/Hell :/ Když teď člověk začne hrát novou postavu, tak je to opravdu velikej rozdíl a až to bije do očí, jak je někde pusto. Naštěstí alespoň ten Monster Power přidali i do nižších obtížností, takže to už pak není taková nuda.
  • Odulin
    Nalákali ste mě...už to instaluju. Jsem zvědavej, co se za těch 10 měsíců změnilo.;)
    • Par veci jo, ale nic co zlepsi problemy v endgame.
    • ale tak zase necekej zazraky :D
    • pomerne dost veci..k lepsimu
  • presne takto malo vyzerat diablo 3 na pc vsetko co sa mi tam nepacilo(nasilu aukcie, low drop) je pri ps verzii opravene normalne ma laka si to kupit:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit