Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me na D3 strasne stve, ze je v online ohledu desne zaostale, v podstate na urovni Diabla2. Nejake webove lobby a nic vic. Kazda druha F2P (napriklad hellgate od tvurcu D2, nebo guild wars) maj proste normalne udelane mesto/stanici kde se lide mohou schazet, brat ukoly, obchodovat. Je to prijemnejsi. Takhle je to jen "rubacka s lobby" a kde je socializace? Dost nuda. Me koop moc neba, ne u takovejhle her, kde potom sou rozdily v eqipu a kazi to kontinuitu hry. v mmo to neva, ale ve hrach zamerenejch na pribeh jo a hodne. to sou 2 velke problemy tenhle hry
  • Mluví se tu o hrách? Nebo je to diskuze zakomplexovaných upocených a akném zjizvených pobertů o ničem ? *15*
  • Z D3 jsem drive nebyl nejak zvlast nadseny. Z bety mam ale dobry pocit.

    Pocit (z pohledu designu) mam jako z D1 (coz je skvele) s pridanymi vychytavkami z D2 (coz je jeste skvelejsi).

    Jedine, co bych D3 vytknul je trochu graficky prekombinovane UI. Idealni to bylo v D1 - jednoduche a dokonale.
  • vidím že teplí fejkři zase mají žně :) nejsem pro pirátství, podporuji nákup her, ale lepší 10 solidních pirátů díky kterým si můžeš vyzkouešt to o co máš zájem (nikdo nečeka full ver s crackem ) než 1 teplej faker :) všechny tyhle lidi bych nakopal doxichtu vší silou :) skoda ze full ma vyjit az zarok :(
    • break yo self fool...jak 10 piratu, co je to za picovinu, to je dalsi trapnoucka vymluva cechacka co che mit vsechno zadarmo a z pohodli domova.na netu uz mas nekolik hodin gameplaye, kde dopodrobna rozebiraj kdejakou picovinu z ty hry, jestli ti tohle nestaci jako ukazka ze hry a nejsi schopnej si z toho udelat obrazek o kvalite dany hry, tak si dýka a jako hrac si neobstal.A ne si zase omlouvat to ze des neco zcorit, jen abys to zkusil a ejhle, hra dohraná a du zkusit neco jinyho, abych se nahodou nenapalil.
  • Přátelé, myslím, že není co řešit - http://www.gametrailers.com/video/king-leoric-diablo-iii/721249
    Hlavně, ať je to dobrý herně, což z tohoto videa vypadá, že bude. Takže bych se toho zas tak nebál. Finálová bitva s bossem na konci videa nevypadá zle a to, že se pár věcí oproti D2 změnilo, se snad taky dá chápat .
  • http://www.youtube.com/watch?v=HRVEHkyKPfc

    13 rokov stary HW sa rehota s uboziakov Blizzfucku.
    • Nestačim se divit, neměl jsem o této hře tušení, deset let staré, běží to na PS2, to už jsem myslel, že mě nic nepřekvapí, vypadá to opravdu parádně a před 10 lety.
      • to blbeckovia z blizzfucku potrebuju na tien pod postavou a DX7 grafiku aspon NV8800GT, zvysku sveta na to staci PS2 z roku 1999.
    • Chápu, venku se udělalo hezky a z jeskyně vylezl MEGA-TROLL.
      • pepo, fajci mi ho, fajci a nehryz.
    • kostejnesmrtelny
      Celej svět se řehtá ubožákům slovákům severním maďarům *1*
      • Mechwarrior_bw
        rozmýšlam ktorý z príspevkov je úbohejší - ten na ktorý reaguješ alebo ten tvoj ... ale asi to vyjde na stejno *3*
        • kostejnesmrtelny
          Ten jeho, samozřejmě *3*
          Rozhodně netvrdím, že všichni slováci jsou kokoti, ale je smutnej, neoddiskutovatelnej fakt, že většina kokotů co na netu potkávám, jsou slováci.
          • Mechwarrior_bw
            ja tiež stretám mnoho zakomplexovaných slovákov, možno takisto viac ako čechov ale priznám sa že ich primitívne komentáre sa na tieto tvoje veľmi podobajú *3*
            • Kostej - Co já si osobně myslím je to, že hra která měla před 10 lety takovéhle zpracování, které je srovnatelné s Diablem 3 je celkem zajímavým důkazem o tom, že Blizzard hodně zaspal. U Diabla 3 nevidím nic co by nějak převyšovalo vzhled této hry, maximálně větší ohňostroj, to ale neni o kvalitě, ale spíš kvantitě a přeplácanosti, jinak se to dá směle srovnávat, nepřijde mi, že by Diablo 3 bylo nějak extra lepší. A co víc, hra s takovou vizuální stránkou šlapala bez problémů na Playstationu 2, tedy cca 12 let starém Hardwaru, zatímco Blizzard pro svůj nikterak graficky oslňující produkt, který zrovna nevyčnívá nad ten o kterém je řeč, potřebuje moderní a o řády lepší hardware. Proč by to nešlo srovnávat? Vidím pěkné světelné efekty, vidím pěknou fyziku vody, vidím model poškození nepřátel, tzn. usekávání končetin, vidím kvalitní textury, vidím fyziku a destrukce, vidím celkem detailní prostředí, vidím solidní animace, nevím v čem Diablo 3 po grafický stránce vyčnívá, snad jen, že má mlhu a čím dál převyšuje tu hru a kde mohu vidět 10 let evoluce nebo něco v čem se to nemůže s Diablem 3 rovnat? Ta hra je 10 let stará a takováhle kvalita na 12 let starym PSku2?

              Ale mě osobně zajímalo jaké argumenty si chtěl tomu člověku říci než se ukázalo, že je to hnida, nějaké si připravené mít musel jinak by si to neřekl, logicky z toho také usuzuji, že to byly nějaké argumenty vyvracející to co tím videem on naznačoval.
            • kostejnesmrtelny
              Slayerer(er(er)): nooo...jasně, ale já s tebou zrovna celkem souhlasim, tedy s názorem "Nestačim se divit, neměl jsem o této hře tušení, deset let staré, běží to na PS2, to už jsem myslel, že mě nic nepřekvapí, vypadá to opravdu parádně a před 10 lety"
              Na svou dobu fakt paráda. Akorát nechápu, co to má společnýho s D3 a Blizzardem *4*. Nechceš přece tvrdit, že to je vizuálně srovnatelný, nebo jo? *15*
            • kostejnesmrtelny - mohly bych tě poprosit o ty solidní argumenty třeba já, tedy pokud taky nejsem třeba hnida, rád si je přečtu.
            • kostejnesmrtelny
              Já to nepopírám, ale přece nebudu plejtvat solidníma argumentama na hnidu, která vyplodí něco takovýho... *3*
          • pepo s citom mi ho vyfajci ty nacisticky protektoratny chuj.
            • nekdy tady chybí staré dobré mazání prispevku a bany
            • kostejnesmrtelny
              Od slováka severního maďara mi nadávky do nacistů obzvlášť trhaj žíly *5*
              Co se týče tý první části věty, tak to asi nedopadne, dávám přednost holkám. Ale díky za nabídku a nezlobím se na tebe, chápu, že to musí bejt těžký... *3*
            • Hairy_Ass
              Nechtěl jsem se zapojit do týhle de*ilní diskuse, ale nedá mi to, abych se nezeptal, jak se ti líbí daří ty zrádnej klerofašisto? *1*
  • Paci sa mi ako si ludia myslia, ze sa to crackne po vydani :) To samozrejme nie je mozne, hra ako taka sa crackne (aj beta uz je cracknuta) ale nemozete tam robit nic, len behat s jednym charom. Ziadne monstra, NPC, questy, nic... Najprv by sa musel emulovat server, coz pri RPG moze trvat dost dlho (vid WoW, aj TBC free servery byvaju doteraz zabugovane jak prasa).
  • jinak nechapu kde vzal autor fakt, ze to bezi teprve pul dne a ma to za horkou novinku...uz ze zacatku zari byly hodinovy walktrough, ktery museli zavrit huby vsem uz v tu chvili, jednalo se o tu friends of family verzi, nebo jak se to menuje...
    • Hairy_Ass
      Pán je asi hroznej drsňák, když mluví jako dlaždič z Brooklynu... *1*
  • fo all ya haters out there, they dont give a sh*t about yo worthless piece of shit...stejne to vyjde, kazdymu zas spadne huba, prodaj toho ranec , pochybovacum zavrou drzku a bude...a jedinej kdo pojede nekonecnej flame, bude zase jen a jen pirat, co odmita komukoli za cokoli platit a vsechno chce mit zadarmo a dokonaly, tudiz jen picuje a taha hry z netu...
    • http://www.youtube.com/watch?v=ulIOrQasR18
    • A hele...Rytmus přišel
    • Dle tve vlastni logiky, we dont give a sh*t about yo worthless piece of sh*t... *12*
    • Na co si tady hraješ, gangsto? :D
  • Ještě, že se Blizzard neřídí dle lidí jako jsi ty. Naprostá idiocie předělávat vše do 1st nebo 3rd person pohledu. Názorná ukázka Fallout 3, ale to už je OT.
    • když vynechám F3 (=fail).. tak do New Vegas se mi ten 1st/3rd person hodí daleko víc, než aby to bylo zas izometrický, podle mě by to nedosáhlo takový atmosféry..
    • vedle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit