Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    No pokud, mění už ted fungování zbraní a předmětů začíná se nám to trochu ekjlovat.Přinejlepším zavánět😉

  • Hádam budú takto pokračovať :) Najlepšie pozitívum je vrátenie sa ku koreňom a to vo vylepšovaní statov a hlavne design...kde to nevyzerá ako rozprávkový Warcraft...všimnite si to na výzbroji postáv 🙂

  • Ravenor

    Na mě zatím Diablo IV působí jako průšvih. jako nesmírně krásný, přesto průšvih. Tak obšírně vysvětlovat tak primitivně jednoduché věci, jako jsou základní staty, to se obvykle dělá proto, že vlastně není moc co nového říct. 

    Z celého srdce doufám, že se šeredně pletu a D4 bude brutální bomba. Ale....

    • twicer

      Jestli čekáš od Diabla něco jiného než Diablo, pak ano, můžeš to považovat za průšvih už rok před vydáním.

  • PCMR

    Ta jednodimenzionálnost statů smrdí Diablem 3. Všude primární stat a crit chance/damage. Vypadá to jak reskin. 

  • Murlock

    Takže DEX teďka může být primární stat pro kouzelníky? No tě péro.

    • Spades

      No sekundarni, je to jen na regen.

      Ale proste lepsi nez D2, kde Magic nikdo nebral, protoze byl uplne k nicemu.

  • malachi

    vracajú sa ku korenom?...😯

  • Houdini

    "Zatímco síla u barbara zvyšuje poškození udělované skilly, stejnou funkci pro kouzelnici plní pro změnu inteligence." Tak to je teda novinka. Objavili koleso. Dúfam, že respec bude za reálne peniaze.

    • Jevo83

      Tiez sa mi zda prist v r. 2021 s novinkou, ze inteligencia zvysuje magic damage dost povazlive.... a z celej tej novinky sa mi zdaju nejaki strateni. To akoze po 8 rokoch od vydania 3ky boli schopni prist s tym ze farby predmetov podla ich vzacnosti budu trochu ine? Wtf? Diablo 4 ma znamenat nieco prevratne, nie revampovanu trojku s inym farebnym filtrom... jasne, este je skoro sudit, ale na revoluciu to zatial nevyzera.

      • twicer

        A další co čeká že D4 bude něco převratného, ne nebude.. bude to furt to samé mlácení tísíců démonů s balíčkem schopností a bohatým lootem. Nic míň nic víc.

  • Co se předmětů týče, tak hlavní věc, co si přeju je, aby se jim to zase nevymklo z rukou a tým co pracuje na patchích nepojal balance předmětů jako v D3. Předmět co kdysi něco zlepšoval o 20% to nyní zlepšuje o 20 000%. To mi začalo vadit a je to důvod, proč jsem to od vydání nekromancera nezapnul ani na jednu sezonu. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit