Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Přijde mi nefér a úzkoprsé, že kovářka má koženou podprdu, když Marak má holou hruď.
    • No asi má holt holka leatherworking na vyšším levelu no. *1*
    • Draken69CZ
      A rovnoprávnost vzala za své, ámen kámo jsem s tebou *3*
  • deathfish
    Docela fajn, na konci jsem se i pousmál. Jen doufám, že to nebude později tak stereotypní, jako Sacred 2, kvůli toho jsem to nikdy nedohrál *9*
  • Pěkný prsa.
  • tomocz
    Nevím proč, ale ta ženština mi strašně připomněla Fionu ze Shreka (v lidské podobě)... xD
  • Náhodou filmeček je to pěkný, na dnešní dobu sice zastaralý, ale má své kouzlo a osobně nevyžaduju od herních filmečků super realistické a detailní zpracování. Snad o to bude lepší zpracování samotné hry.
  • Knifer
    Osobně doufám že to dopadne lépe než 2 díl, H&S RPG zas tak často nevychází
    • flash789
      Druhy dil je bezva, kdyby tenhle treti byl aspoň takovy tak by to bylo fajn..ale pochybuju..ocekavam spis něco ve stylu Dusngeon Siege 3..
  • Jack1947
    Jasný hrajeme to protože nekonečný grind za rares a legendary items. *3*
  • Diablo hardcore forever! *7*
  • absolutny suhlas, pribehy su mi ukradnute
  • prudislav
    škoda že zrušili openworld a jdou ve stylu "Diabla" 3
    • Ten openworld byl stejne spatne udelanej. 3/4 prostoru naprosty hlucho a stereotyp.
      • flash789
        a co bys tak v obrovskem svete chtěl..tech cca 700 ukolu je malo? nebo by jsi chtěl na každých peti metrech něco zajímavého..bylo by to fajn..ale to by tu hru nikdy nedokoncily. Navíc svet Sacred 2 je jeden z nejlíp designove udelanejch svetu v open world rpg vůbec. obrovska rozmaninost terenu. prevyseni, detailnost, cele to pekne zapada a vypada prirozene..Sacred 2 je super hra, zabila ji akorát prilisna rozmachlost a nektere bugy..ale jinak..z mojeho pohledu..mistrovske dilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit