Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xtron

    Měl jsem možnost vyzkoušet uzavřenou betu teď a zůstal jsem v ní přes více jak 150h ... end-game obsah byl zajímavý. Jedinou výtku mám k temnější grafice a vizuální stránce - tady se barvami šetřilo. Zajímavý je i strom vývoje postavy ... 

  • Stephano


    Těším se, nicméně jdu hrát Median Xl na původní dvojku. A je tam i Lilith, :) Pokud si chcete zahrát Diablo II s úžasnými vylepšeními a nebaví Vás momentálně ani PoE nebo Grim Dawn, tohle je skvělá volba. A zdarma. PS: nefunguje na Ressurected. :) Tento mód je ve vývoji tuším od roku 2009. Momentální verze je 2.4. Vše nové + vylepšená grafika a efekty,

    https://www.median-xl.com/

  • Jack1947

    To by chytlo "možná i mě nejprve si asi musím zkusit Immortal 😊

    • Nedělej to :)

  • Timhle tenkrat zprznili uz StarCraft II… a nehorazne me to stvalo. 

    • Cim presne? SC 2 mel nalajnovane mise pekne za sebou, ktere postupne pribeh posouzvali, kde i jednotlive hry na sebe pribehove navazovali.


      U toho diabla mi to daa smysl. Pokud budes mit za ukol porazit např. 4 podrizene demony a az pak hlavniho zaporaka, tak je asi jedno v jakem poradi a klidne to mohou dat volitelne. Jen nevim jak to chteji resit s obtiznosti, jestli se bude skalovat nebo oblasti budou mit vlastni obtiznost a stejne ti vlastne poradi, jak by jsi to mel prochazet urci

      • twicer

        Ve wow teď vesele žonglují s mechanikou kdy se svět přizbůsobuje tvému levelu, nedivil bych se, kdyby se stím vytasili i v diablu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit