Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, taky mě hra hrozně baví a nějak mám po projetí hry na normal potíže se od toho odtrhnout :)) D3 je prostě bomba a na xboxu naprostá lahůdka. Jen nevím,jak se dají přeměňovat kamínky ...jak bylo ve dvojce v kostce, když jsem dal 3 základní..měl jsem z toho 1 vylepšený...atd...nevíte někdo prosím?
  • Ahoj, mel bych dotaz - proc u kovare nemohiu ostatni hraci vylepsovat itemy a proc ostatni hraci nemohou brat itemy z pokladnice( bedna) na zacatku mesta??? Diky za radu
  • Asi už si to tu nikdo nepřečte, ale ta hra je naprostá bomba. Na D3 jsem se těšil jak malej kluk, zpočátku mě ta hra na PC bavila, ale od levelu cca 40, kdy jsem definitivně objevil "kouzlo" AH společně s naprosto dementním loot systémem, jsem jenom z povinnosti dohrál 60 (a dal k tomu asi dva paragon levely), rozehrál ostatní postavy na lvl 10 a už to nezapnul... Když jsem slyšel o D3 na xbox a přečetl si, v čem má být jiný, tak jsem do toho chtěl jít hned. Nakonec jsem se k tomu ale dostal až asi před 14 dny a musím říci, že je to konečně to Diablo, na které jsem čekal. A nejlepší na tom je, že to smažíme s přítelkou, která jinak hraje tak maximálně jewels na telefonu nebo sims na tabletu. Prostě ji to baví (aby také ne, když na levelu 19 má dvě legenárky a dmg asi 250). Ten loot systém je konečně normální, stejně tak je fajn nastavení obtížností. A ovládání na ovladačí? Naprostá pecka a na inventář si člověk po pár hodinách zvykne. Za mě 10/10.
  • pavel.sterba1
    Jen doufam, ze tento pocin od Blizzardu nakopne i ostatni softwarove domy a na konzole se zacnou, alespon castecne, vracet tituly jez se daji hrat ve vice lidech z gauce, bez dementniho splitscreenu. Na PC me hra moc nebavila, na konzole jasna volba.
    Nicmene je treba si dat POZOR, pokud do toho navezete manzelku, muze se vam stat, ze budete hrat ikdyz se vam moc nechce :))
  • Aby ne, vlastnim PC verzi a musim rict ze po 2h urputnyho klikani na jedno tlacitko mysi uspava.... Paradoxne a konzoli je to vetsi vyzva diky ovladani a hra tak chyta uplne novy rozmer :) Uplne souhlasim...
  • nevim jestli uz to tady nekdo psal ale kazde kouzlo jide priradit na jaky koly tlacitko staci si to v menu zapnout,, nevim co to zas pisete za bludy jde videt ze jste tu hru ani nezaply a pokud jo tak na 5 min ubozaci.
    • God-of-War
      Normalka.. Zase nejakej lofas, co to videl z rychliku.
  • Diablo 3. Nejlepsi hra od 15.5.2012 imho.
  • Heni pc opravnene mizi na propadliste dejin *1* Pc hraci uz muzou leda tak podepisovat petice za GTAV na pc, ale to je tak vsechno *15*
    • PravyMonty
      Jo máš pravdu, PC je na hovno, a teď si jdu zahrát nějakou dobrou strategii na konzoli...

      ...No jo vlastně, na konzole žádná dobrá strategie není.
      *ďábelský smích*
      • Minulej tejden sem dohral X-com. Rozhodne dobra hra podle me i podle recenzi.
        *ďábelský smích nad debilkem* *ďábelský smích* *ďábelský smích* *2* *1*
        • PravyMonty
          X-com je tahovka, Strategie(schválně psáno s velkým S) je například total war, crusader kings, atd...
          • Radsi uz nic psat nebudu, evitentne mas o kolecko vic a s takovym nema cenu ztracet cas. *3*
            • PravyMonty
              Ano aplikuj typický český přístup: Místo abys uvedl argument jako, že x-com je TAHOVÁ strategie, tudíž to je strategie, ale jiného typu, tak začneš svého "oponenta" urážet.

              Gratuluji.
    • A tuhle hovadinu jsi taky napsal z konzole? *1* *1* *1* čuchl sis někdy vůbec k capině, že tady onanuješ nad hrama?
    • jsem zdrcen
    • už zase? *zív*
  • Jako fanoušek diabla a diabla2 jsem byl lehce skeptický, ale přesně kombinace akční hry a rpg s coop mi na současnou generaci konzoli chybělo. Připomíná mi to champions of norath... Což říkám jako kompliment.
  • 373 prispevku so far. Dobrej vysledek, skoda jen ze druha polovina je od dementu, kery se umej jen hadat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit