Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kinet1c
    priznam sa nepocul som o RAW nepocul som o Lineage Eternal (vyzera skvele) http://www.youtube.com/watch?v=sCdbdsFgNGI a pocul som tak iba o grim dawn, samozrejme torchlight 2 a diablo III. Osobne som prijemne prekvapeny, vidim ze do buducna bude co hrat na poli ARPG :D som spokojny
    • Diky za link, moc hezke. Nejenom ze grafika je o nekolik let pred D3, ale vypada to, ze se snazi do toho dat i nove napady. Tezko bez vyzkouseni rict jak jim ten system bude fungovat, ale je pekne videt ze se aspon nekdo snazi.
  • Tie blesky nemaju chybuuu ! urcite vyskusam :)
  • yuri.sidius
    No vypadá to lépe než diablo3 a rovnou říkám takhle nějak bych si to D3 předtavoval vizuálně raději. Hybrid warcrafta, který z diabla vznikl mi sice taky nakonec nevadí, ale bylo by to lepší takhle. Ale u diabla byla vždycky důležitější hratelnost než grafika a ta mě vždycky táhla. Po zahrání D3 bety mám jasno, zase se to blizzardu povedlo, zase je to hra, která vydrží dlouho. A to je můj problém s ostatními diablovkami. zatím jsem nehrál hru která by tak táhla jako diablo 2. Sacret a Titan Quest, který asi jediný stojí za zmínku nebyli sice špatné, ale u obou sem odpadl asi v půlce. I když ten herní systém byl částečně okopírovaný z diabla, nebylo to tak propracované jak D2 a dříve či později mě to prostě přestalo bavit. A z toho co je zatím z RAW k vidění mám stejný pocit, ale uvidíme, třeba mě to překvapí, pokud bude demo dám tomu šanci.
    • TQ byl hodne v pohode,ale ten Sacred 2 ten odpadl na svou nedoladenost a zabugovanost, take se mi nelibilo, ze respavn mobu byl megarychej na muj vkus, kazdopadne jsem to take nedohral
      • Zajimave... Sacred jsme hrali v multaku celkem dlouho... TQ nas vubec nechytil... byl divny. Protim pro spoustu lidi to byla vy borna hra... holt kazdy ma jiny vkus.
  • Diablo je a vždycky bude jen jedno ... zbytek jsou kopie *1*
    • Tak. A jedna z těch méně podařených kopií se shodou okolností jmenuje Diablo 3... *7*
      • Kinet1c
        to by som zas nepovedal, ale kazdy mame svoj nazor na vec, kym som nezahral betu som bol aj ja taky skepticky po zahrati, som bol spokojny (nie zo vsetkym) ale spokojny ako s celkom
        RAW vyzera super, Lineage Eternal vyzera super, Grim Dawn vyzera super, ale ako sa naozaj hraju, to sa dozvieme iba neskor o Diablu uz viem ze ma nesklamalo a hra sa vyborne
        • Proc to lidi soudí kdyz to byla jenom beta ? Vsichni mluvi jako by to us vyslo... Boze muj *13*
    • Ano Diablo bude vzy jen jedno. Ale nikdo nerika ze kopie nemuze byt lepsi nez original. :-) V tomhle pripade casto je.
    • Cim vice dobrych diablovek vyjde, tim lepe pro hrace.
  • Vypada to opravdu dobre
  • Vypada to velice zajimave a vsadim se ze v mnoha smerech to predci i D3 (hlavne v delce hrani) ale hodnoceni to dostane polovicni jak D3 to je na tuty :-)
    • Povez mi prosim vic o tom, jak nahodne vybrane rpg bude lepsi nez rpg od spolecnosti, ktera se tim zabyva celou svoji karieru.
      • A proc by nemohla hra byt v jistych smerech lepsi ? Myslis si snad ze RAW vyvijeji opice bez napadu ? A od doby vydani D1 a 2 jiz nebyla podobna diablovka lepsi ? Treba takovy TQ zcela jiste ano.

        Ano D3 bude jiste dobra hra, ale take tim hypem okolo a naburelosti, ktere se v posledni dobe Blizzardu dostava to zcela jiste nebude takova hra, aby vsem vyrazial dech proste to bude "jen" pokracovani neceho co jiz tady 2 x bylo a povedlo se to, tak to udelaji potreti, apropo wowkovateni D3 se zcela jiste nevyhne jak je jiz patrne z bety a to je hodne spatne, protoze wowko samo o sobe je jiz davno za svym zenitem.
        • Navic obrovsky flame ohledne zmen D2 - D3 je uplne stejny jaky byl u D1 - D2.
        • Takze podle tebe tu diablo uz 2x bylo, pokazdy se povedlo, ale 3 dil se uz nepovede, to vychazi z nejaky myslenky dvakrat a dost?

          RAW muzou vyvijet lidi s napadem, ale zkusenosti to nenahradi. A k cemu mi je hra, ktera je plna originalnich napadu, kdyz se ani kvuli bugum neda poradne hrat?
          Navic bugy v rpg povazuju za to nejhorsi co muze byt, to ze ve fps propadnu texturou se da vydrzet, ale kdyz v rpg clovek upravuje spoustu hodnot a pak zjisti, ze pulka z nich nefunguje tak jak ma, tak jak si mam vubec vybirat.
          • Jake zkusenosti? Ty znas zivotopisy vsech vyvojaru RAW? Snad nemyslis ze Blizzard je na tom lepe. 95% programatoru co dělali na Starcraftu či Diablu 1 a 2 už tam dávno nejsou.
          • Ja jsem psal neco o tom, ze se D3 nepovede? Ukaz kde prosimte ? Psal jsem, ze RAW muze v mnoha smerech D3 prekonat .Coz MUZE a nemusi byt pravda.

            A kdyz uz tady o zabugovanosti pises, podivej se kolik opravnych patchu vydal blizz u diabla. Kolik opravnych patchu vydal a vydava u S2 ,tak kde jsou ty mnohalete zkusenosti ?

            Zase se vratim takovej Titan Quest skoro bez bugu a diablovka par excelan, naproti Sacred 2 zabugovana az po strop. Takze nemuzes napsat, ze je to jen o zkusenostech ano Blizzard mega studio s mega prijmy tohle je veliky predpoklad, ze budou vydavat hry na 120% odladene a dodelane, ale jak jsem jiz psal, trochu se bojim toho hype kolem D3 a velkeho hrebinku Blizzardu hru kapanek neposkodil, treba v podobe celkove delky hry a kdyz vidim co udelali s wowkem, mam o duvod vic se bat. Kazdopadne 15.5 se to zcela jiste dozvim :)
  • xixixao
    Takhle nějak a ještě lépe mohlo vypadat Diablo, kdyby nebylo jen narychlo (relativně) splácaným klonem WoWu (především co se enginu týče).
    • Veskoslav
      Myslím, že zavolám do Ústavu pro studium jazyka českého a dám jim vedět, že jsi přišel na nový význam narychlo (relativně)
      • On nevytvoril novy vyznam "narychlo", on je to jen jeden z tech lidi, co si mysli, ze WoW i D3 maji stejny engine a mozna taky, ze to jsou obe strilecky, protoze se v nich strili sipy.
        • Prosimte, D3 sou prece omalovanky jako WOW.. *12*
    • D3 neni "klonem" WoW, je to stejny engine. :-D
      • jojo, graficka stylizace = engine.
        Nekteri lidi jsou proste hlavicky.
        • Kdo mluví o graficke stylizaci? Já napsal engine. Si porovnej struktury a knihovny obou her.
          • ... proc ja se kua vzdycky zapojim do diskuze o takovych absurdnich blbostech *13* Stejny engine ... to je hrozna ptakovina
          • Co to meles o jaky strukture a knihovnach?
            V tom pripade D3 je delany stejne jako D2, takze jak to muze mit strukturu podle WoW? To si jako myslis, ze kdyz obe hry maji datove MPQ soubory, tak je to stejny engine?

            D2, WoW i D3 maji sva herni "pravidla" zapsana stejnym zpusobem v MPQ souborech, ale to rozhodne neznamena stejny engine.
            • Ty asi neumis cist nebo schvalne mluvis uplne o te nejpovrchnejsi myslence protoze zbytku nerozumis?
    • Jedine hry ktore sa graficky priblizuju k D3 su Grim Dawn a Lineage Eternal kde druhy menovany si myslim bude este lepsi nez samotne D3 ale nechame sa prekvapit. Tento RAW vyzera ako lacny Beckovy titul ala Path of Exile
      • Musím souhlasit Lineage Eternal vypadá přímo božsky...
    • Si asi Diablo 3 nehral toto sa ani zdaleka nepriblizuje kvalite Diabla 3 a graficky uz vobec nie :)
  • no vypada to pekne jsem zvedav co se z toho vyklube :)
  • kostejnesmrtelny
    Cahir: jo, vypadá. Ale hrát se bude líp D3.
  • Vypada to stejne nudne jako Diablo.
    • Veskoslav
      Když akční RPG vypadá nudně, co podle Tebe není nudné?:-D
      • To ani nechtej vedet.
        • Veskoslav
          Povídej, přeháněj.
          • Tetris na nejvyssi rychlost !
            • To je dost hardcore :D
            • Veskoslav
              Ale já to myslel vážně....No nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit