Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sacred 2 je vyborna hra, s datadiskem Ice and Blood a z komunitnim patchem. Datadisk umoznil nastavit kameru dle libosti a komunitni patch opravil většinu bugu. Mimochodem Sacred 2 je jedno z největších single open world rpg vůbec (60 km2), obsahuje kolem 600 ukolu a několik desitek pribehovych linii.Maximalni level postavy je 200. A kupříkladu projit mapu na 100% zabere stovky hodin, Hra která je naprosto nedocenena, a obvzlast v dnesni době kdy se zdebilnuje a delaji se hry které mají 4-8 hodin pusobi jako maly zazrak.
    Doporucuju zakoupit na steamu Gold verzi, pridat komunitni patch a zkusit :)
    PS: Sacred 3 bude asi prusvih, tusim něco ve stylu Dungeon Siege 3..ale uvidime
    • Uplny souhlas! Jen me mrzi ze nedavno uzavreli server coz znamenalo konec multiplayeru.
    • Plně souhlasím, S2 je moje nej hra svého druhu. Hraju ji od vydání s přestávkami doteď.
    • axell1990
      no já ti nevim koupil jsem si ho nedavno a dočkal jsem se docela kulturního šoku. Celý to funguje a vypadá jak o 5 let starší hra než to je.
      • tak samozrejme to kazdymu nesedne. A to jak to vypada, nevim, me to prijde ok, je to uz starsi hra ale se zapnutyma physx efektama (taky zajimavost, S2 byla jedna z prvních her která tyhle efekty podporovala a bylo to skutecne videt:) a na maximalni nastaveni mi to prijde celkem v pohode. Samo je to krapet nemecky kycovite a mozna prilis barevne, ale oskliva hra bych tomu rozhodne nerikal.
    • No vynášet tady sacred 2 do nebe nevim nevim. Hra může na projití zabrat klidně 10000 hodin, ale když v první čtvrtce mapy zabíjim jeden druh kostlivce a v druhý čtvrtce nějaký poletuchy (jenom sem plácnul, pamatuju si, že to bylo dost jednolitý), je to dost zbytečně strávenej čas.
      • Tak samozrejme pokud jsi byl zvykly na masakr z Diabla2 kde umirali mobove po stovkach v plamenech a dungeony byly polite krvi, tak pro tebe musel byt S2 sok. Ja mam doted komplex z toho co udelali s fireballem a meteorem, ale jinac je ta hra naprosto uzasna, sveho casu takrka MMORPG :)) Grafika dokonala, detaily propracovane do nejmensiho, hratelnost vyborna. Kez by v tom trojka umela navazat.
  • Po tom průseru s 2 dílem nevím nevím, těžká a trnitá bude cesta zpět do přízně fanoušků ... Já osobně 3 dílu také nevěřím že se povede a překoná svého prvního předchůdce.
  • Odulin
    Ale jo jsem celkem zvědavej, co se z toho vyklube. Sacred bylo pro mě svého času nejlepší nástupce Diabla.
    • Sacred nebyl spatnej, ale zhruba po pulce to zacalo upadat do tezkyho stereotypu. Oba dily.
    • Trochu se obávám že z toho bude něco podobného jako bylo Dungeon Siege 3 v porovnání s Dungeon Siege 1 a 2.
      • Odulin
        Joj, tak to by nebyla moc pěkná vyhlídka.
      • Kinet1c
        jn, mozne to je, ale dufam, ze to bude skor nieco ako sacred 1 a nebude sa to podobat okrem grafiky, dvojke, dvojka sacred az tak vo mne stopy nezanechala ako prave jednotka, ale tak, necham sa prekvapkat
  • Nevim proč, ale tušim, že to bude průs€r.
  • maros.goc
    Vyzerá to hrozne
  • jednička byla dobrá, sice trochu nevyvážena (upír totálně ownoval všechno) a zabugovaná (tak 20% questů nešlo nikdy dohrát) ale byly tam dobrý nápady, jízda na koni, vyrábění vlastních komb, náhodně generovaný questy.. dvojka už byla bohužel o dost horší
    • axell1990
      Pamatuju že po vydání dokonce nešel ani jeden z questů hlavní dějové linie *4* ta proklatá flaška na vodu v poušti prostě nešla sebrat *16*
  • Sacred mě bavil. Odehrál jsem jedničku i dvojku a open world s questy..prostě ta hra neměla desingově (né herně, tam těch bugů bylo požehnaně) chybu. A teď přichází Sacred 3, který nebude open-worldový, vypadá graficky jak hra z roku 2006 a úplně přejde do jiných kolejí. Chudáci z Ascaronu, kdyby jen věděli, co se z jejich díla po letech vyklube.. sice, nikdo nemůže tvrdit, že by tato hra nemohla být zábavná i přes změnu žánru, ale pro mne už to nikdy nebude on..Sacred byl o volnosti a né stupidním uzavření v nějakých dungeonech.. *9*
  • tonnymontana
    skoda te grafiky uprimne jsem na to koukal sice v malem okne ale prijde mi to jako strasna kopirka d3 (myslim vizual) efekty, beh pres most, jako bych hral d3 dokonce v podobnem prostredi. Takhle nemam duvod hru ani kupovat, pokud budu chtit d3 tak si koupim d3 a kdyz neco temnejsiho tak sahnu po PoE. skoda asi sazka na jistotu kdyz se d3 prodalo tolik kusu.
  • Jestli to bude takový kotel nudy jako dvojka, tak potěš pán buh *7* Bylo by fajn vrátit hru na úroveň jedničky v hratelnosti. Udělat lepší grafiku,vychytat bugy a přidat pár nových věcí. Ale moc tomu nevěřím spíš tu budeme mít další propadák. *1*
  • Ja si to koupim uz jen z povinnosti, jelikoz jsem hral hodne jednicku a dvojku. Doufam ze to nebude uplna kopie D3. Ze se treti dil da uplne zkazit, potvrdil treba Dungeon Siege. Tak doufeme ze tomu tady tak nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit