Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Vím že tohle by mě vůbec nebavilo.

  • uzivatel1982

    Pomalejší, temnější, těžší Diablo by se mi hodně líbilo. Jsem zvědavý jestli se toho konceptu budou aspoň trochu držet. 

  • species

    kdo to psal? zase kotaku? jdete s timhle do haje.....

  • kkING

    Ted uz jen cekam, kdyz Bliizard-activision koupi GrindingGearGames😀 a to mam D3 rad

    • alfonz

      ggg koupil nedavno cinskej tencent (riot games, epic..)

  • TheGGG

    kdyby herní redaktoři (a teĎ nemluvím o nikom konkrétním) po celém světě, dělali svou práci pořádně, nebylo by třeba přehnaných reakcí od hráčů. Bohužel často to vypadá, že recenzenti místo aby se do vykutálených devs tvrdě obuli, tak jsou nejen na jejich straně, ale ještě rejou do hráčů... proto taky je game journalist na zahraničních webech sprosté slovo...

    mě je nějaký blizzard teda absolutně volný, ale je pěkné, když se fans ozvou

    • alfonz

      problem jako vzdy jsou spis hlavouni firem. zadnej blizzard ani podobni uz si nedelaji co chteji. delaji co sem jim prikaze, protoze musi. delaj blbosti a lidi nadavaji na ne, protoze oni jsou videt. ti kteri za to ale realne muzou nevidime a ani o nich neuslysime. tohle je v nda, takze jako v jinych odvetvich- otevrit hubu znamena vylozene sebevrazdu. lidi nadavaji dobre, ale na spatnych mistech

    • species

      herni jurnalisti nejsou tvoji kamaradi, ani kamaradi developeru, jsou to kamaradi publisheru.

  • Blue.Shark

    Radost mi dělá hlavně myšlenka "zbavit se všeho, co bylo v D3 kreslené". Přestože mi současná podoba D3 nijak nevadí, ten temně gotický duch dvojky tam prostě není. A hráči po něm sakra dlouho volají. Jestli se toho budou držet, na průšvih s Diablo Immortal si za chvíli nikdo ani nevzpomene.

  • ucho

    vypadá to dobře

  • Přehnané rakce??? Když AAA studio řekne na eventu s pořádně drahou vstupenkou hardcore hráčům přeci máte všichni mobily... si nic jiného nezaslouží! A místo odpovědí na zcela oprávněného a hlavně očekávatelného WTF? jen maže přízpěvky a mlží....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit