Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ja nevim, na jinem webu bylo z obrazku zjevne, ze 3D model (zrovna u predvadene pani uz zase s docela ohavnymi botoxovymi rty) konstantni a menila se jen barva textury a uces. Rozhodne neslo menit rysy obliceje.

  • Rotaway

    V Blizzardu objevili PBR rendering a peklo zamrzlo. 

  • RAMIUS89

    Mám rád tvorbu postáv v hre ale u strategie mi to príde zbytočné.

    • 0011

      Cože? Odkdy je Diablo strategie? Customizace postav tam dávno měla být a je ostuda že už jí neměla trojka.

      • Derp_1337

        "Obvious troll is obvious"


        Podle mě to byl dost očividný pokus o trollování. Předpokládám, že nikdo, kdo navštěvuje Games, by si nedokázal splést Diablo se strategií.

        • na druhou stranu, je to vic strategie nez rpg

        • 0011

          Spíš bych to viděl na případ nedočítače nadpisů za poslední rok se to tu šíří jako lavina. Sice nadpis začíná slovem Diablo, ale na gamesech už se nedivím ničemu. Taky to mohl být zkrat z vedra/přepracování Diablo=Blizzard=StarCraft sám jsem celý včerejšek strávil prací na svoji zahradě, dovolenou jsem letos ještě neměl a kvůli jednomu rozjetému projektu ještě dlouho mít nebudu.



  • malachi

    tak v tú grafiku dúfam..trojka ma hooodne sklamala až tak že ma odpudila si to zahrat ž po 20minutach😎

  • zekinth

    A opět bude lokalizováno do snad všech světových jazyků s vyjímkou českého, takže zůstanu u Grim Dawnu.

    • Nebo muzes zkusit rozjet Diablo v Ajine. ARPG jsou prece skvele hry na nauceni zakladu, veci jako strength, agility, intelligence, apod. pochytis behem prvniho sezeni. Na questy ti staci ukazatel na minimape, protoze co jineho nez zabij a posbirej tak v arpg muzes cekat. A na pribeh vypraveny filmecky snad ani porozumeni dialogum nebudes potrebovat. Pochopim, ze se nekdo kvuli cestine vyhne treba Dragon Age, ale Diablo...

    • Kompost

      co ti brani naucit sa niektory zo svetovo pouzyvanych jazykov? 

      uvedom si ako velky je trh v cz/sk, neni divu ze oficialnych lokalizacii neni zas tolko a neustale sa nad tym niekto podivuje.

      v roku 2021 neovladat jazyky je uchvatne. evidentne stary vtip "kolko jazykov nevies tolkokrat si slovakom" plati aj v dnesnej dobe na obe krajiny pri tom nareku co sa sustavne odniekial ozyva pri kazdom release.

      • Já třeba ANJ umím, ale hraní v češtině hodně přispívá lepšímu proniknutí do hry, což při hraní v "originále" může být někdy trochu složitější vlivem překládání textu. Naštěstí se ve hrách používá většinou ne moc složitá angličtina.

        • Kompost

          Tento problem nemam, staci sa naucit pouzivat ten jazyk nativne. Porozumenie je jedna vec, ale akonahle dokazes prepnut myslenie do danej reci cely tento problem s imerziou absolutne odpada.

          Edit: skorej naopak, uz tak 25 rokov mam nastavene absolutne vsetko od filmov, hier az po zariadenia do ENG. Preklady a dabing vacsinou stracaju notny kus povodneho "kuzla" a tak nejak mi prirodzene lezu na nervy. Preklad je take nutne zlo ak je povodne znenie cokolvek trebars franina alebo svedstina...

      • Derp_1337

        Přesně tak. Člověk by se měl za svůj celý život naučit aspoň 1 cizí jazyk. Má to jenom pozitiva. Například to podstatně zlehčí dovolenou a člověk nemusí každý rok jezdit jenom na Mácháč.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit